Dodaj do ulubionych

Pikieta Wszechpolaków

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 20:33
nie popieram LPR ani sposobu gloszenia tez przez wszechpolakow- ale maja
racje co do "Gazety"
Obserwuj wątek
    • Gość: Hasek Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 21:41
      Na te pytania o sposoby manipulowania , zadane samej sobie w notatce
      przez "wyborczą" odpowiedzi znają panowie Michnik, Pacewicz, Maleszka, a w
      Bydgoszczy Herold i już zdesantowani do Gdańska Głuchowski i Grzechowiak. Może
      zechcą powiedzieć jakie polecenia wydawali np. w sprawie obecności lub nie , na
      łamach niketórych posłow, swego czasu nawet posła Wyrowińskiego (bo miał inną
      koncepcję województw), albo forowania polityków z Rotary Club (Giziński), o
      pewnej wcale zgrabnej śpiewaczce Matuszak nie wspominając (tym co nie wiedzą o
      co chodzi niech wytłumaczy Herold). A Głuchowski może by po opowiadał o
      bohaterach swoich reportaży, gdzie mieszkają, kto ich widział. Bo boje się, że
      nikt.
    • Gość: erem Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.tvgawex.pl 05.03.05, 09:15
      Mieli racje nie przyjmujac zaproszenia. Przyszli, powiedzieli o co chodzi i
      koniec. Chcieliscie im pranie mózgów zrobić? A fakty, przykłady, nazwiska?
      Takie argumenty Gazeta przytacza na swoja korzyść? Od razu przypominaja mi się
      słowa wielu prominentnych przestępców: pomówienie, obraza, wyssane z palca,
      dopóki nie ma prawomocnego wyroku jestem niewinny. Potem sie okazuje, że wina
      jest.
    • Gość: gargamel Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 12:09
      Ale pikieta!! Zawsze mówiłem, że Samoobrona jest od demonstracji, a
      Wszechpolacy od... No właśnie. Od czego? ONI NIE SĄ NAM POTRZEBNI!!!
    • Gość: student Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.canterbury.ac.uk / *.canterbury.ac.uk 05.03.05, 19:06
      to sa barany...niech lepiej sie czyms bardziej pozytecznym zajma.chociazby i
      odsniezaniem ulic,czy zbieranie smieci na ulicy.wtedy ich ludzie zauwaza,a
      tak...smiechu warte
      • unsatisfied6 ty oswiecony twierdzisz inaczej ? 05.03.05, 19:36
        Gość portalu: student napisał(a):

        > to sa barany...niech lepiej sie czyms bardziej pozytecznym zajma.chociazby i
        > odsniezaniem ulic,czy zbieranie smieci na ulicy.wtedy ich ludzie zauwaza,a
        > tak...smiechu warte

        nie jesteś baranem i uważasz że GW to wiarygodne źródło informacji ?
        korzystasz w swoich pracach z tego źródła informacji czy na pdst GW
        analizujesz manipulowanie opinią publiczną - gdyby były przyznawane
        Oscary w tej dziedzinie , GW powinna mieć pierwsze miejsce przed
        historyczną już Prawdą i Trybuną Ludu .
        • Gość: piootr Re: ty oswiecony twierdzisz inaczej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 13:40
          Elementem manipulacji i "kneblowania ust" adwersarzy jest zapewne także
          możliwość względnie swobodnego wypowiadania się na forum,
          nieprawdaż.Zawiedzionych informuję, że czytanie Wyborczej jest nieobowiązkowe -
          można zdać się na inne, prawdziwiie wolne i słuszne media, które to nie uznają
          jednak anarchii, jaką jest nieskrępowane forum. Nie dziwiłoby mnie gdyby
          problem dotyczył tylko totalitarnego "Nocnika", ale nawet tak rozsądne pismo
          jak Rzepa jakoś swobody wypowiedzi nie promuje. Widać tamtejsza prawda jest
          jeszcze bardziej prawdziwa = bezdyskusyjna. W związku z powyższym rozumiem
          frustrację młodzieży WSzP. i innych przeciwników gazety, ale imputowanie GW
          skłonności manipulatorskich realizowane - z braku innych mediów - poprzez forum
          tejże uznać można za niezłą groteskę - choć oczywiście GW można i należy
          krytykować.
    • Gość: xe Re: Pikieta Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 10:50
      Przykładem manipulacji i nie obiektywizmu jest sposób relacjonowania sprawy
      Macieja O. Podejrzanego o podejmowanie decyzji pod wpływem „korzyści
      majątkowej”. Redakcja próbowała zrobić z podejrzanego o przestępstwo
      pospolite – więźnia politycznego. Promowanie ludzi sitwy jest na porządku
      dziennym…
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka