ja.nusz 12.08.09, 11:20 tinyurl.com/oz6m3k Zakładam ten wątek tylko z jednego powodu: potrzebuję więcej danych o zbrodniach żydokomuny w PRL-u - Asiek, do roboty marsz!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maria421 Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 11:44 Czy "chonor" ma cos wspolnego z "honorem"? Wodac honor to slowo tak rzadko uzywane ze ludzie zapomnieli jego pisowni... Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 11:50 maria421 napisała: > Czy "chonor" ma cos wspolnego z "honorem"? > > Wodac honor to slowo tak rzadko uzywane ze ludzie zapomnieli jego pisowni... Bardzo słuszna uwaga Mario - choć sądziłem, że ktoś zupełnie inny wejdzie na barykadę. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 12:05 A co maja wspolnego Schöffengerichte z PRL-em? Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 12:38 lepian4 napisał: > A co maja wspolnego Schöffengerichte z PRL-em? Właśnie dokładnie o to chodzi, że kompletnie nic. Odpowiedz Link
thunder-mug Chcesz pogadac o niczym? 12.08.09, 15:09 lepian4 napisał: > Chcesz pogadac o niczym? O chonorze! Chonor albo ojczyzna! Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Chcesz pogadac o niczym? 12.08.09, 15:23 thunder-mug napisała: > O chonorze! > > Chonor albo ojczyzna! Asieku, byłem pewny, że z honorem to tak jak z tobą - przez H i CH jest dopuszczalne. Odpowiedz Link
margotje Re: Chcesz pogadac o niczym? 14.08.09, 08:30 ja.nusz napisał: > > > Asieku, byłem pewny, że z honorem to tak jak z tobą - przez H i CH jest > dopuszczalne. Co za subtelnosc, Januszu! Ubawilam sie na dzien dobry, ze chyba nikt mi humoru juz nie zepsuje (no chyba, ze jakis super chonorowy typ ) Dzieki i czekam na wiecej takich cukiereczkow Odpowiedz Link
thunder-mug Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 11:52 ja.nusz napisał: > tinyurl.com/oz6m3k > Zakładam ten wątek tylko z jednego powodu: > > potrzebuję więcej danych o zbrodniach żydokomuny w PRL-u - Asiek, do roboty > marsz!! A co to ja Jezusa Chrystusa, Pana Naszego, zamordowałem, aby wszystkie Twoje pierdoły czytać? Zwróć się do z uprzejmą prośbą do Lunatyxa, on żyje z Zahngoldu z Ałszwyca i ma masę wolnego czasu do walki z niemiaszkowym faszyzmem. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! PS Orientuje się może ktoś, kto to właściwie J. Ch. zamordował? Odpowiedz Link
annajustyna Re: Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 12:39 jak to kto? Rzymianie przeciez... Odpowiedz Link
maria421 Re: Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 13:14 annajustyna napisała: > jak to kto? Rzymianie przeciez... Rzymianie na wniosek Zydow. Odpowiedz Link
thunder-mug Rzymski sędzia umył swoje ręce w niewinności... 12.08.09, 13:19 annajustyna napisała: > jak to kto? Rzymianie przeciez... Córko moja kochano! Poczytaj trochę w Piśmie Świętym. Rzymski sędzia umył swoje ręce w niewinności... Cytat 48. Widząc Piłat, że nie może Przemóc Żydów w ich uporze, Wziąwszy wody, umył ręce, A Jezusa podał męce. O Maryja... http://tiny.pl/hh48z Odpowiedz Link
thunder-mug Chonor albo śmierć! 13.08.09, 08:48 Pisze się śmierć albo śmierdź ? Oto jest pytanie! Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Chonor albo śmierć! 13.08.09, 08:54 Asiek, zgrzybiały cymbale - akurat ty powinieneś trzymać gębę na kłódkę jeżeli chodzi o ortografię - zarówno polską jak i niemiecką. Odpowiedz Link
thunder-mug zgrzybiały cymbale....Chonor albo kóltóra! 13.08.09, 09:16 ja.nusz napisał: Cytat > Asiek, zgrzybiały cymbale - akurat ty powinieneś trzymać gębę na kłódkę jeżeli > chodzi o ortografię - zarówno polską jak i niemiecką. Dlatego właśnie ja się tu na forumach ukulturalniam i dokształcam i uprzejmie dopytuję o najlepszą pisownię... kóltóra dobrze napisałem? Orientuje się może ktoś, jaka jest najlepsza wersja? Odpowiedz Link
ja.nusz Re: zgrzybiały cymbale....Chonor albo kóltóra! 13.08.09, 09:20 Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku do końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego. Odpowiedz Link
thunder-mug Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to... 13.08.09, 09:38 ja.nusz napisał: Cytat Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku do końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego. Taki nas smutny los. Uciekinierów spod Stoczni Gdańskiej do Niemiaszków I żyć tu z Ałszwyckiego Zahngoldu... Januszku! Skoro Cię nie chcą wpuścić do Jeruzalem, to jak by było z Paryżem? Mamy zjednoczoną Europę... Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to mi uczciwie odpowiesz... Odpowiedz Link
thunder-mug I co chłopaczku! 13.08.09, 11:56 thunder-mug napisała: Cytat > ja.nusz napisał: > > Cytat > Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku d > o > końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego. > > > Taki nas smutny los. > > Uciekinierów spod Stoczni Gdańskiej > > do Niemiaszków > > I żyć tu z Ałszwyckiego Zahngoldu... > > Januszku! > > Skoro Cię nie chcą wpuścić do Jeruzalem, > > to jak by było z Paryżem? > > Mamy zjednoczoną Europę... > > Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to mi uczciwie odpowiesz... I co chłopaczku! Zatkało Cię? Chuuj ci w duupen z chonorem! Nieprawdaż? Odpowiedz Link
lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:04 Widze ze ci wara zaczyna latac. To dobrze. Odpowiedz Link
thunder-mug Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:10 lunatix napisał: > Widze ze ci wara zaczyna latac. > To dobrze. I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami? Odpowiedz Link
lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:11 forum.gazeta.pl/forum/w,51283,98922844,98953804,Re_Bez_chonoru_.html Odpowiedz Link
jureek Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:14 thunder-mug napisała: > I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami? A Ty gdzie żyjesz, że innym to wypominasz? Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza do Niemiec? Jura Odpowiedz Link
lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:16 Przeciez po jego wscieklosci widac, ze nie u nas w Niemczech. Odpowiedz Link
thunder-mug Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza? 20.08.09, 19:10 jureek napisał: Cytat > thunder-mug napisała: > > > I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami? > > A Ty gdzie żyjesz, że innym to wypominasz? > Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza do Niemiec? > Jura > A bo tu tak fajnie można winki...winki A-Keulą robić... Głównie dlatego tu żyję między Niemiaszkami... Pozdrowienia od Cyrankiewicza... On także biegle rozmawiał po niemieckiemu... Uczęszczał do VHS niedaleko Krakowa... A po godzinach w VHS organizował ruch oporu, podobnie jak nasz ukochany Januszek... & Co. KG GMBH + AG Odpowiedz Link
thunder-mug Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 14:47 Januszek w walce z niemiaszkowym faszyzmem Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 14:51 asieku, jeżeli na tym forum trzeba z czymkolwiek walczyć, to na pewno ze smrodem zgnilizny, który ty tutaj rosprzestrzeniasz. Odpowiedz Link
thunder-mug Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 15:17 ja.nusz napisał: Cytat > asieku, jeżeli na tym forum trzeba z czymkolwiek walczyć, to na pewno ze smrodem > zgnilizny, który ty tutaj rosprzestrzeniasz. Januszek w walce z asiekowym smrodem zgnilizny... Odpowiedz Link