Dodaj do ulubionych

nowe "nowe forum"

30.11.06, 09:23
czy mylę się czy łapiacy jako jedyni na tych forach tworzą kolejne fora bo jako jedynym(?) ktoś poprzednie zamknął (to gdzie ta wolność?) nie mówiąc o tym ,że jako jedyni mamy tu aż dwa fora z Łap
Obserwuj wątek
    • miejscowy7 Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 09:41
      Mamy 3 fora z Łap. :)
      • miejscowy7 Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 09:50
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=44458
    • cayetan Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 10:47
      wolność jest podobno, każdy kto chce moze sobie forum założyć. Inną sprawą
      jest, ze komuś to zaraz przeszkadzać zaczyna, robi sie nagonkę, próbuje
      wprowadzać cenzurę itp. Przerabialismy to niedawno.
    • malqui Re: nowe "nowe forum" 30.11.06, 17:20
      i dobrze. jeżeli i to "wolne łapskie forum" dotknie przypadkiem ta zaraza,
      która rozprzestrzeniała się na poprzednim, doprowadzając moderatora do upadku
      sił i w konsekwencji do zwinięcia żagli, będziemy jeszcze mieli 2 fora w
      zapasie.
      • funnyy Re: nowe "nowe forum" 08.02.07, 07:39
        Może lepszy byłby tytuł "Forum Łapskich samorządowców".
        Nie nazbyt rzeczowe?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka