Dodaj do ulubionych

wybuch w Wawie zaczelo sie?

29.09.04, 17:51
ciekawe czy ten wybuch to 'egzkucja naleznosci' czy zamach (choc zamach na
puste sale to glupota)?

Jesli to zamach islamistow to pozdrowka dla milosnikow 'wolnej czeczenii',
szkoda, ze was tma nei bylo.
Obserwuj wątek
    • paw_dady no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 29.09.04, 17:53
      czy ktos wie jak nasze slyzby cywilne sa przygotowane na ewentualnosc zamachow?
      jak slyszalem w TV francuskiej czy niemieckiej to niebardzo. Ale kto tam by im
      wierzyl ;)))
      • kaszkader Re: no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 29.09.04, 23:18
        Nasze służby cywilne NIE SĄ przygotowane na ewentualność zamachów.
        Właściwie na większe akcje też nie są przygotowane.
        Większość służb postępuje wobec zasady "każdy sobie rzepkę skrobie".
        Niestety nasze służby cywilne nie mają nawet jednego wspólnego pasma radiowego.
        Ale cóż ja mogę...
        • paw_dady Re: no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 01.10.04, 11:01
          kaszkader napisał:

          > Nasze służby cywilne NIE SĄ przygotowane na ewentualność zamachów.
          > Właściwie na większe akcje też nie są przygotowane.

          ;-(

          kwach tudziez obecny PM zawsze mowia jak wazne jest bezpieczenstwo ludzi. ALe
          kurwa nic nie robia. sa jakies palny awaryjne? objazdow? centrum dowodzenia?

          o koordynacji anytterrorystow nie wspomen bo policja w Magdalence juz pokazala
          co potrafi ;(((


          > Większość służb postępuje wobec zasady "każdy sobie rzepkę skrobie".
          > Niestety nasze służby cywilne nie mają nawet jednego wspólnego pasma
          radiowego.
          >

          heh wiec w razie ataku beda uzywac komorek z karta 'heyah', jedno pasmo i tanie
          rozmowy ;-)


          > Ale cóż ja mogę...


          i tego sie obawiam. predzej czy pozniec cos wyleci w powietrze. w konc Madryt
          tez nie byl specjalnie atrakcyjnym miejscem do wysadzania ale 200 ludzi zabili.

    • starymason Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? 29.09.04, 18:28
      szczegolnie francuzkie sluzby sa swietnie przygotowane i kompetentne do
      wydawania opinii , pamietam jak w tamtym roku byla fala upalow w paryzu[nic
      szczegolnego kolo 38 stopni u nas w polsce czesto sie to zdarza] i zmarlo w
      wyniku yego 100 osob , karetki i szpitale normalnie nie funkcjonowaly a w
      miescie ogloszono stan wyjatkowy hehehehehe jak by doszlo do 40 stopni to by
      chyba rzad sie podal do dymisji.
      kolejny raz stracili okazje by siedziec cicho
    • Gość: mw Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? IP: *.aster.pl 29.09.04, 19:48
      Widzę, że niektórzy to wprost nie mogą się doczekać bandyckiego terroru. W
      twojej wypowiedzi zauważyłem nutę zawodu, że sala była pusta. Widzą, że były to
      raczej porachunki "biznesowe" próbujesz na siłę podpiąć pod to islamistów.
      • Gość: paw_dady widze kolego od al chataba? IP: *.197-200-80.adsl.skynet.be 29.09.04, 19:55
        zadalem tylko pytanie - czy moze to byl zamach. ale jak widze kolega to wierny
        kol. wiernik i kol. jagielskiemu. Oni wiedza ze Czeczeni czy inne bydlo
        islamskie nas nie zatakuja. uff jaka ulga.
        • Gość: Polak Re: widze kolego IP: *.crowley.pl 30.09.04, 14:13
          Czeczenów i polskich Tatarów wykreśl sobie raz na zawsze z listy podejrzanych.
          Nie mają ŻADNEGO urazu do Polski.


          Natomiast jeśli chodzi o Arabów, to niestety NIE można do końca wykluczyć
          jakiejś zemsty za polską misję stabilizacyjną w Iraku.

          Na szczęście w Polsce jest bardzo mała populacja Arabów, więc służbom
          specjalnym w Polsce jest wielokrotnie łatwiej obserwować podejrzane osoby, niż
          w bogatych Stanach Zjednoczonych i bogatych krajach Europy zachodniej.

          ALE... jak przy następnym wybuchu w Polsce będziesz chciał szybko się
          dowiedzieć, czy zrobiono to na polecenie Bin Ladena, czy też Biz Nesmena, to
          zadaj to pytanie na forum "Wróżbiarstwo”. :-)



          A tak w ogóle, to na wątku:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=14631545&a=14723398
          napisałeś, że masz islamskiego kumpla, z którym czasem oglądasz islamską
          telewizję.

          A na tym wątku piszesz "islamskie bydło"...

          Co ci się stało?
          Masz rozdwojenie jaźni?
          Czy też zawiedziona miłość do jednego islamisty przerodziła się w nienawiść do
          wszystkich islamistów?
          • paw_dady 'polak' analfabeta funkcjonalnym? oj tak oj tak 01.10.04, 10:58

            > Czeczenów i polskich Tatarów wykreśl sobie raz na zawsze z listy podejrzanych.
            > Nie mają ŻADNEGO urazu do Polski.
            >

            pokrecony jestes jak moze czecznaskie bydlo ktore trzyma z al kajda (AL Chattab
            WALCZYL i w Rosji i w Serbii) mozesz mieszkacz ludzmi, ktorzy tu mieszkali od
            stuleci?! za duzo jagielskiego czy sikorskiego w TV? oj to jednak szkodzi


            Bydlo czecznskei walczylo w Afganistanie z US Army. A do Polski nei maja urazu
            beda nas mordowac bez spajcalnej nienawisci. Ty kmiotku nei rozumiesz ze tu nei
            ma bomb tylko dlatego, ze na razie Putin ich kopie?

            Jak przestanie spoko powroca tu na SOWJE. Mam nadzieje ze wtedy ci jakas
            konczyne oberwie w wybuchu bedziesz mogl im dalej kwiatki i calusk iwysylac.


            > Natomiast jeśli chodzi o Arabów, to niestety NIE można do końca wykluczyć
            > jakiejś zemsty za polską misję stabilizacyjną w Iraku.

            dziwny podzial, Arabowie zli Czeczenskie bydlo dobre. fju fju you blind me with
            your science dude !





            > A tak w ogóle, to na wątku:
            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=14631545&a=14723398
            > napisałeś, że masz islamskiego kumpla, z którym czasem oglądasz islamską
            > telewizję.
            >
            > A na tym wątku piszesz "islamskie bydło"...

            nie umiesz czytac pisalem ze gosc jest z Iraku. kto ci kmiotku powiedzial, ze
            kazdy w Iraku to Islamista? Saddam byl swieckim dyktatorem. Natomiast szamil
            baszajew to islamskie bydlo.


            Jak widac myslisz kategoriami wirnikowskiej, jagielskiego i radka 'taliba'
            sikorskiego - Ruskie zle, Arabowie Islam, Czeczni zyczliwi.


            na raka i aids znajda cos predzej czy pozniej na twoja glupote nie wymysla
            lekarstwa. szkoda.


    • Gość: Kubeł Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? IP: 156.17.253.* 30.09.04, 10:16
      nastepny w kolejce jest atak na dworzec centralny przy pomocy hulajnogi z
      doczepionym do niej granatem, nalot na pałac kultury przy pomocy motolotni z
      karnistrem benzyny.

      BTW podejrzewam że PKiN miałby większe szanse przetrwać taki atak jak 9/11
    • Gość: A.L. Co się zaczęło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 10:20
      Ale mi nowość. Nasi łysi mogliby uczyć chłopaków w turbanach.
      • Gość: Speedy Re: Co się zaczęło? IP: 217.17.35.* 01.10.04, 09:15
        No wlasnie - jakże krótka jest ludzka pamięć. Naprawdę niedawno, z 10 lat temu,
        bomby były podstawową metodą załatwiania porachunków warszawskich gangsterów,
        bylo co najmniej kilka eksplozji na miesiąc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka