mojave
19.04.07, 09:36
mam pytaniaodnośnie bielskich basenów krytych (Karpackie i langiewicza)
- w jakich godzinach jest najmniej ludzi? Chodzi mi zwlaszca o godziny
wczesnym rankiem, poxnym wieczorem i w okolicach 15.00
- na karpackim przeczytalam, że jest prowadzony aquarobic - czy wiecie może
kto to prowadzi, gdzie sie mozna zapisać?
Z gory dziękuje za wszelkie informacje.