Dodaj do ulubionych

Policjanci z drogówki wzięli łapówkę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 20:26
Czy ktoś jest tym zaskoczony?
Obserwuj wątek
    • Gość: r Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 20:53
      nieprawdopodobne!!! ;P
      • Gość: kraxiarz Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 09:06
        mialem podobna sytuacje - ogniwo wypadkowe zatrzymalo mi prawko z sugestia, ze
        moze mi pomoc;) umowilismy sie w trojkacie. Czekalem na panow godzine
        przyjechali i zapytali co robimy kraxiarz? No to ja prosze o lagodny wymiar
        kary:) Panowie wypisali 100 (bo bylo zdarzenie a wiec sie nalezalo) na to ja
        pytam a co poza tym? Panowie na to -co laska - wiec co laska dalem - 50 zl w
        momencie gdy mandat mialem juz w rece:))) Chytrosc nie zawsze poplaca:)))))
        Pozdrawiam PS A moze to ci sami? Sprawiali wrazenie lapowkarzy - rutyniarzy;)
        Kraxiarz
    • Gość: MANIEK SENSACJA!!!!!!!TO U NAS NIC NOWEGO!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 21:42
    • Gość: Romek Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.05, 22:45
      Kierownictwo KMP o policjantach z drogówki " z tzw.ogniwa" od conajmniej 2 lat
      wie ,że biorą łapówki w budynku komendy ale z tym nic nie robi.
      Ludzie stojący przed drzwiami "tych z ogniwa " o godzinie 14.00 i około 22.00
      to czekający na wręczenie łapówki za zwrot prawa jazdy lub dowodu
      rejestracyjnego, po kolizji. Procedura jest prosta ,sprawca kolizji otrzymuje
      mandat np. za 100, 200 zł ale kosztuje go to 600 zł więcej, bo jest stawka 300
      zł na głowę.
    • Gość: ........ Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.21.pl / 213.199.204.* 01.02.05, 23:24
      Ja, bo jak ja chciałem dać kasę to nie chcieli :(
      • Gość: Psamtik Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.prenet.pl 02.02.05, 11:44
        To zależy ile im dać chciałeś. Jak mało to niedziw się, że nie chcieli. Co oni za drobnymi maja sie uganiać?
    • Gość: pirat Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 195.117.123.* 01.02.05, 23:27
      dlaczego ja nie mogę trafić na tych co biorą? zawszę muszę płacić mandat!!!
    • Gość: ZIKO Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:21
      Podnieście im panowie komendanci pensje to nie będzie łapownictwa,ci policjanći
      mają jak wszyscy rodziny na utrzymaniu.Ciekawe jak długo w obecnej sytuacji
      kryminogennej popracuje ktoś za 1200zł. Policjant w naszym pięknym kraju
      powinien zarabiać conajmiej 6000 zł.Będąc na ich miejscu tagrze bym
      brał.Najlepiej to teraz biednego policjanta "szaraczka" upie......ić i panowie
      komendanći mają wynik,powodzenia!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
      • Gość: policjant Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:41
        Jeżeli chcą więcej zarabiać ,to nie muszą pracować w policji.A swoją drogą to
        proszę sprawdzić w jakich willach mieszka wielu policjantów z drogówki i jakimi
        jeżdżą samochodami.Panoszą się jak święte krowy i tylko szargają opinię
        policjantom z innych pionów.
    • Gość: jasio Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:39
      Zawsze daje i zawsze biorą, tylko za zdjęcie z fotoradaru wystawili mi mandat.
      Przecież to normalni ludzie!!! Tylko idiota nie weźmie a pieniądze z mandatu
      zasilą tylko budżet tych oszołomów z rządu. Pozdrawiam drogówke.
    • Gość: ............. Re:Wystarczy popatrzeć na ich samochody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:32
      Do pracy jeżdżą samochodami , które kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych,
      czasami w rodzinie mają więcej takich samochodów. Zyją wystawnie/rodzina 4
      osobowa, dot.policjanta z 26 letnim stażem pracy/ za jedną pensję?
      W gestii policji nie jest rozliczanie posiadanego majątku z dochodem
      rodziny,ale gdzie w tym momencie są inne służby , jak np.urzędy skarbowe, które
      na bieżąco znają dochody , płacone są u nich podatki od nabytych samochodów i
      innych dóbr?
      Czy w Czestochowie rozliczono któregoś pana w białej czapeczce i stwierdzono ,
      że jego oficjalny dochód nie wystarczy nawet na zapłacenie mediów i skromne
      życie a jeżdzi nowym samochodem za kilkadziesiąt tysięcy, spłaca kredyty,
      kształci dzieci.Rodzina wyjeżdza na wczasy, sobotnio-niedzielne wypady w góry
      itd.
      Kto w koncu rozliczy tych panów z drogówki ?
      • Gość: polijant Re:Wystarczy popatrzeć na ich samochody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:44
        Zgadzam sie z Tobą i popieram w 100%
    • Gość: ankieter DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:48
      • Gość: Romek Re: DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 14:50
        Byłem zmuszony dać bo zabrali mi prawo jazdy ponieważ miałem kolizję drogową na
        skryżowaniu Jagiellońska- Bohaterów Monte Casino.Prowadzę firmę i bez prawa
        jazdy nie jestem w stanie prowazdzić działalności gospodarczej.W szpitalu kiedy
        przyjechali sprawdzić mój stan trzeżwości , byłem trzeżwy .Sam im
        zaproponowałem , że dam im po 100 zł ,aby nie zabierali mi prawa jazdy. W
        obecności innych osób/3 osby/powiedzieli ,że za 100 zł nie będą się
        paprać.Podali mi numer pokoju w komendzie to może coś zalatwimy. Prace kończyli
        o 14.00 więc okolo 13-tej przyszedłem,czekali na mnie. Powiedzieli , że jeżeli
        nie dostaną po 300 na łeb to nie ma rozmowy.W sumie dałem im bezpośrednio 750
        zł a mandat otrzymałem za 150 zł.Prawo jazdy mi zwrocili.Nie znam nazwisk ale
        byli to młodzi policjanci z drogówki
        • Gość: zezer Re: DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: 80.51.236.* 02.02.05, 15:46
          Gość portalu: Romek napisał(a):

