Dodaj do ulubionych

WINNE KŁAMSTWOM?

19.04.05, 22:44
od prawie dwóch lat jestem z chłopakiem, jednak nasz związek nie przypomina
normalnego związku, częste kłótnie, zerwania, brak zaufania... to
codzienność. ostatnio często mnie okłamuje, w bzdurach i rzeczach bardzo
poważnych. wczoraj zerwaliśmy, bo miałam dość kolejnych kłamstw. on uważa, że
kłamie bo go do tego zmuszam. że mu nigdy nie ufam, a jak tu ufa ć komuś, kto
cię od początku oszukuje? facet zawsze znajdzie głupią wymówkę, żeby
usprawiedliwić swoje błędy, to podłe!
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Przezywacz Re: WINNE KŁAMSTWOM? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 20.04.05, 01:05
      > ostatnio często mnie okłamuje, w bzdurach i rzeczach bardzo
      > poważnych.

      Tez mi facet... Zachowuje sie jak baba

      > facet zawsze znajdzie głupią wymówkę, żeby usprawiedliwić swoje błędy, to
      podłe!

      Mowisz o swoim, czy generalizujesz z frustracji?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka