Gość: #kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 15:56 przypominam wszystkim zainteresowanym o jutrzejszym festynie dla przedszkolakow na kapusciskach.. atrakcji bedzie sporo: konkursy, pokazy, aukcje.. a i cel szczytny serdecznie zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gall Re: festyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 16:38 Coś więcej ? Pozdrawiam Gall Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: #kasia Re: festyn IP: *.man.bydgoszcz.pl 17.09.04, 20:53 przy przedszkolo nr 18 na ul. betoniarzy zaczyna sie okolo 13, atrakcje dla dzieciakow to min. pokaz mody, konkursy z drobnymi upominkami, i nie tylko a cel; remon przedszkola i terenow okolo przedszkolnych.. Odpowiedz Link Zgłoś
major2000 Re: festyn 17.09.04, 21:36 Gość portalu: #kasia napisał(a): > przy przedszkolo nr 18 na ul. betoniarzy > zaczyna sie okolo 13, atrakcje dla dzieciakow to min. pokaz mody, konkursy z > drobnymi upominkami, i nie tylko > > a cel; remon przedszkola i terenow okolo przedszkolnych.. dziękuję #kasiu.piękna idea.postaramm się przyprowadzić rodzinkę.pozdrawiam i z góry cieszę się na piękne WRAŻENIA I LICZĘ NA PIĘKNĄ POGODĘ. pozdrawiam,pa,pa Odpowiedz Link Zgłoś