Dodaj do ulubionych

Andrzejki 2010

24.10.10, 18:47
Witam.Wiecie może gdzie organizują fajną zabawę andrzejkową ?
Obserwuj wątek
    • blachnisia Re: Andrzejki 2010 16.11.10, 11:53
      witam zapraszam na zabawę andrzejkową 27 listopada do centrum weselno-bankietowego Avangarda w koloni poczesnej
      info www.wesele-avangarda.czest.pl
      515-266-900
      • Gość: kasia Re: Andrzejki 2010 IP: 46.112.131.* 16.11.10, 12:33
        Z miasta na wieś na andrzejki to coś nowego i Co najmniej śmieszne.
        • Gość: czestochowianin Re: Andrzejki 2010 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.10, 14:17
          dlaczego śmieszne? proszę o uzasadnienie
          • Gość: brix Re: Andrzejki 2010 IP: *.centertel.pl 27.11.10, 17:24
            Z tego co wiem są jeszcze wolne miejsca w Cafe Sfera. Fajne miejsce.
            www.sfera.czest.pl/aktualnosci.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka