misza_kazak 04.09.13, 17:53 www.youtube.com/watch?v=O79Fnljde9k&feature=youtu.be Putin o Syrii: "Kerry klamia w oczy, wie ze klamie. ale klamie." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiarusik Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:30 widzę, że w azjatyckich krajach autorytarnych, czyli w rosji i na białorusi, siedzi taki ojczulek narodu przed kamerą i pierdzieli, pierdzieli i pierdzieli: www.youtube.com/watch?v=PZ84U2ABvRc Odpowiedz Link Zgłoś
anton_pl Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:36 Opalony też wie że kłamie i dlatego niech chce sam maczać łap we krwi i prosi kongres o wsparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:47 jak na razie assadyści mordują cywilów ino ino. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:55 Putin tez maluje jak Picasso, jest mistrzem w judo i świetnie jeździ konno. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Czy ja wiem? 05.09.13, 00:17 Tam mamy do czynienia z walką świeckiego (jak na tamten rejon świata) reżimu z agresywnym i ortodoksyjnym islamem. Nie ma dobrych. Są tylko źli i źli. Assad lepszy, bo to taki Hussein. Złapie towarzystwo za ryj i zapewni spokój. Jak wygrają rebelianci, to zaraz zacznie się budowanie kalifatu i wspieranie terroryzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
misza_kazak Re: Putin o Syrii 04.09.13, 22:10 anton_pl napisał: > Opalony też wie że kłamie i dlatego niech chce sam maczać łap we krwi i prosi k > ongres o wsparcie. Pinosom juz kompletnie odbilo. Na tle obecnego preza Baraka Hussejnowicza, JW Bush to jest istny aniolek pokoju... Odpowiedz Link Zgłoś
odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 10:51 Nie chrzań Misza. Tamten przygłup z Texasu sprezentował Amerykanom dwie wojny (Irak i Afganistan), a ten pokojowy laureat na razie ma czyste konto. Odpowiedz Link Zgłoś
misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:33 odyn06 napisał: > Nie chrzań Misza. To ty ciagle chrzanisz jak potluczony. Widac sluzba w wojsku nie przeszla bez sladu dla twego tzw. mozgu. > Tamten przygłup z Texasu sprezentował Amerykanom dwie wojny (Irak i Afganistan), "Tamten przyglup" MIAL poparcie swego narodu i narodow innych panstw gdy zaczynal wojny. A obecny prezik jest jak malpa z granatem. Jego nikt nie popiera. Ani pindosi ani tym bardziej mieszkancy innych panstw. > a ten pokojowy laureat na razie ma czyste konto. On nic czystego nie ma. Ani twarzy ani sumienia. Nigger jednym slowem. Odpowiedz Link Zgłoś
odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:41 Służba w wojsku nauczyła mnie, że takich mądrali jak ty trzeba traktować z buta. To od mózgu daleko :-)) Wracając do meritum. Zgadzam się, że miał poparcie, ale oparte na kłamliwych przesłankach. Nasz były prezydent Kwaśniewski do dzisiaj się wstydzi, że dał się Bush'owi oszukać. Odpowiedz Link Zgłoś
misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:45 odyn06 napisał: > Służba w wojsku nauczyła mnie, że takich mądrali jak ty trzeba traktować z buta O to chodzi. CZolgiste latwo poznac po niskim lbie i glupiemu usmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 13:23 Ot, właśnie! pięknie się odszczekujesz, jak twój drug -ignor. Priviet :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 14:29 odyn06 napisał: > Ot, właśnie! pięknie się odszczekujesz, jak twój drug -ignor. Iggi przynajmniej jest pryncypialny, a ty jestes jek gowno w jeziorze - plywasz w rozne strony :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Putin o Syrii 05.09.13, 14:00 wiarusik napisała: > widzę, że w azjatyckich krajach autorytarnych, czyli w rosji i na białorusi, si > edzi taki ojczulek narodu przed kamerą i pierdzieli, pierdzieli i pierdzieli: > www.youtube.com/watch?v=PZ84U2ABvRc > Przynajmniej nie jest qrwą na żołdzie wielkich korporacji jak prezydenci, senatorzy i kongresmeni w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Putin o Syrii 05.09.13, 21:09 a o kim mowa? łuka jest na żołdzie gazpromu. tutaj się wkurzył, bo ktoś coś sprzedaje i się z łuką łapówą nie podzielił. a umowa jest fifty-fifty: fifty dla baćki i fifty dla reszty. Odpowiedz Link Zgłoś