krisi444 24.10.10, 18:47 Witam.Wiecie może gdzie organizują fajną zabawę andrzejkową ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blachnisia Re: Andrzejki 2010 16.11.10, 11:53 witam zapraszam na zabawę andrzejkową 27 listopada do centrum weselno-bankietowego Avangarda w koloni poczesnej info www.wesele-avangarda.czest.pl 515-266-900 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Andrzejki 2010 IP: 46.112.131.* 16.11.10, 12:33 Z miasta na wieś na andrzejki to coś nowego i Co najmniej śmieszne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czestochowianin Re: Andrzejki 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.10, 14:17 dlaczego śmieszne? proszę o uzasadnienie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brix Re: Andrzejki 2010 IP: *.centertel.pl 27.11.10, 17:24 Z tego co wiem są jeszcze wolne miejsca w Cafe Sfera. Fajne miejsce. www.sfera.czest.pl/aktualnosci.html Odpowiedz Link Zgłoś