adamico9 03.06.10, 00:06 Spróbujmy zrobić sondę. kto w mieście miałby mieć szansę na prezydenta, obojętnie kto,podawajcie byle kogo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 00:13 Andrzej Gruszczyński, ewentualnie Czesław Ryszka. Pod rządami Ryszki Częstochowa byłaby z pewnością miejscem na wskroś świętym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.10, 00:22 Śmieszny jesteś,Częstochowa to nie Ryszka, ale ma rzeczywisśie kompleksy Odpowiedz Link Zgłoś
rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 00:53 Jasne, ze śmieszny jestem. Najbardziej śmieje się z samego siebie. Przypatrując się jednak mojej propozycji można też znaleźć plusy. Jak się przestanę śmiać to może spróbuję je opisać. Odpowiedz Link Zgłoś
adamico9 Re: Sonda 03.06.10, 01:02 To nie śmiej się,tylko wskaż,kto byłby najlepszy! Odpowiedz Link Zgłoś
rowan_bean Re: Sonda 03.06.10, 01:15 Wskazałem już. Jeśli się nie zgadzasz z moją opinią to proszę o replikę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 09 Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 00:59 "obojętnie kto,podawajcie byle kogo" Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lutek Re: Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu IP: 195.88.28.* 03.06.10, 01:02 bez żartów, Rumcajs jest chyba za stary Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oszolom gad z Rakowa tylko nie podróba IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 01:09 Z neoplusa.Jestem na tak, a nawet przeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
rowan_bean Re: Stawiam na Rumcajsa z Rzacholeckiego Lasu 03.06.10, 01:18 Stary, ale jary! Szkoda tylko, że ipn będzie chciał go uwalić i jeszcze na 10 lat odsunąć od publicznych stanowisk. Za 10 lat może już woleć zasłużoną emeryturkę. Odpowiedz Link Zgłoś
dyziek_o Re: tylko T Wrona 03.06.10, 08:52 Drogi "adamico"; Jak mam typować skoro nikt się nie ujawnia a co za tym idzie, nie prezentuje swojego programu?! Popierać w "ciemno" mogę tylko siebie samego. Ale napiszę tak: Kreskę ode mnie otrzyma każdy, kto zobowiążę się, że zaprzestanie dotować kościół z naszych podatków i za dba o rozwój infrastruktury w tym mieście. I tylko tyle. A to dla tego, że każdy - kto będzie obiecywał więcej - będzie obiecywał gruszki na wierzbie. Nie da się bowiem więcej za jednej kadencji zdziałać. A teraz słucham propozycji: Dyzio. ps. Gruszczyński i Ryszka więc odpadają........ Odpowiedz Link Zgłoś
rowan_bean Re: tylko T Wrona 03.06.10, 09:32 drogi Dyzio - zupełnie się z Tobą zgadzam, ale z przekory podejmę dyskusję, ponieważ lubię rzeczowe i niezbyt chamskie wymiany poglądów. Gruszczyński byłby dobrym skarbnikiem w mieście. Zacisnąłby pasa tak mocno, ze wszyscy musieliby to zauważyć. Przepraszam prawie wszyscy. Być może w wyniku oszczędności budżetowych wygospodarowałby pieniądze na dofinansowanie szkolnictwa. Jakby na to nie patrzeć szkolnictwo w Częstochowie jest w stanie opłakanym (zresztą pozostała część naszej ojczyzny cierpi podobne problemy). Ryszka jako prezydent też nie byłby najgorszy. Bezrobocie w sektorze produkcji z drewna i metalu byłoby w rozkwicie. Popatrz Dyźku ile krzyży do powieszenia jest potrzebnych w urzędach podległych magistratowi i we wszystkich szkolnych salach i audytoriach wyższych uczelni. Ile trudu radosnego przyniosłoby wyświęcanie tych miejsc. Ile drukarnie wydrukowałyby periodyków na ten temat i ile książek napisałby nasz prezydent. Częstochowa byłaby przynajmniej sławna, o ile nie może być dostatnia i zadbana. Petenci w urzędach w oczekiwaniu na załatwienie spraw śpiewaliby godzinki i inne religijne i radosne pieśni. Chamstwo kolejkowe zepchnięto by do defensywy. W kinach też byłby porządek. Żadnych głupich filmów. Mógłbym jeszcze mnożyć pozytywy, ale na razie te niech wystarczą. :-] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xenu Re: tylko T Wrona IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 11:56 Dobrze gdyby to był ktoś kto nie będzie płaszczył się przed klerem. Osoba młoda z głową pełną pomysłów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszolom żadne wrony IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 21:09 walniety ty to walisz podatki razem z panienką z blachowni.Burmistrza nie może wywalic.A prezydenta Czewy nam wybiera.Krzyze przeszkadzają.Tu się nie pogada o sprawach miasta bo panienka z blachowni + walniety tylko sprawy religi w to mieszają.Tak jak by to była jedna osoba tylko ksywka inna.Szkolnictwo tylko oplakane ,a lecznictwo nie.A drogi w Czewie nie.A imprezy nie tylko chlanie piwa .A pracy brak to nie .A jak jest tak to za grosze.Chamstwo kolejkowe.Co się pierniczy fasolce w głowce.ty stoisz w kolejce.Teraz przez neta to się zalawia, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Marzyciele! IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 14:29 Prezydentem będzie Pan Tadeusz Wrona. Dlaczego? Bo jest nas więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
misha_88 do Wyborcy 03.06.10, 18:07 Gość portalu: Wyborca napisał(a): > Prezydentem będzie Pan Tadeusz Wrona. > Dlaczego? > Bo jest nas więcej. Może i jest was więcej, ale już niedługo, bo wasz czas płynie szybciej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Do mishy_88 IP: *.apus-net.pl 03.06.10, 20:34 bo wasz czas płynie szybciej... Spoko do Wyborów jeszcze dotrwamy. A tak po cichu to Ci powiem, że mamy więcej szans bo nie zżera nas nienawiść i zacietrzewienie. Jesteśmy spoko. A Ty??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halszka Re: Sonda IP: *.xdsl.centertel.pl 03.06.10, 16:38 Dyziu, ta machina już ruszyła i już nikt nie jest w stanie jej zatrzymać .Ty, ja i wielu myślących podobnie możemy tylko bezradnie patrzeć jak kościółek nas osacza ,a odwrotu nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Sonda IP: *.54.168.108.tvksmp.pl 03.06.10, 16:49 Przeora JG na prezydenta.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: Sonda IP: 195.88.28.* 03.06.10, 17:01 ja bym optował za Ryszardem Majerem, parę dni temu był na festynie w szkole na Wyczerpach, gościu wydaje się kompetentny a takiego nam trzeba.. a jak będzie to się okaże, wiadomo ludzie nie zawsze kierują sie rozsądkiem przy wyborze człowieka na stołek, byle nie był to Kurpios or Wrona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Sonda IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.10, 19:47 najlepszym kandyatem bylby dyrektor TRW z rolniczej OSZCZEDNOSCI byloby co niemiara ; zatrudnienie przez kolesi z wokera na jedna czwarta etatu , pelna dyscyplina wydajnosc jeden urzeds pracowalby za pieciu skonczylo by sie eldorado w budzetowce Dobrze mieli by sie tylko <<Sluzby specjalne czli kapusie k.....i zlodzieje Odpowiedz Link Zgłoś