paw_dady 29.09.04, 17:51 ciekawe czy ten wybuch to 'egzkucja naleznosci' czy zamach (choc zamach na puste sale to glupota)? Jesli to zamach islamistow to pozdrowka dla milosnikow 'wolnej czeczenii', szkoda, ze was tma nei bylo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paw_dady no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 29.09.04, 17:53 czy ktos wie jak nasze slyzby cywilne sa przygotowane na ewentualnosc zamachow? jak slyszalem w TV francuskiej czy niemieckiej to niebardzo. Ale kto tam by im wierzyl ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
kaszkader Re: no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 29.09.04, 23:18 Nasze służby cywilne NIE SĄ przygotowane na ewentualność zamachów. Właściwie na większe akcje też nie są przygotowane. Większość służb postępuje wobec zasady "każdy sobie rzepkę skrobie". Niestety nasze służby cywilne nie mają nawet jednego wspólnego pasma radiowego. Ale cóż ja mogę... Odpowiedz Link Zgłoś
paw_dady Re: no i pytanko do expretoe wojskowych ;) 01.10.04, 11:01 kaszkader napisał: > Nasze służby cywilne NIE SĄ przygotowane na ewentualność zamachów. > Właściwie na większe akcje też nie są przygotowane. ;-( kwach tudziez obecny PM zawsze mowia jak wazne jest bezpieczenstwo ludzi. ALe kurwa nic nie robia. sa jakies palny awaryjne? objazdow? centrum dowodzenia? o koordynacji anytterrorystow nie wspomen bo policja w Magdalence juz pokazala co potrafi ;((( > Większość służb postępuje wobec zasady "każdy sobie rzepkę skrobie". > Niestety nasze służby cywilne nie mają nawet jednego wspólnego pasma radiowego. > heh wiec w razie ataku beda uzywac komorek z karta 'heyah', jedno pasmo i tanie rozmowy ;-) > Ale cóż ja mogę... i tego sie obawiam. predzej czy pozniec cos wyleci w powietrze. w konc Madryt tez nie byl specjalnie atrakcyjnym miejscem do wysadzania ale 200 ludzi zabili. Odpowiedz Link Zgłoś
starymason Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? 29.09.04, 18:28 szczegolnie francuzkie sluzby sa swietnie przygotowane i kompetentne do wydawania opinii , pamietam jak w tamtym roku byla fala upalow w paryzu[nic szczegolnego kolo 38 stopni u nas w polsce czesto sie to zdarza] i zmarlo w wyniku yego 100 osob , karetki i szpitale normalnie nie funkcjonowaly a w miescie ogloszono stan wyjatkowy hehehehehe jak by doszlo do 40 stopni to by chyba rzad sie podal do dymisji. kolejny raz stracili okazje by siedziec cicho Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mw Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? IP: *.aster.pl 29.09.04, 19:48 Widzę, że niektórzy to wprost nie mogą się doczekać bandyckiego terroru. W twojej wypowiedzi zauważyłem nutę zawodu, że sala była pusta. Widzą, że były to raczej porachunki "biznesowe" próbujesz na siłę podpiąć pod to islamistów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paw_dady widze kolego od al chataba? IP: *.197-200-80.adsl.skynet.be 29.09.04, 19:55 zadalem tylko pytanie - czy moze to byl zamach. ale jak widze kolega to wierny kol. wiernik i kol. jagielskiemu. Oni wiedza ze Czeczeni czy inne bydlo islamskie nas nie zatakuja. uff jaka ulga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: widze kolego IP: *.crowley.pl 30.09.04, 14:13 Czeczenów i polskich Tatarów wykreśl sobie raz na zawsze z listy podejrzanych. Nie mają ŻADNEGO urazu do Polski. Natomiast jeśli chodzi o Arabów, to niestety NIE można do końca wykluczyć jakiejś zemsty za polską misję stabilizacyjną w Iraku. Na szczęście w Polsce jest bardzo mała populacja Arabów, więc służbom specjalnym w Polsce jest wielokrotnie łatwiej obserwować podejrzane osoby, niż w bogatych Stanach Zjednoczonych i bogatych krajach Europy zachodniej. ALE... jak przy następnym wybuchu w Polsce będziesz chciał szybko się dowiedzieć, czy zrobiono to na polecenie Bin Ladena, czy też Biz Nesmena, to zadaj to pytanie na forum "Wróżbiarstwo”. :-) A tak w ogóle, to na wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=14631545&a=14723398 napisałeś, że masz islamskiego kumpla, z którym czasem oglądasz islamską telewizję. A na tym wątku piszesz "islamskie bydło"... Co ci się stało? Masz rozdwojenie jaźni? Czy też zawiedziona miłość do jednego islamisty przerodziła się w nienawiść do wszystkich islamistów? Odpowiedz Link Zgłoś
paw_dady 'polak' analfabeta funkcjonalnym? oj tak oj tak 01.10.04, 10:58 > Czeczenów i polskich Tatarów wykreśl sobie raz na zawsze z listy podejrzanych. > Nie mają ŻADNEGO urazu do Polski. > pokrecony jestes jak moze czecznaskie bydlo ktore trzyma z al kajda (AL Chattab WALCZYL i w Rosji i w Serbii) mozesz mieszkacz ludzmi, ktorzy tu mieszkali od stuleci?! za duzo jagielskiego czy sikorskiego w TV? oj to jednak szkodzi Bydlo czecznskei walczylo w Afganistanie z US Army. A do Polski nei maja urazu beda nas mordowac bez spajcalnej nienawisci. Ty kmiotku nei rozumiesz ze tu nei ma bomb tylko dlatego, ze na razie Putin ich kopie? Jak przestanie spoko powroca tu na SOWJE. Mam nadzieje ze wtedy ci jakas konczyne oberwie w wybuchu bedziesz mogl im dalej kwiatki i calusk iwysylac. > Natomiast jeśli chodzi o Arabów, to niestety NIE można do końca wykluczyć > jakiejś zemsty za polską misję stabilizacyjną w Iraku. dziwny podzial, Arabowie zli Czeczenskie bydlo dobre. fju fju you blind me with your science dude ! > A tak w ogóle, to na wątku: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=14631545&a=14723398 > napisałeś, że masz islamskiego kumpla, z którym czasem oglądasz islamską > telewizję. > > A na tym wątku piszesz "islamskie bydło"... nie umiesz czytac pisalem ze gosc jest z Iraku. kto ci kmiotku powiedzial, ze kazdy w Iraku to Islamista? Saddam byl swieckim dyktatorem. Natomiast szamil baszajew to islamskie bydlo. Jak widac myslisz kategoriami wirnikowskiej, jagielskiego i radka 'taliba' sikorskiego - Ruskie zle, Arabowie Islam, Czeczni zyczliwi. na raka i aids znajda cos predzej czy pozniej na twoja glupote nie wymysla lekarstwa. szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubeł Re: wybuch w Wawie zaczelo sie? IP: 156.17.253.* 30.09.04, 10:16 nastepny w kolejce jest atak na dworzec centralny przy pomocy hulajnogi z doczepionym do niej granatem, nalot na pałac kultury przy pomocy motolotni z karnistrem benzyny. BTW podejrzewam że PKiN miałby większe szanse przetrwać taki atak jak 9/11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.L. Co się zaczęło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 10:20 Ale mi nowość. Nasi łysi mogliby uczyć chłopaków w turbanach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Speedy Re: Co się zaczęło? IP: 217.17.35.* 01.10.04, 09:15 No wlasnie - jakże krótka jest ludzka pamięć. Naprawdę niedawno, z 10 lat temu, bomby były podstawową metodą załatwiania porachunków warszawskich gangsterów, bylo co najmniej kilka eksplozji na miesiąc Odpowiedz Link Zgłoś