Dodaj do ulubionych

Baseny - pytanie

19.04.07, 09:36
mam pytaniaodnośnie bielskich basenów krytych (Karpackie i langiewicza)
- w jakich godzinach jest najmniej ludzi? Chodzi mi zwlaszca o godziny
wczesnym rankiem, poxnym wieczorem i w okolicach 15.00
- na karpackim przeczytalam, że jest prowadzony aquarobic - czy wiecie może
kto to prowadzi, gdzie sie mozna zapisać?

Z gory dziękuje za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: maya Re: Baseny - pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 21:12
      Basen Aqua jest najluźniejszy w granicach 14, szkoły juz wyjeżdzają i można
      samemu popływać. O 15 jest jeszcze znośnie, później to juz abstrakcja. Wczesnym
      rankiem to nie mam pojęcia. Jeżeli tylko masz możliwość wtedy chodzić to
      polecam i zazdroszczę :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka