Gość: cogito IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 20:33 nie popieram LPR ani sposobu gloszenia tez przez wszechpolakow- ale maja racje co do "Gazety" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Hasek Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 21:41 Na te pytania o sposoby manipulowania , zadane samej sobie w notatce przez "wyborczą" odpowiedzi znają panowie Michnik, Pacewicz, Maleszka, a w Bydgoszczy Herold i już zdesantowani do Gdańska Głuchowski i Grzechowiak. Może zechcą powiedzieć jakie polecenia wydawali np. w sprawie obecności lub nie , na łamach niketórych posłow, swego czasu nawet posła Wyrowińskiego (bo miał inną koncepcję województw), albo forowania polityków z Rotary Club (Giziński), o pewnej wcale zgrabnej śpiewaczce Matuszak nie wspominając (tym co nie wiedzą o co chodzi niech wytłumaczy Herold). A Głuchowski może by po opowiadał o bohaterach swoich reportaży, gdzie mieszkają, kto ich widział. Bo boje się, że nikt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erem Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.tvgawex.pl 05.03.05, 09:15 Mieli racje nie przyjmujac zaproszenia. Przyszli, powiedzieli o co chodzi i koniec. Chcieliscie im pranie mózgów zrobić? A fakty, przykłady, nazwiska? Takie argumenty Gazeta przytacza na swoja korzyść? Od razu przypominaja mi się słowa wielu prominentnych przestępców: pomówienie, obraza, wyssane z palca, dopóki nie ma prawomocnego wyroku jestem niewinny. Potem sie okazuje, że wina jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gargamel Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 12:09 Ale pikieta!! Zawsze mówiłem, że Samoobrona jest od demonstracji, a Wszechpolacy od... No właśnie. Od czego? ONI NIE SĄ NAM POTRZEBNI!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.canterbury.ac.uk / *.canterbury.ac.uk 05.03.05, 19:06 to sa barany...niech lepiej sie czyms bardziej pozytecznym zajma.chociazby i odsniezaniem ulic,czy zbieranie smieci na ulicy.wtedy ich ludzie zauwaza,a tak...smiechu warte Odpowiedz Link Zgłoś
unsatisfied6 ty oswiecony twierdzisz inaczej ? 05.03.05, 19:36 Gość portalu: student napisał(a): > to sa barany...niech lepiej sie czyms bardziej pozytecznym zajma.chociazby i > odsniezaniem ulic,czy zbieranie smieci na ulicy.wtedy ich ludzie zauwaza,a > tak...smiechu warte nie jesteś baranem i uważasz że GW to wiarygodne źródło informacji ? korzystasz w swoich pracach z tego źródła informacji czy na pdst GW analizujesz manipulowanie opinią publiczną - gdyby były przyznawane Oscary w tej dziedzinie , GW powinna mieć pierwsze miejsce przed historyczną już Prawdą i Trybuną Ludu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piootr Re: ty oswiecony twierdzisz inaczej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 13:40 Elementem manipulacji i "kneblowania ust" adwersarzy jest zapewne także możliwość względnie swobodnego wypowiadania się na forum, nieprawdaż.Zawiedzionych informuję, że czytanie Wyborczej jest nieobowiązkowe - można zdać się na inne, prawdziwiie wolne i słuszne media, które to nie uznają jednak anarchii, jaką jest nieskrępowane forum. Nie dziwiłoby mnie gdyby problem dotyczył tylko totalitarnego "Nocnika", ale nawet tak rozsądne pismo jak Rzepa jakoś swobody wypowiedzi nie promuje. Widać tamtejsza prawda jest jeszcze bardziej prawdziwa = bezdyskusyjna. W związku z powyższym rozumiem frustrację młodzieży WSzP. i innych przeciwników gazety, ale imputowanie GW skłonności manipulatorskich realizowane - z braku innych mediów - poprzez forum tejże uznać można za niezłą groteskę - choć oczywiście GW można i należy krytykować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xe Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 10:50 Przykładem manipulacji i nie obiektywizmu jest sposób relacjonowania sprawy Macieja O. Podejrzanego o podejmowanie decyzji pod wpływem „korzyści majątkowej”. Redakcja próbowała zrobić z podejrzanego o przestępstwo pospolite – więźnia politycznego. Promowanie ludzi sitwy jest na porządku dziennym… Odpowiedz Link Zgłoś