Dodaj do ulubionych

Tanie poł

29.04.10, 18:21
Witamsmile Mam sporo rodziny w Kanadzie i szukam dobrego i taniego sposobu na
pozostanie z nimi cały czas w kontakcie. Normalnie korzystam ze Skype, ale nie
zawsze siedzę przy komputerze. Znacie może jakąś tanią ofertę operatora
komórkowego dotyczącą połączeń międzynarodowych
Obserwuj wątek
    • sylwek07 Re: Tanie poł 29.04.10, 18:29
      mozesz przez karte telegrosik lub tez podobna
      moze tez byc przez numer telefonu ze potem Ci przychodzi rachunek za
      taka rozmowe ..

heyah cos sie reklamuje taniego do USA i Kanady:

www.heyah.pl/nowa-heyah_taniej-za-ocean
        • estevez Re: Tanie połączenia 30.04.10, 20:50
          na pewno tanio bedzie w odwrotna strone. Koszt polaczenia telefonicznego z
          Kanady do Polski to ok 4 centy za minute (Shaw Digital Phone) a z tego co
          slyszalem to sa i tansze opcje. No ale to oni by musieli do Ciebie dzwonic lol
            • bright_witch Re: Tanie połączenia 01.05.10, 15:14
              No to chyba najlepiej z Heyah pokombinować. Jeśli dojdzie do tego to, że do Ciebie tez czasami zadzwonią, a na naprawdę długie konferencje będziesz używać skype'a to wyjdziesz na tym wcale nie najgorzej. Stawka w Heyah to 59 gr za minutą, czyli jak na mnie całkiem przyzwoita.
              • dziobpingwina Re: Tanie połączenia 05.05.10, 07:40
                bright_witch napisała:

> No to chyba najlepiej z Heyah pokombinować. Jeśli dojdzie do tego to, że do Cie
                > bie tez czasami zadzwonią, a na naprawdę długie konferencje będziesz używać sky
                > pe'a to wyjdziesz na tym wcale nie najgorzej. Stawka w Heyah to 59 gr za minutą
                > , czyli jak na mnie całkiem przyzwoita.

__________________________________________________________________

Drogie dziewcze , tanio to ja z Kanady dzwonie , w przeliczeniu na grosze za 9 ( slownie dziewiec groszy ) uzywajac karty tel. ktora mozna kupic w kazdym sklepie za rogiem :

www.ciciphonecard.com/rates.html
                karty tej firmy sa kartami wielorazowego uzytku , nie "zjadaja" minut , nie ma na nich ukrytych oplat , jezeli po ostatniej rozmowie zostalo np. 23 minuty to dzwoniac po 2 miesiacach dalej beda 23 minuty do wykorzystania .

Kupujac karte jednorazowa ( w sklepach nie wiedza ktora jest jedno/wielorazowa , na kartach tez nie pisze ) za ta samo cene jest o wiele wiecej minut ( wlasciwie godz . ) ale nie wykorzystujac jej wjednorazowej rozmowie po uplywie kazdego np. tygodnia beda potracane rozne oplaty a po miesiacu okaze sie ze zostawione 5 godz. zmalalo do 3 minut albo zera .

Disclaimer : Nie jestem pracownikiem , akwizytorem , posrednikiem , sprzedawca produktow firmy do ktorej podalem w powyzszym komentarzu link.
                • bright_witch Re: Tanie połączenia 05.05.10, 16:29
                  O, proszę smile nie spotkałam się nigdy z tymi kartami. Jak się człowiek nie interesuje to nie wie.
                  Szkoda tylko, że wszystko po angielsku. Ciężko wycisnąć ze strony jakiekolwiek informacje, ale jak komuś zależy to będzie kombinował. Kto preferuje prostsze rozwiązania weźmie Heyah i po sprawie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka