Dodaj do ulubionych

Putin o Syrii

04.09.13, 17:53
www.youtube.com/watch?v=O79Fnljde9k&feature=youtu.be
Putin o Syrii: "Kerry klamia w oczy, wie ze klamie. ale klamie."
Obserwuj wątek
    • wiarusik Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:30
      widzę, że w azjatyckich krajach autorytarnych, czyli w rosji i na białorusi, siedzi taki ojczulek narodu przed kamerą i pierdzieli, pierdzieli i pierdzieli:
      www.youtube.com/watch?v=PZ84U2ABvRc
      • anton_pl Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:36
        Opalony też wie że kłamie i dlatego niech chce sam maczać łap we krwi i prosi kongres o wsparcie.
        • wiarusik Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:47
          jak na razie assadyści mordują cywilów ino ino.
          • rzewuski1 Re: Putin o Syrii 04.09.13, 19:55
            Putin tez maluje jak Picasso, jest mistrzem w judo i świetnie jeździ konno.
          • wielki_czarownik Czy ja wiem? 05.09.13, 00:17
            Tam mamy do czynienia z walką świeckiego (jak na tamten rejon świata) reżimu z agresywnym i ortodoksyjnym islamem. Nie ma dobrych. Są tylko źli i źli. Assad lepszy, bo to taki Hussein. Złapie towarzystwo za ryj i zapewni spokój. Jak wygrają rebelianci, to zaraz zacznie się budowanie kalifatu i wspieranie terroryzmu.
        • misza_kazak Re: Putin o Syrii 04.09.13, 22:10
          anton_pl napisał:

          > Opalony też wie że kłamie i dlatego niech chce sam maczać łap we krwi i prosi k
          > ongres o wsparcie.

          Pinosom juz kompletnie odbilo.
          Na tle obecnego preza Baraka Hussejnowicza, JW Bush to jest istny aniolek pokoju...
          • odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 10:51
            Nie chrzań Misza. Tamten przygłup z Texasu sprezentował Amerykanom dwie wojny (Irak i Afganistan), a ten pokojowy laureat na razie ma czyste konto.
            • misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:33
              odyn06 napisał:

              > Nie chrzań Misza.

              To ty ciagle chrzanisz jak potluczony.
              Widac sluzba w wojsku nie przeszla bez sladu dla twego tzw. mozgu.

              > Tamten przygłup z Texasu sprezentował Amerykanom dwie wojny (Irak i Afganistan),

              "Tamten przyglup" MIAL poparcie swego narodu i narodow innych panstw gdy zaczynal wojny.
              A obecny prezik jest jak malpa z granatem. Jego nikt nie popiera. Ani pindosi ani tym bardziej mieszkancy innych panstw.

              > a ten pokojowy laureat na razie ma czyste konto.

              On nic czystego nie ma. Ani twarzy ani sumienia. Nigger jednym slowem.
              • odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:41
                Służba w wojsku nauczyła mnie, że takich mądrali jak ty trzeba traktować z buta. To od mózgu daleko
                :-))
                Wracając do meritum. Zgadzam się, że miał poparcie, ale oparte na kłamliwych przesłankach.
                Nasz były prezydent Kwaśniewski do dzisiaj się wstydzi, że dał się Bush'owi oszukać.
                • misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 12:45
                  odyn06 napisał:

                  > Służba w wojsku nauczyła mnie, że takich mądrali jak ty trzeba traktować z buta

                  O to chodzi. CZolgiste latwo poznac po niskim lbie i glupiemu usmiechu.
                  • odyn06 Re: Putin o Syrii 05.09.13, 13:23
                    Ot, właśnie! pięknie się odszczekujesz, jak twój drug -ignor.
                    Priviet
                    :-))
                    • misza_kazak Re: Putin o Syrii 05.09.13, 14:29
                      odyn06 napisał:

                      > Ot, właśnie! pięknie się odszczekujesz, jak twój drug -ignor.

                      Iggi przynajmniej jest pryncypialny, a ty jestes jek gowno w jeziorze - plywasz w rozne strony :))
      • tornson Re: Putin o Syrii 05.09.13, 14:00
        wiarusik napisała:

        > widzę, że w azjatyckich krajach autorytarnych, czyli w rosji i na białorusi, si
        > edzi taki ojczulek narodu przed kamerą i pierdzieli, pierdzieli i pierdzieli:
        > www.youtube.com/watch?v=PZ84U2ABvRc
        >
        Przynajmniej nie jest qrwą na żołdzie wielkich korporacji jak prezydenci, senatorzy i kongresmeni w USA.
        • wiarusik Re: Putin o Syrii 05.09.13, 21:09
          a o kim mowa? łuka jest na żołdzie gazpromu. tutaj się wkurzył, bo ktoś coś sprzedaje i się z łuką łapówą nie podzielił. a umowa jest fifty-fifty: fifty dla baćki i fifty dla reszty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka