Dodaj do ulubionych

Nowa p. Dyrektor(ka) MOK

08.09.20, 18:31
Nowy, dostępny od chwili, sierpniowo- wrześniowy numer Józefowa nad Świdrem informuje, że nową p. Dyrektor(ką) MOK została Agnieszka Rogalska -. Jung.
Napomnę, że Agnicha, nasza wielu stąd koleżanka (znana z forum józefów jako: Agakier) była onegdaj inicjatorką (i jest od wielu lat współorganizatorką) odbywającego się w okresie przedświątecznym festynu dobroczynnego "Gwiazdobranie i Dawanie". Nowa p. Dyrektor MOK to wieloletnia szef(owa) Domu Nauki i Sztuki.

W nowym numerze JnŚ na uwagę zasługuje materiał nt. 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 zilustrowany zdjęciem rekonstruktorów epoki sprzed wieku, gdzie żołnierz bolszewickiej konarmii to z wyglądu dobrotliwy pyknik, co patrzy w obiektyw aparatu z łagodnością i zadumą...

Polecam artykuł o sosnach. Może dlatego go polecam, że ... hm ... sam go napisałem.

PS. Agakier, czy z racji tego, że z kierownika awansowała na dyrektora, czy zmieni nick na Agadyr wink ?
Obserwuj wątek
      • feelek Re: Nowa p. Dyrektor(ka) MOK 09.09.20, 22:35
        Proszę osoby Podskarbiński:
        Nie wiem o co pani/ panu chodzi.
        Zapewne o jakąś sprawę z przeszłości.
        Ponieważ tak rozmawiać o czymkolwiek się nie da, proszę o wyznaczenie czasu i miejsca, w którym wyjaśni pani/ pan, o co mu/ jej chodzi.
        Pozdrawiam.
          • feelek Re: Nowa p. Dyrektor(ka) MOK 10.09.20, 15:03
            Wiem dobrze, że nie wiem o co pani chodzi.
            Jeszcze raz:
            1. to było dawno, kilka lat temu, nie pamiętam szczegółów, nie wiem o co chodziło, jaki to ma związek z jakimkolwiek lasem, drzewami,
            2. Byłem i jestem za gospodarczą wolnością. Jeśli ktoś w centrum miejscowości za 10ln kupuje kilkuhektarową działkę, ma prawo na niej zbudować sklep.
            3. Byłem też za budową tunelu Cicha Matejki uwalonego jakąś akcją, za likwidacją szlabanów, za burmistrzem Kruszewskim w 2002, można mnożyć wątki, tu i tak mało kto czyta.
            Anonimowi niewiele zyskają.
            Pani pisze poczytać można,
            • jsb1685 Re: Nowa p. Dyrektor(ka) MOK 11.09.20, 12:49
              To tunel Cicha -Matejki został uwalony? Przecież pamiętam jeszcze w 2018 to był pewnik, zjazdy były uzgadniane. Jeżeli szlabany zostaną zlikwidowane to fatalna wiadomość.. Nie mogę w to uwierzyć. I co z tą akcją "Stop podziałowi Józefowa", przecież to wielka porażka tej inicjatywy i władz miasta - a w "Józefów nad Świdrem" cichutko...
              • feelek Re: Nowa p. Dyrektor(ka) MOK 11.09.20, 20:09
                Powoli.
                To, co napisałem, było 10 (?) lat temu:
                komuś nie pasował projekt tunelu wtedy
                Obecnie:
                PLK się z inwestycji: Wawer- Otwock na kilka lat wycofały z takim oto przekazem, że to na kilka lat, ustalenia z 2016- 2019 pozostają. Więc i tunel też.
                IMHO ok. 2030.
    • datlas Re: Nowa p. Dyrektor(ka) MOK 16.09.20, 09:16
      "Polecam artykuł o sosnach. Może dlatego go polecam, że ... hm ... sam go napisałem."

Przeczytałem ten artykuł i.... widzę, że nie przyłożył się Pan do sczytania przygotowanego tekstu przed jego opublikowaniem w "JnŚ".

I wyszło przekomicznie bowiem fachowcy z Celestynowa polecają "sadzonki z bAryłką" zamiast z "bryłką".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka