IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 15:56
przypominam wszystkim zainteresowanym o jutrzejszym festynie dla
przedszkolakow na kapusciskach..

atrakcji bedzie sporo: konkursy, pokazy, aukcje.. a i cel szczytny


serdecznie zapraszam
Obserwuj wątek
    • Gość: Gall Re: festyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 16:38
      Coś więcej ?
      Pozdrawiam
      Gall
      • Gość: #kasia Re: festyn IP: *.man.bydgoszcz.pl 17.09.04, 20:53
        przy przedszkolo nr 18 na ul. betoniarzy
        zaczyna sie okolo 13, atrakcje dla dzieciakow to min. pokaz mody, konkursy z
        drobnymi upominkami, i nie tylko

        a cel; remon przedszkola i terenow okolo przedszkolnych..
        • major2000 Re: festyn 17.09.04, 21:36
          Gość portalu: #kasia napisał(a):

          > przy przedszkolo nr 18 na ul. betoniarzy
          > zaczyna sie okolo 13, atrakcje dla dzieciakow to min. pokaz mody, konkursy z
          > drobnymi upominkami, i nie tylko
          >
          > a cel; remon przedszkola i terenow okolo przedszkolnych..
          dziękuję #kasiu.piękna idea.postaramm się przyprowadzić rodzinkę.pozdrawiam i z
          góry cieszę się na piękne WRAŻENIA I LICZĘ NA PIĘKNĄ POGODĘ.
          pozdrawiam,pa,pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka