22.04.06, 16:37
Myślę że ten osobnik złąmał obowiązujące na tym forum zasady.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=539&w=40537775&a=40667932
Obserwuj wątek
    • foxbat1 Re: Admin. 22.04.06, 16:45
      Drogi Adminie - prosze mnie zbanowac jesli zbanujesz kilkunastu innych na tym
      forum ktorzy epatuja wulgaryzmami przy ktorych slowko "gluptak czy glupeczek"
      to niewinna igraszka !

      Ps. Widze ze Mareczek ma adwokata Wojteczka :-)
      • marek_ogarek Re: Admin. 22.04.06, 16:47
        Tu nie chodzi o to jak mnie nazwales. Zwisa mi to. Tu chodzi o to ze kpisz
        sobie z niepodleglosci naszego kraju. Czyli z rzeczy za ktora inni kiedys
        oddawali zycie...
        • foxbat1 Re: Admin. 22.04.06, 16:51
          Ty naprawde masz jakies problemy

          Nie rozrozniasz ironii od kpiarstwa :-)

          Ps. Wybacz ale uznaje dalsza dyskusje z toba i wojteczkiem za bezsensowna
      • wojciech6j Re: Admin. 22.04.06, 16:48
        Kpisz czy o drogę pytasz chamie.
        • foxbat1 Re: Admin. 22.04.06, 16:53
          Oj , takie brzydkie wyrazy, duzo brzydsze niz "glupeczek"
          Zeby Cie tylko Admin nie zbanowal Wojteczku

          EOT
          • wojciech6j Re: Admin. 22.04.06, 17:08
            Cham to żadna obraza. To raczej mało adekwatne określenie. Zasłużyłeś na cios w
            szczękę. Dołączyłeś do "zacnego" grona opluwaczy Polski na tym forum.
            Tornson, Boa i ty brązowy medal. Chociaż chyba srebrny przed Boa.
            • foxbat1 Re: Admin. 22.04.06, 17:16
              Byc w jednej lidze z Boa to dla mnie komplement :-)
              Tornson w sumie tez od czasu do czasu pisze z sensem :-)
              Jakbys jeszcze Wolfa dorzucil to byl bym szczesliwy :-)

              A tak przy okazji - jakaz to dziwna przypadlosc ze wy wszyscy "obroncy" czci IV
              RP mieszkacie poza granicami tego kraju
              :-)
              • wojciech6j Re: Admin. 22.04.06, 19:02
                Dlaczego IV RP???
                Ja rozumiem, że ty jestes obrońcą czci Rosji zawsze, mimo że mieszkasz w
                Polsce. I numer albo nazwa historyczna tego pańswtwa nie mają w tym przypadku
                znaczenia.
                Ja również mieszkam w Polsce od urodzenia po dzień dzisiejszy.
              • marek_ogarek Re: Admin. 23.04.06, 03:45
                Wrocimy. I badz czujny bo nie znasz dnia ani godziny ...
            • berek_p Re: Admin. 23.04.06, 11:27
              na jakiej podstawie mozna bronic ponoc przez niektorych okreslana IVrp . co w
              tym kraju takiego dobrego ze zazarcie mozna go bronic.
              jak wygladaloby zycie gdyby nie bylo obok nas bogatych Niemiec.mysle ze od
              ukraincow bysmy zbytnio nie odbiegali slowem bieda i zacofanie.
              pokazcie mi sensowna polityke obecnego rzadu i jej strategiczne cele?
              poza glupota niczym sie nie wyroznia.
              jaka wartosc ten kraj ma na arenie miedzynarodowej i kto sie z nim liczy?
              czy jestesmy w stanie okupowac bezludne wyspy? ;)))
        • marek_boa Re: Admin. 22.04.06, 17:28
          Ktoś kto innych wyzywa od bydła chyba nie powinien zabierać głosu w tej materii
          jak sądzę!
          • wojciech6j Re: Admin. 22.04.06, 17:30
            Nie od bydła. Nazwałem go chamem.
            W jakiej materii przepraszam?
            • marek_boa Re: Admin. 22.04.06, 17:37
              A mnie kto od bydła nawyzywał? Święty Mikołaj? Jak to leciało?"Kto jest bez
              winy niech pierwszy rzuci kamieniem"? No to lu? Gdzie Twa własna prośba o
              zbanowanie siebie samego?
              • wojciech6j Re: Admin. 22.04.06, 17:45
                Ty wogóle nie rozumiesz powodu dla którego prosiłem o zabanowanie tego
                osobnika, a konkretnie jednego jego postu. Nie rozumiesz, albo nie udajesz że
                nie rozumiesz, bo twoja sowiecka mentalność nie jest na tego typu rzeczy
                wyczulona.

                Dopóki dyskutujemy o samolotach, okrętach i rakietach, czołgach OK.

                Ale jesli dochodzi do gloryfikowania przemocy jakiej CCCP dopóscił się wobec
                Polski i jej obywateli. Jeśli wygłasza się antypolskie opinie dotyczące
                bieżącej polityki. I nie dotyczy to wewnętrznych sporów politycznych tylko
                pewnych fundamentów co do których wszyscy się zgadzamy, to taki osobnik który
                to robi zasługuje na miano bydlaka.
        • marek_boa Re: Admin. 22.04.06, 17:28
          Ktoś kto innych wyzywa od bydła chyba nie powinien zabierać głosu w tej materii
          jak sądzę!
        • marek_boa Re: Admin. 22.04.06, 17:28
          Ktoś kto innych wyzywa od bydła chyba nie powinien zabierać głosu w tej materii
          jak sądzę!
          • herr_uberszturmfuhrer panowie wyluzujcie się :) 22.04.06, 17:51
            Temu forum nie jest potrzebny powrót chamstwa,klótni i braku kultury,jakie
            udało się jako tako opanować po wprowadzeniu logowania...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka