Dodaj do ulubionych

spróbujmy ocenic.........

07.08.10, 11:09
.....wypowiedż abp. Nycza dotyczącą stosunku kościoła/ arcybiskupa
do wydarzeń do jakich doszło w Warszawie w związku z próbą przeniesienia
krzyża do kościoła:
Bo ja, gdy usłyszałem, że sprawa ta NIE dotyczy kościoła
/ wypowiedż Nycza dla telewizji / - oplułem monitor.
Ze śmiechu rzecz jasna. Takiej obłudy i fałszu to nawet znając realia
postępowania kościelnych hierarchów - nie spodziewałem się.
Znaczy ja rozumiem, że sprawy dot. mojego współżycia z żoną, -
dotyczą kościoła, metody leczenia, w tym in vitro, - dotyczą.
Aborcja - dotyczy, metodyka kształcenia oraz wychowywanie młodzieży /krzyże w
klasach/ jak najbardziej.
Ale zadyma związana z krzyżem pod pałacem, - w żadnym wypadku!
Najlepiej bowiem rączki za siebie i niech się władza martwi, jak problem
rozwiązać. My zaś pilnie baczymy, czy broń boże jakiegoś
mohera ktoś w dupę nie kopnie.
Bo natychmiast podniesiemy wrzask o walkę z kościołem.
Dał ja bym tym "obrońcom" wszczynanie burd. Natychmiast powinny wyjechać
dwa wozy bojowe strazy z motopompami i rozpędzić to stado
baranów w diabły. A Nycz niech sobie ględzi co chce z ambony.
Dyzio/ zdegustowany.
Obserwuj wątek
    • quasi-modo Re: spróbujmy ocenic......... 07.08.10, 11:47
      I tu przyznaję Ci rację . Tylko bardzo trudno jest przemówić do tej
      garstki ciemniaków a jeszcze trudniej jest uświadomić , że są debilami
      wykorzystywanymi wystawianymi dupą do wiatru . Przeczytaj "Niema prawa
      i sprawiedliwości w Polsce " . Pisałem o użyciu oddziałów zwartych .
      WSzak świat się z nas śmieje . A ów krzyż to argument szantażu .
      • Gość: stop fanatykom Fanatyzmowi ateistycznemu stanowcze NIE IP: *.apus-net.pl 07.08.10, 11:55
        Fanatyzm ateistyczny jest równie niebezpieczny co religijny.
        jeden "pluje" na telewizor, drugi w jednym z wpisów ludzi
        by "pałował" i pryskał gazem. pytanie do was: czym wy się różnicie
        od fanatyków religinych?

        "I tu przyznaję Ci rację"
        i nie kadźcie sobie tak, bo pomyślę sobie że........
        • boozar Re: Fanatyzmowi ateistycznemu stanowcze NIE 07.08.10, 12:03
          Czyżby.
          A ilu to ateistycznych fanatyków wszczynało wojny w imię ateizmu, ilu to
          mordowało w imię ateizmu ???
          Nie potrafię sobie jakoś przypomnieć ??

          pozdrawiam
        • quasi-modo Re: Fanatyzmowi ateistycznemu stanowcze NIE 07.08.10, 12:11
          Do kościoła i do wierzących nic nie mam . Ale do kleru , który uczy
          nietolerancji i fanatyzmu w swoim interesie wykorzystując ciemnotę tak
          .
          • Gość: stop fanatykom do boozar IP: *.apus-net.pl 07.08.10, 12:20
            www.youtube.com/watch?v=KVxKWZW_aIw
            • boozar Re: do boozar 07.08.10, 12:39
              I gdzie te przykłady wojen wywoływanych w imię ateizmu ??

              PS. Jeśli chodzi o burzenie cerkwi to prawdziwi Polacy katolicy są nie do pobicia:
              www.cerkiew1938.pl/
              pozdrawiam
              • Gość: stop fanatykom do boozar IP: *.apus-net.pl 07.08.10, 12:56
                poczytaj sobie o poglądach i "działalności" Czerwonych Khmerów, o
                ruchach patyzanckich inspirowanych maoizmem w krajach Trzeciego
                Swiata.
                a tak na marginesie. chyba zmarnowałeś czas w szkole, jeśli chodzi o
                lekcje historii.
                • boozar Re: do boozar 07.08.10, 13:11
                  Żadne z przykładów jakie podałeś nie odnoszą się do ateistów walczących z
                  religiami. Odnoszą się do grup ludzi walczących ze swoimi przeciwnikami i z
                  własnymi narodami.

                  Poza tym nie napisałem że nie ma żadnych przykładów - jest ich tylko niewiele.
                  Przy przy wojnach i mordach religijnych "dorobek" ateistów w tym względzie jest
                  bardzo ale to bardzo skromny.

                  pozdrawiam
                • rowan_bean Re: do boozar 07.08.10, 16:00
                  Gość portalu: stop fanatykom napisał(a):

                  > poczytaj sobie o poglądach i "działalności" Czerwonych Khmerów, o
                  > ruchach patyzanckich inspirowanych maoizmem w krajach Trzeciego
                  > Swiata.
                  > a tak na marginesie. chyba zmarnowałeś czas w szkole, jeśli chodzi o
                  > lekcje historii.
                  >


                  Sam zmarnowałeś szkolne lata.
                  O ile mnie pamięć nie myli, to Pol-Pot był wcześniej chyba mnichem jakiegoś
                  buddyjskiego wyznania.
                  Wiedział chyba z kim i o co walczy.
                  Tępak jesteś i kolega boozar bardzo pięknie skontrował twoje
                  pislamsko-klerykalne zapędy.
                  Czy wszyscy aktywiści pislamscy widzą tylko prawym okiem i mają tylko prawą
                  nogę? Nie wypada wspominać o brakach w pewnych obszarach kory mózgowej. Jeśli
                  zaczną takich badać, to do końca okaże się (na złość Giertychowi), że Darwin
                  miał rację!
                  Wałęsa czasem wstawał na lewą nogę i nawet z socjaldemokratami wtedy potrafił
                  się porozumieć ludzkim głosem. Dla pislamistów tylko klecha jest godny
                  uszanowania. Dla innych inwektywy i pogarda.
                  Drodzy państwo, dyziek podjął ciekawy temat, ale ten stara się być zagłuszony
                  przez fanatyków. Co gorsza w Polsce fanatycy inteligentni, typu Pol-Pot nie
                  zdarzają się. Mało tego u nas nawet nie ma fanatyków dorastających do pięt
                  Pinochetowi, który był jak rzeźne stworzenie wleczony na sznurku kleru
                  katolickiego (spotkanie z Wojtyłą, głową katolickiego kleru i odznaczenie
                  dostarczone przez wielebnego Marka Jurka, nota bene w momencie ekstradycji
                  emeryta do ojczyzny).
                  Obudźcie się i zacznijcie czytać.
                  Ewangelii nie zrozumiecie nigdy, ale może chociaż normalne książki. Zacznijcie
                  lekturę od prostszych podręczników dla dawnych zasadniczych szkół zawodowych,
                  później przyjdzie czas na trudniejsze pozycje. Choćby Grzesiuk, ale to po wielu
                  latach mozolnego przebijania się przez gąszcz wiedzy dla zsz.
                  • Gość: do rowan bean rowan bean, tyś nawet nie jest tępak IP: *.apus-net.pl 07.08.10, 16:04
                    rowan bean, tyś nawet nie jest "tępak", raczej "zero" nienawidzące
                    inych cyfr.
                    a na temat twoich "zapędów", to niech się lekarz wypowie.
                    i motto dla ciebie na dzisiaj: "nie dyskutuj z idiotą, ludzie mogą
                    nie dostrzec różnicy".
                    i bez odbioru. pa pa.
                    • rowan_bean Re: rowan bean, tyś nawet nie jest tępak 07.08.10, 16:12
                      Gość portalu: do rowan bean napisał(a):

                      > rowan bean, tyś nawet nie jest "tępak", raczej "zero" nienawidzące
                      > inych cyfr.
                      > a na temat twoich "zapędów", to niech się lekarz wypowie.
                      > i motto dla ciebie na dzisiaj: "nie dyskutuj z idiotą, ludzie mogą
                      > nie dostrzec różnicy".
                      > i bez odbioru. pa pa.

                      Nie chciałem ci ubliżać, ale to dobrze, że przedstawiłeś się nam wszystkim.
                      Nie będę z tobą dyskutował. Zresztą mój post był poparciem dla twojego
                      adwersarza, nie zaś próbą dyskusji.
                      Żeby była jakakolwiek dyskusja musi być dwóch ludzi o zbliżonych poziomach
                      inteligencji.
                      Kolega boozar też z tobą nie dyskutuje, tylko wytyka błędy twojego chorego
                      fanatyzmu!
                      Najłatwiej wkleić coś z neta i uważać się za mądrego.
                      Takich jak ty pełno jest w górach Afganistanu.
                      Oni wprawdzie mają inny kler i inne bóstwo. Chyba lepsze, bo dysponują
                      najnowocześniejszą techniką, uzbrojeniem, telefonami satelitarnymi i długo
                      jeszcze można by wyliczać. Wy możecie się tylko w ramach protestu przykuć ...
                      wiesz do czego.
    • bluegrazyna Re: spróbujmy ocenic......... 07.08.10, 12:23
      Dyziek nie masz racji.
      Wprowadzenie sił porząkowych ,a nawet wyniesienie tych
      rozchisteryzowanych fanatyków na puchowych poduchach zrobiłoby z
      nich męczenników o świętą wiary .

      i oto pisowi chodzi .

      A kościól katolicki jak zwykle prowadzi podwójną grę .
      Niby odcina się od nich ,a skrycie ich popiera .

      Nie nałożył na nich ekskomuniki pomimo tego ,ze nie posłuchali
      hierarchów , zbeszcześcili krzyż uniemozliwili adoracje krzyża w
      pielgrzymce na JG

      KK jak zwykle milczy ...

      Bo naczelna dewizą kościoła katolickiego jest przetrwac .
      Dlatego bratali się z hitlerem i komunistami !!!!
    • hr.poniemirski Re: spróbujmy ocenic......... 07.08.10, 13:04
      dyziek_o napisał, a właściwie podpisał:Dyzio/ zdegustowany.
      No, wiesz!
      A miałeś nadzieje że będzie inaczej!
      Oj naiwny Ty, naiwny!
      Przecież "Oni" złapani za rękę, ogłaszają że, to nie ich ręka.
      A od kogo, myślisz, wielki-niedoszły przez nieporozumienie, przywódca narodu się
      uczył wmawiać narodowi że "nikt nie będzie nam mówił, że czarne nie jest czarne,
      a białe białym, co jest oczywistą oczywistością.
      Ale fakt, nadzieję mieć trzeba, bo ta podobno umiera ostatnia.
      Z wyrazami szacunku
      hr.j/w
      p.s. Co do meritum, to się "naprodukowałem" w nowym wątku o krzyżu.
    • rowan_bean Re: spróbujmy ocenic......... 07.08.10, 16:06
      drogi Dyźku, a co mamy oceniać?
      Hrabia napisał powyżej.
      Nycz to polityk. Nazywają Urbana Goebbelsem stanu wojennego.
      Jak nazwać drób, Kowalczyków, Nyczów i innych populistów z tej półki.
      Ku..y, jak każdy zawodowy polityk.
      Różni ich tylko szata, ale dla władzy i pieniążków grzeszą jak wszyscy inni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka