pieronski_hanys
24.03.11, 10:26
Kto jest administratorem forum Bielsko-Biała? Kto zajmuje się przestrzeganiem zasad netykiety?
Polecam wątek Ewa Farna stawia na polskość, gdzie użytkownik podpisujący się "Marianpol" obraża mnie tylko dlatego, że mam inne, niż on poglądy.
Dyskusja ma to do siebie, że różne opinie ścierają się ze sobą, ale ten użytkownik przekroczył już wszelkie granice, obrażając osobę o odmiennych poglądach. Na pewno nie jest on reprezentantem wszystkich mieszkańców Bielska-Białej, bo inni uczestniczy dyskusji potrafią zachować poziom dyskusji, mimo że w wielu kwestiach się nie zgadzamy.
Radzę administratorowi zajrzeć do wspomnianego wątku.
Czy tak powinna wyglądać dyskusja?
Pozdrawiam mieszkańców Podbeskidzia.