radziejowiak 30.04.08, 18:48 Jak oceniacie drodzy radziejowiacy , czy nasze miasteczko jest wystarczajaco udekorowane w zwiazku ze zblizajacymi sie swietami majowymi ? Jak według Was powinno to wyglądać ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
your_wielkibrat Re: długi wekend 01.05.08, 01:15 jest pięknie udekorowane i ma przepiekny program na majóweczkę aż nie wiem gdzie jechać czy do osięcin czy może do topólki... Odpowiedz Link Zgłoś
zbigploszay-dance Re: długi wekend 01.05.08, 12:33 Do Topólki????????? Do Osięcin???????????? Po co??????????? Tylko na RADZIEJÓW Panie i Panowie!!!!!!!! Ja w to wciąź nie wierzę ale tam wystąpi - Z A - N O - Z A !!!! www.zanozamusic.eu/start.html Tylko RADZIEJów - wydarzenie roku!!! Odpowiedz Link Zgłoś