ajszabk
16.02.11, 11:57
Rok temu wiosna na porzystanku 94 w Fordonie dwóch ABS skopało nastolatka,który z dziewczyną wsiadał do autobusu,sugerowali ,że krzywo na nich spojrzał.Byłam z psem chciałam ich interweniować,ale jakby mój pies pogryzł ich to znając naszą policję Ja bym miała sprawę,odjechałam,choć pewnie jako jedyna mam wyrzuty sumienia.Kierowca zatrzasnął szybko drzwi i odjechał,choć dziewczyna kopanego chłopaka prosiła o pomoc.Gdyby opinia o policji była inna na pewno ludzie by interweniowali,ale jeśli Ci kolesie wychodzą po 15 minutach i znają adres ofiary i świadków to większośc się boi.vide działąnia policji na Placu piastowskim,gdzi w najleposze kwitnie handel papierosami i spirytusem z przemytu,nie chce im sie tego zlikwidować czy sami palą takie papierosy?zal.pl