Dodaj do ulubionych

długi wekend

30.04.08, 18:48
Jak oceniacie drodzy radziejowiacy , czy nasze miasteczko jest wystarczajaco udekorowane w zwiazku ze zblizajacymi sie swietami majowymi ?
Jak według Was powinno to wyglądać ?
Obserwuj wątek
    • your_wielkibrat Re: długi wekend 01.05.08, 01:15
      jest pięknie udekorowane i ma przepiekny program na majóweczkę aż nie wiem gdzie
      jechać czy do osięcin czy może do topólki...
      • zbigploszay-dance Re: długi wekend 01.05.08, 12:33
        Do Topólki????????? Do Osięcin???????????? Po co???????????

        Tylko na RADZIEJÓW Panie i Panowie!!!!!!!!

        Ja w to wciąź nie wierzę ale tam wystąpi - Z A - N O - Z A !!!!

        www.zanozamusic.eu/start.html

        Tylko RADZIEJów - wydarzenie roku!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka