wielki_czarownik
11.03.05, 23:40
Jak sądzicie czy Polska powinna mieć jednostkę na wzór Carabinieri czy też Gendarmerie? Taką wojskowo-policyjną.
Jeżeli tak to jak ma ona wyglądać - tworzymy coś zupełnie nowego czy reorganizujemy Żandarmerię Wojskową?
No i jaki zakres zadań przypisać tej formacji. Ma się dublować z policją?