Dodaj do ulubionych

PROSZE O POMOC...

05.12.05, 19:33
Witam!
Jestem studentem Akademi Ekonomicznej w Katowicach, własnie dostalem temat
pracy licencjackiej ktory brzmi: " Umiejętność i jakość zarządzania
nieruchomościami przez zrzeszenia" czy mogłby mi ktoś podesłać linki do stron
o tematyce zrzeszeń nieruchomości, wogole wszystko o zrzeszeniach
nieruchomości co wiąże sie z tym tematem, raporty opinie itp.
Z gory Wszystkim chętnym za udzielenie mi pomocy serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam Marcin K
Obserwuj wątek
    • dobud Re: PROSZE O POMOC... 05.12.05, 21:11
      Jakie zrzeszenia?
      Jeśli zarządców, to zrzeszają zarządców licencjonowanych, a nie słyszałem, aby
      sami zarzadzali.
      Stowarzyszenia znajdziesz przez wyszukiwarkę...........troszkę samodzielnej
      pracy !
    • serafin666 Re: PROSZE O POMOC... 05.12.05, 21:22
      temat jest idiotyczny; byc może to pochodna promotora
      • jarastel Re: PROSZE O POMOC... 06.12.05, 13:06
        Słuchajcie, te zrzeszenia to zapewne ...wspólnoty. Musisz uzgodnić z promotorem
        słowniczek pojęć. A najlepiej zmień promotora.
    • majkowa Re: PROSZE O POMOC... 05.12.05, 22:35
      Zrzeszenie Właścicieli Nieruchomości w Krakowie jest jedną z najstarszych
      organizacji właścicielskich.

      Powstało w 1894r. (rok założenia), a jego naczelnym celem była pomoc
      właścicielom nieruchomości w zarządzaniu budynkami.

      Obecnie ZWN działa na terenie miasta Krakowa i przyległych powiatów, gdzie
      prowadzi profesjonalny zarząd i administrację powierzonych nieruchomości.
      Ponadto Zrzeszenie reprezentuje interesy właścicieli w urzędach, sądach i mediach.

      Poprzez członkowstwo w Polskiej Uni Właścicieli Nieruchomości w Warszawie oraz w
      Światowej Uni Właścicieli Nieruchomości Zrzeszenie przyczynia się do ochrony i
      przywracania należnych praw właścicielom (wnoszenie uwag, poprawek, projektów do
      ustaw i ich nowelizacji) oraz wnoszenie odwołań i skarg do Naczelnego Sądu
      Administracyjnego.

      Zarówno Zarząd ZWN, jak i pracownicy (administratorzy) bezpośrednio zaangażowani
      w prace administracyjne posiadają licencje zawodowe zarządców nieruchomości
      wymagane ustawą o nieruchomościach (Dz.U. nr 115/98 z późn.zmianami).

      www.zwn.com.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka