Dodaj do ulubionych

nasi przyjaciele Moskale...

17.03.15, 12:54
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17581068,Sad_w_Petersburgu_wydal_nakaz_egzekucyjny_na_konsulat.html#Czolka3Img
kolejnego kupa w dupę nam dają
Następny krok - zawiozą Tupolewa na Plac Czerwony, żeby każdy mógł go obsikać....

jeep
Obserwuj wątek
    • jeepwdyzlu przerzut iskanderów 17.03.15, 13:06
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17580905,Rosja__w_gotowosci_nie_tylko_Flota_Polnocna__Trwa.html?lokale=local#BoxNewsImg
      jak długo będziemy udawać, że nie ma problemu?
      Rosyjska agentura, która zaraz zaszczeka, że są tam od dawna, że nie ma się co dziwić, że powinniśmy siedzieć cicho i nadstawiać moskalom dupę do ru...ia, że inni sa ru...i przez wazelinę itd - może sobie darować...
      Wiemy co napiszecie tandeciarze za 5 kopiejek...

      jeep
      • tornson To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 13:31
        że niema problemu. A problem jest, jak to powiedział były minister z tym że "Polska robi Amerykańcom laskę". Jeszcze więcej włażenia w dupę Jankesom, budowania jakiś tarcz, skomlenia o amerykańskie wojska na terenie Polski, jeszcze więcej...
        • stary_chinczyk Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 15:19
          Tornson, problem jest taki że w Polsce nie ma jeszcze żadnej tarczy. A patrząc na poczynania tego łysawego hitlerka już dawno powinna być. To nie Amerykanie celują w Polskę iskanderami i to nie oni próbowali rozgrywać ją embargami na żywność, kręceniem kurkiem od gazu czy matacząc w sprawie katastrofy smoleńskiej.
          Ja rozumię że czerwone świnki trudno znoszą oderwanie od koryta a jak jeszcze wizja tego koryta coraz bardziej się oddala to dostają świńskiej gorączki. Ale to co wyprawiacie teraz to już nie jest wyrażanie opinii a zwykłe wspieranie wroga w wojnie propagandowej. Całe szczęście nieskuteczne.
          • marek_boa Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 16:21
            Ogarkowi już nie tyle całkiem mózg zlasowało ale powoli prostuje się ostatnia fałda - oficer prowadzący chyba będzie musiał następcy poszukać! O ile mnie pamięć nie myli to Polska pierwsza przyłączyła się na rozkaz "wielkiego brata" z za oceanu do sankcji nałożonych na Rosję!
            • antyk-acap Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 18:37
              Bredzisz! Wymień te polskie sankcje. Owszem, Unia nałożyła na kacapów sankcje ale to coś innego.
              • marek_boa Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 18:40
                Nie dość ,że Bredzisz to jeszcze Czytać nie Umiesz?! Polska język trudna dla Ukrainiec?!
                • antyk-acap Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 19:06
                  Nie. Udowodnij to co napisałeś podając polskie sankcje.
                  • marek_boa Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 17.03.15, 19:31
                    NAUM SIĘ CZYTAĆ!!! A jak się naumiesz to Wróć!
          • jeepwdyzlu Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 18.03.15, 11:01
            Ale to co wyprawiacie teraz to już nie jest wyrażanie opinii a zwykłe wspieranie wroga w wojnie propagandowej.
            -----------------
            Dokładnie!
            To już nie jest kwestia innej oceny sytuacji
            tylko wprost wroga propaganda..

            Na szczęście - marek_boa jest prymitywem i gupkiem, więc więcej robi złego swoim pryncypałom niż dobrego...

            jeep
          • tornson Rosja jest wrogiem tylko dla jankesów i ich 18.03.15, 11:33
            pachołków.
        • patmate Re: To wy, amerykańskie pachołki, udajecie 18.03.15, 12:48
          Torson nie rozumie podstawowej rzeczy, mianowicie, III RP nie stanowi dla USA pępka świata. Żeby choć trochę przybliżyć Ją do owego centrum, potrzebne są jakieś zabiegi. Możemy to nazywać jak chcemy.
          Niemniej prosiłbym o wskazanie alternatywy. Niemcy, Francja? Wolne żarty. Rosji z musu, ciągnięci za włosy robiliśmy tą laskę przez 40 lat PRL-u. Z dwojga złego, chyba lepiej obrabiać czystszą laskę? :-) .

          Pzdr
      • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 16:17
        Wal się Durniu z pamięcią złotej rybki! Od dwóch lat szczekacie na forum - Ty i tobie podobni jak to "wredne Ruskie" usadowiły "Iskandery" w Kaliningradzie czyli SWOJE uzbrojenie, SWOJEJ Armii na SWOJEJ ziemi! No i co?! "Były ale się zmyły" a teraz znowu je tam wiozą?! Za rok Będziesz Mógł już płakać rzewnymi łzami do woli - w Kaliningradzkiej Obłastii będą na stałe stacjonować!
        • marko125 Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 17:03
          To przerzucają te Iskandery czy to znów medialna ściema ?
          • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 17:28
            W ramach sprawdzenia gotowości bojowej SZ RF do Kaliningradzkiej Obłastii ma być przerzucona na czas ćwiczeń okrętami desantowymi brygada zestawów "Iskander" z Zachodniego Okręgu Wojskowego! Po za tym nienazwana liczba samolotów myśliwskich i bombowców frontowych! Ćwiczenia potrwają do 21 marca!
            ria.ru/defense_safety/20150317/1052952561.html
            • antyk-acap Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 18:38
              Czyli przerzucają. A gdy Polska chce mieć tarczę to kacapy piszą że to na nich.
              • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 18:49
                Przerzucają na czas ćwiczeń do 21 marca! Bo to prawda! Tylko ,że nie żadna Polska a Amerykańsko/MATO-wska!
                • antyk-acap Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 19:04
                  A Polska nie należy do NATO?
                  • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 19:32
                    Polska należy do NATO ale to nie Polak w razie co będzie naciskał guzik z napisem start!
                • antyk-acap Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 19:16
                  Pod koniec marca jadę do Warszawy. Będzie jeszcze stała?
                  • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 19:33
                    A co mnie Warsiawieś obchodzi?!
        • menel13 Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 17:04
          Nie irytuj się bo ci żyłka pęknie. Wszyscy mają w dupie te wasze Iskandery.
          • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 17:29
            Buachachachacha!:) Gdyby było tak jak Piszesz to połowa forum nie sra..a by pieprzem na dźwięk słowa "Iskander"!:)
            • menel13 Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 18:17
              Wszyscy srają śmiechem że się putlerek napina.
              • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 18:34
                To Idź do lustra i Otrzyj pot ,który Ci ze strachu kapie z czoła!
                • panibiedroniowa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 19:37
                  Boa!Jeszcze raz:płacą ci za to,czy na prawdę masz ten poziom?
                  • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 21:47
                    Droga pani dżentelmeni w towarzystwie kobiet o pewnych sprawach nie rozmawiają - no chyba ,że są to kobiety lekkich obyczajów!
                • menel13 Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 20:17
                  Jakbyś mnie jeszcze poinformował czego tak boję bo jakoś mi umknęło.
                  • marek_boa Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 21:48
                    Rosji i Rosjan?! Przecież to widać w każdym poście!
                    • menel13 Re: przerzut iskanderów 17.03.15, 22:07
                      Zmień dilera albo odwiedź okulistę.
                      • marek_boa Re: przerzut iskanderów 18.03.15, 02:14
                        No i do tego podstawowy objaw - wyparcie! Udaj się do siostry oddziałowej niech Ci nowe tabletki da - te już nie działają!
                        • menel13 Re: przerzut iskanderów 18.03.15, 08:59
                          Powtarzasz się. Poproś dowódcę o nowy zestaw standartowych odpowiedzi a okoliczność pustki w głowie.
        • bmc3i Re: przerzut iskanderów 18.03.15, 03:06
          marek_boa napisał:

          > Wal się Durniu z pamięcią złotej rybki! Od dwóch lat szczekacie na forum - Ty i
          > tobie podobni jak to "wredne Ruskie" usadowiły "Iskandery" w Kaliningradzie c
          > zyli SWOJE uzbrojenie, SWOJEJ Armii na SWOJEJ ziemi! No i co?! "Były ale się zm
          > yły" a teraz znowu je tam wiozą?! Za rok Będziesz Mógł już płakać rzewnymi łzam
          > i do woli - w Kaliningradzkiej Obłastii będą na stałe stacjonować!



          Wtedy sie durniu nie zdziw, jak na poslkiej ziemi, powietrzu i wodzie, bedą stacjonowac a jakże poslkie Tomahawki, ATACSM i JASM, i broń ofensywna ... Patrioty, czy inne SAMP/T
    • niegracz powinnismy byc im wdzięczni 17.03.15, 18:30

      m.in za pomoc wytępieniu stonki

      Polska zakończyła kampanię walki z ..


      . żukiem z Colorado( jak to ruskie go nazwały)
      czyli stonka ziemniaczaną
      donosiła gazeta Izwiestia 6 września 1950 roku
      - artykuł podaje
      że 22 maja 1950 amerykanskie samoloty rozpoczeły akcje zrzutów stonki
      na teren województ poznańskiego, bydgoskiego, wrocławskiego i gdańskiego

      ZSRR oczywiście wysłał pomoc w postaci specjalistów , sprzętu i środków chemicznych

      w wyniku działania 25 tysiecy grup zwalczania stonki
      oraz udziału obywateli w liczbie ok 8 mln
      zlikwidowano całkowicie zagrożenie inwazja stonki
      oldgazette.ru/izvestie/06091950/index1.html
      В Пoльше зaкoнчилacь кaмпaния пo бoрьбе c кoлoрaдcким жyкoм
      Открыть в DjVu
      link otwiera się w programie j.w.
    • rzewuski1 Re: nasi przyjaciele Moskale... 17.03.15, 21:10
      Nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi, to wrogowie, odwieczni przypisani do nas przez najwyższą istotę.

    • wasyl_szuja Gdy nasz komornik nawiedzi rosyjskie placówki... 17.03.15, 23:56
      ...to nie wiem czy zdążą aparaturę szpiegowską ewakuować.
      • marek_boa Re: Gdy nasz komornik nawiedzi rosyjskie placówki 18.03.15, 02:16
        To Musisz uważać ,żeby samochodów z Amerykańskiej ambasady nie zajumał - w Polsce komornicy nagminnie mylą adresy!
    • j-k Rosja posiada w Warszawie 12 nieruchomosci. 18.03.15, 11:37
      z 10-ciu spokojnie mozna ich wysiudac.

      Dwie:
      Ambasada
      i
      Izba handlowa

      zupelnie wystarcza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka