ignorant11
19.07.07, 13:39
Sława!
Tu i ówdzie pojawiają sie mniej mniej lub bardziej niedowarzone proroctwa o
utracie przez Wolny Świat dominującej roli w świecie...
Dlatego chce zajac sie dyskusja czy w ogóle pojawia sie jakiś alternatywny
ośrodek technologiczny, ekonomiczny, militarny i polityczny, który byłby w
stanie samodzielnie stać sie alternatywa dla Zachodu.
Moim zdaniem takiego osrodka nie ma i nie bedzie przez najblizsze 50 lat.
W nastepnych watkach przeanalizuje dlaczego tak uwazam i udowodnie te tezy.
Forum Słowiańskie
gg 1728585