zdziwak 30.11.06, 09:23 czy mylę się czy łapiacy jako jedyni na tych forach tworzą kolejne fora bo jako jedynym(?) ktoś poprzednie zamknął (to gdzie ta wolność?) nie mówiąc o tym ,że jako jedyni mamy tu aż dwa fora z Łap Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miejscowy7 Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 09:50 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44458 Odpowiedz Link Zgłoś
cayetan Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 10:47 wolność jest podobno, każdy kto chce moze sobie forum założyć. Inną sprawą jest, ze komuś to zaraz przeszkadzać zaczyna, robi sie nagonkę, próbuje wprowadzać cenzurę itp. Przerabialismy to niedawno. Odpowiedz Link Zgłoś
malqui Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 17:20 i dobrze. jeżeli i to "wolne łapskie forum" dotknie przypadkiem ta zaraza, która rozprzestrzeniała się na poprzednim, doprowadzając moderatora do upadku sił i w konsekwencji do zwinięcia żagli, będziemy jeszcze mieli 2 fora w zapasie. Odpowiedz Link Zgłoś
funnyy Re: nowe "nowe forum" 08.02.07, 07:39 Może lepszy byłby tytuł "Forum Łapskich samorządowców". Nie nazbyt rzeczowe? Odpowiedz Link Zgłoś