03.06.10, 00:06
Spróbujmy zrobić sondę. kto w mieście miałby mieć szansę na prezydenta,
obojętnie kto,podawajcie byle kogo
Obserwuj wątek
    • rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 00:13
      Andrzej Gruszczyński, ewentualnie Czesław Ryszka.
      Pod rządami Ryszki Częstochowa byłaby z pewnością miejscem na wskroś świętym.
      • Gość: ja Re: Sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.10, 00:22
        Śmieszny jesteś,Częstochowa to nie Ryszka, ale ma rzeczywisśie kompleksy
        • rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 00:53
          Jasne, ze śmieszny jestem.
          Najbardziej śmieje się z samego siebie.
          Przypatrując się jednak mojej propozycji można też znaleźć plusy.
          Jak się przestanę śmiać to może spróbuję je opisać.
          • adamico9 Re: Sonda 03.06.10, 01:02
            To nie śmiej się,tylko wskaż,kto byłby najlepszy!
            • rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 01:15
              Wskazałem już.
              Jeśli się nie zgadzasz z moją opinią to proszę o replikę.
    • Gość: 09 Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 00:59
      "obojętnie kto,podawajcie byle kogo"

      Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu.
      • Gość: lutek Re: Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu IP: 195.88.28.* 03.06.10, 01:02
        bez żartów, Rumcajs jest chyba za stary
        • Gość: oszolom gad z Rakowa tylko nie podróba IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 01:09
          Z neoplusa.Jestem na tak, a nawet przeciw.
        • rowan_bean Re: Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu 03.06.10, 01:18
          Stary, ale jary!
          Szkoda tylko, że ipn będzie chciał go uwalić i jeszcze na 10 lat odsunąć od
          publicznych stanowisk.
          Za 10 lat może już woleć zasłużoną emeryturkę.
    • Gość: OwnU tylko T Wrona IP: *.prenet.pl 03.06.10, 01:24
      xa0xa0xa0xa0
      • dyziek_o Re: tylko T Wrona 03.06.10, 08:52
        Drogi "adamico";
        Jak mam typować skoro nikt się nie ujawnia a co za tym idzie, nie
        prezentuje swojego programu?!
        Popierać w "ciemno" mogę tylko siebie samego.
        Ale napiszę tak:
        Kreskę ode mnie otrzyma każdy, kto zobowiążę się, że zaprzestanie dotować
        kościół z naszych podatków i za dba o rozwój
        infrastruktury w tym mieście.
        I tylko tyle. A to dla tego, że każdy - kto będzie obiecywał więcej - będzie
        obiecywał gruszki na wierzbie. Nie da się bowiem więcej za jednej kadencji zdziałać.
        A teraz słucham propozycji:
        Dyzio.

        ps.
        Gruszczyński i Ryszka więc odpadają........
        • rowan_bean Re: tylko T Wrona 03.06.10, 09:32
          drogi Dyzio - zupełnie się z Tobą zgadzam, ale z przekory podejmę dyskusję,
          ponieważ lubię rzeczowe i niezbyt chamskie wymiany poglądów.
          Gruszczyński byłby dobrym skarbnikiem w mieście.
          Zacisnąłby pasa tak mocno, ze wszyscy musieliby to zauważyć.
          Przepraszam prawie wszyscy. Być może w wyniku oszczędności budżetowych
          wygospodarowałby pieniądze na dofinansowanie szkolnictwa. Jakby na to nie
          patrzeć szkolnictwo w Częstochowie jest w stanie opłakanym (zresztą pozostała
          część naszej ojczyzny cierpi podobne problemy).
          Ryszka jako prezydent też nie byłby najgorszy.
          Bezrobocie w sektorze produkcji z drewna i metalu byłoby w rozkwicie.
          Popatrz Dyźku ile krzyży do powieszenia jest potrzebnych w urzędach podległych
          magistratowi i we wszystkich szkolnych salach i audytoriach wyższych uczelni.
          Ile trudu radosnego przyniosłoby wyświęcanie tych miejsc. Ile drukarnie
          wydrukowałyby periodyków na ten temat i ile książek napisałby nasz prezydent.
          Częstochowa byłaby przynajmniej sławna, o ile nie może być dostatnia i zadbana.
          Petenci w urzędach w oczekiwaniu na załatwienie spraw śpiewaliby godzinki i inne
          religijne i radosne pieśni. Chamstwo kolejkowe zepchnięto by do defensywy.
          W kinach też byłby porządek. Żadnych głupich filmów.
          Mógłbym jeszcze mnożyć pozytywy, ale na razie te niech wystarczą.


          :-]
          • Gość: xenu Re: tylko T Wrona IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 11:56
            Dobrze gdyby to był ktoś kto nie będzie płaszczył się przed klerem. Osoba młoda
            z głową pełną pomysłów.
          • Gość: Oszolom żadne wrony IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 21:09
            walniety ty to walisz podatki razem z panienką z
            blachowni.Burmistrza nie może wywalic.A prezydenta Czewy nam
            wybiera.Krzyze przeszkadzają.Tu się nie pogada o sprawach miasta bo
            panienka z blachowni + walniety tylko sprawy religi w to
            mieszają.Tak jak by to była jedna osoba tylko ksywka
            inna.Szkolnictwo tylko oplakane ,a lecznictwo nie.A drogi w Czewie
            nie.A imprezy nie tylko chlanie piwa .A pracy brak to nie .A jak
            jest tak to za grosze.Chamstwo kolejkowe.Co się pierniczy fasolce w
            głowce.ty stoisz w kolejce.Teraz przez neta to się zalawia,
    • gad_z_rakowa Re: Sonda 03.06.10, 09:34
      ja
    • Gość: Wyborca Marzyciele! IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 14:29
      Prezydentem będzie Pan Tadeusz Wrona.
      Dlaczego?
      Bo jest nas więcej.
      • misha_88 do Wyborcy 03.06.10, 18:07
        Gość portalu: Wyborca napisał(a):

        > Prezydentem będzie Pan Tadeusz Wrona.
        > Dlaczego?
        > Bo jest nas więcej.

        Może i jest was więcej, ale już niedługo, bo wasz czas płynie
        szybciej...
        • Gość: Wyborca Do mishy_88 IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 20:34
          bo wasz czas płynie szybciej...

          Spoko do Wyborów jeszcze dotrwamy.
          A tak po cichu to Ci powiem, że mamy więcej szans bo nie zżera nas nienawiść i
          zacietrzewienie. Jesteśmy spoko. A Ty???
    • Gość: halszka Re: Sonda IP: *.xdsl.centertel.pl 03.06.10, 16:38
      Dyziu, ta machina już ruszyła i już nikt nie jest w stanie jej zatrzymać .Ty, ja
      i wielu myślących podobnie możemy tylko bezradnie patrzeć jak kościółek nas
      osacza ,a odwrotu nie ma
      • Gość: abc Re: Sonda IP: *.54.168.108.tvksmp.pl 03.06.10, 16:49
        Przeora JG na prezydenta....
        • Gość: rodzic Re: Sonda IP: 195.88.28.* 03.06.10, 17:01
          ja bym optował za Ryszardem Majerem, parę dni temu był na festynie w szkole na
          Wyczerpach, gościu wydaje się kompetentny a takiego nam trzeba.. a jak będzie to
          się okaże, wiadomo ludzie nie zawsze kierują sie rozsądkiem przy wyborze
          człowieka na stołek, byle nie był to Kurpios or Wrona
          • Gość: gosc Re: Sonda IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 19:47
            najlepszym kandyatem bylby dyrektor TRW z rolniczej OSZCZEDNOSCI byloby co niemiara ; zatrudnienie przez kolesi z wokera na jedna czwarta etatu , pelna dyscyplina wydajnosc jeden urzeds pracowalby za pieciu skonczylo by sie eldorado w budzetowce Dobrze mieli by sie tylko <<Sluzby specjalne czli kapusie k.....i zlodzieje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka