Dodaj do ulubionych

Chonorowi ławnicy

12.08.09, 11:20
tinyurl.com/oz6m3k
Zakładam ten wątek tylko z jednego powodu:

potrzebuję więcej danych o zbrodniach żydokomuny w PRL-u - Asiek, do roboty
marsz!!
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 11:44
      Czy "chonor" ma cos wspolnego z "honorem"?

      Wodac honor to slowo tak rzadko uzywane ze ludzie zapomnieli jego pisowni...
      • ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 11:50
        maria421 napisała:

        > Czy "chonor" ma cos wspolnego z "honorem"?
        >
        > Wodac honor to slowo tak rzadko uzywane ze ludzie zapomnieli jego pisowni...

        Bardzo słuszna uwaga Mario - choć sądziłem, że ktoś zupełnie inny wejdzie na
        barykadę.
      • lepian4 Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 12:05
        A co maja wspolnego Schöffengerichte z PRL-em?
        • ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 12:38
          lepian4 napisał:

          > A co maja wspolnego Schöffengerichte z PRL-em?

          Właśnie dokładnie o to chodzi, że kompletnie nic.
          • lepian4 Re: Chonorowi ławnicy 12.08.09, 14:51
            Chcesz pogadac o niczym?
            • thunder-mug Chcesz pogadac o niczym? 12.08.09, 15:09
              lepian4 napisał:

              > Chcesz pogadac o niczym?

              O chonorze!

              Chonor albo ojczyzna!
              • ja.nusz Re: Chcesz pogadac o niczym? 12.08.09, 15:23
                thunder-mug napisała:

                > O chonorze!
                >
                > Chonor albo ojczyzna!

                Asieku, byłem pewny, że z honorem to tak jak z tobą - przez H i CH jest
                dopuszczalne.
                • margotje Re: Chcesz pogadac o niczym? 14.08.09, 08:30
                  ja.nusz napisał:

                  >
                  >
                  > Asieku, byłem pewny, że z honorem to tak jak z tobą - przez H i CH
                  jest
                  > dopuszczalne.

                  Co za subtelnosc, Januszu! Ubawilam sie na dzien dobry, ze chyba
                  nikt mi humoru juz nie zepsuje (no chyba, ze jakis super chonorowy
                  typ wink )
                  Dzieki i czekam na wiecej takich cukiereczkow smile
    • thunder-mug Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 11:52
      ja.nusz napisał:

      > tinyurl.com/oz6m3k
      > Zakładam ten wątek tylko z jednego powodu:
      >
      > potrzebuję więcej danych o zbrodniach żydokomuny w PRL-u - Asiek, do roboty
      > marsz!!


      A co to ja Jezusa Chrystusa, Pana Naszego, zamordowałem, aby wszystkie Twoje pierdoły czytać?

      Zwróć się do z uprzejmą prośbą do Lunatyxa, on żyje z Zahngoldu z Ałszwyca i ma masę wolnego czasu do walki z niemiaszkowym faszyzmem.

      Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!

      PS

      Orientuje się może ktoś, kto to właściwie J. Ch. zamordował?
      • annajustyna Re: Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 12:39
        jak to kto? Rzymianie przeciez...
        • maria421 Re: Zwróć się do z uprzejmą prośbą ... 12.08.09, 13:14

          annajustyna napisała:

          > jak to kto? Rzymianie przeciez...

          Rzymianie na wniosek Zydow.
        • thunder-mug Rzymski sędzia umył swoje ręce w niewinności... 12.08.09, 13:19
          annajustyna napisała:

          > jak to kto? Rzymianie przeciez...


          Córko moja kochano!


          Poczytaj trochę w Piśmie Świętym.

          Rzymski sędzia umył swoje ręce w niewinności...

          Cytat
          48. Widząc Piłat, że nie może Przemóc Żydów w ich uporze, Wziąwszy wody,
          umył ręce, A Jezusa podał męce.
          O Maryja...

          http://tiny.pl/hh48z
          • thunder-mug Chonor albo śmierć! 13.08.09, 08:48

            Pisze się śmierć albo śmierdź ?

            Oto jest pytanie!
            • ja.nusz Re: Chonor albo śmierć! 13.08.09, 08:54
              Asiek, zgrzybiały cymbale - akurat ty powinieneś trzymać gębę na kłódkę jeżeli
              chodzi o ortografię - zarówno polską jak i niemiecką.
              • thunder-mug zgrzybiały cymbale....Chonor albo kóltóra! 13.08.09, 09:16
                ja.nusz napisał:
                Cytat
                > Asiek, zgrzybiały cymbale - akurat ty powinieneś trzymać gębę na kłódkę jeżeli
                > chodzi o ortografię - zarówno polską jak i niemiecką.


                Dlatego właśnie ja się tu na forumach ukulturalniam i dokształcam i uprzejmie dopytuję o najlepszą pisownię...

                kóltóra dobrze napisałem?

                Orientuje się może ktoś, jaka jest najlepsza wersja?
                • ja.nusz Re: zgrzybiały cymbale....Chonor albo kóltóra! 13.08.09, 09:20
                  Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku do
                  końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego.
                  • thunder-mug Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to... 13.08.09, 09:38
                    ja.nusz napisał:

                    Cytat
                    Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku do
                    końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego.


                    Taki nas smutny los.

                    Uciekinierów spod Stoczni Gdańskiej

                    do Niemiaszków

                    I żyć tu z Ałszwyckiego Zahngoldu...

                    Januszku!

                    Skoro Cię nie chcą wpuścić do Jeruzalem,

                    to jak by było z Paryżem?

                    Mamy zjednoczoną Europę...

                    Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to mi uczciwie odpowiesz...
                    • thunder-mug I co chłopaczku! 13.08.09, 11:56
                      thunder-mug napisała:
                      Cytat
                      > ja.nusz napisał:
                      >
                      > Cytat
                      > Ty o nic nie dopytujesz, ty nic nie ukulturalniasz - ty po prostu od początku d
                      > o
                      > końca bredzisz od rzeczy - ale to nic nowego.
                      >

                      >
                      > Taki nas smutny los.
                      >
                      > Uciekinierów spod Stoczni Gdańskiej
                      >
                      > do Niemiaszków
                      >
                      > I żyć tu z Ałszwyckiego Zahngoldu...
                      >
                      > Januszku!
                      >
                      > Skoro Cię nie chcą wpuścić do Jeruzalem,
                      >
                      > to jak by było z Paryżem?
                      >
                      > Mamy zjednoczoną Europę...
                      >
                      > Jeśli masz za Jednego €-Centa chonoru, to mi uczciwie odpowiesz...


                      I co chłopaczku!

                      Zatkało Cię?

                      Chuuj ci w duupen z chonorem! Nieprawdaż?
                      • lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:04
                        Widze ze ci wara zaczyna latac.
                        To dobrze.
                        • thunder-mug Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:10
                          lunatix napisał:

                          > Widze ze ci wara zaczyna latac.
                          > To dobrze.


                          I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami?
                          • lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:11
                            forum.gazeta.pl/forum/w,51283,98922844,98953804,Re_Bez_chonoru_.html
                          • jureek Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:14
                            thunder-mug napisała:

                            > I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami?

                            A Ty gdzie żyjesz, że innym to wypominasz?
                            Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza do Niemiec?
                            Jura
                            • lunatix Re: I co chłopaczku! 13.08.09, 12:16
                              Przeciez po jego wscieklosci widac, ze nie u nas w Niemczech. smile
                            • thunder-mug Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza? 20.08.09, 19:10
                              jureek napisał:
                              Cytat
                              > thunder-mug napisała:
                              >
                              > > I jak Ci się tu żyje z ałszwyckiego Zahngoldu między Niemiaszkami?
                              >
                              > A Ty gdzie żyjesz, że innym to wypominasz?
                              > Nie przyjechałeś od Cyrankiewicza do Niemiec?
                              > Jura
                              >


                              A bo tu tak fajnie można winki...winki A-Keulą robić...

                              Głównie dlatego tu żyję między Niemiaszkami...

                              Pozdrowienia od Cyrankiewicza...

                              On także biegle rozmawiał po niemieckiemu...

                              Uczęszczał do VHS niedaleko Krakowa...

                              A po godzinach w VHS organizował ruch oporu, podobnie jak nasz ukochany Januszek... & Co. KG GMBH + AG
    • thunder-mug Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 14:47

      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/rd/rd/vajj/1qo8X8FJ7yReKmjqzX.jpg

      Januszek w walce z niemiaszkowym faszyzmem
      • ja.nusz Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 14:51
        asieku, jeżeli na tym forum trzeba z czymkolwiek walczyć, to na pewno ze smrodem
        zgnilizny, który ty tutaj rosprzestrzeniasz.
        • thunder-mug Re: Chonorowi ławnicy 21.08.09, 15:17
          ja.nusz napisał:
          Cytat
          > asieku, jeżeli na tym forum trzeba z czymkolwiek walczyć, to na pewno ze smrodem
          > zgnilizny, który ty tutaj rosprzestrzeniasz.


          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/rd/rd/vajj/1qo8X8FJ7yReKmjqzX.jpg

          Januszek w walce z asiekowym smrodem zgnilizny...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka