ja_adam
05.11.07, 14:51
Czuje sie manipulowany i nie wiem jak ocenić sytuację propozycji Sikorskiego.
Zażądał R.S. od USA, miliarda na wsparcie wojska na przestrzeni wielu lat. W
zamian mieliśmy ich wspierać w Iraku i Afganistanie.
Przez Szczygło zostało to zachowanie określone jako wysoce nieprofesjonalne (
wygórowane i absurdalne życzenia)
Riposta R.S,> "dla Polski 1mld to roczny budżet dla wojska, dla USA to budżet
12-godzinny"
Waszym zdaniem
Jak to jest z tym żądaniem? Jest wygórowane?