          > Byłem zmuszony dać bo zabrali mi prawo jazdy ponieważ miałem kolizję drogową na
          >
          > skryżowaniu Jagiellońska- Bohaterów Monte Casino.Prowadzę firmę i bez prawa
          > jazdy nie jestem w stanie prowazdzić działalności gospodarczej.W szpitalu kiedy
          >
          > przyjechali sprawdzić mój stan trzeżwości , byłem trzeżwy .Sam im
          > zaproponowałem , że dam im po 100 zł ,aby nie zabierali mi prawa jazdy. W
          > obecności innych osób/3 osby/powiedzieli ,że za 100 zł nie będą się
          > paprać.Podali mi numer pokoju w komendzie to może coś zalatwimy. Prace kończyli
          >
          > o 14.00 więc okolo 13-tej przyszedłem,czekali na mnie. Powiedzieli , że jeżeli
          > nie dostaną po 300 na łeb to nie ma rozmowy.W sumie dałem im bezpośrednio 750
          > zł a mandat otrzymałem za 150 zł.Prawo jazdy mi zwrocili.Nie znam nazwisk ale
          > byli to młodzi policjanci z drogówki


          No to jak to ?? byłeś w szpitalu tam przyjechali a później byłeś w trójkącie i
          tam dałeś !!
          Ja to tym co tak właśnie dają w ŁAPĘ, TO BYM ŁEBY POURYWAŁ, TAK WŁAŚNIE ĆWOKI
          UCZĄ DAWAĆ I PRZYZWYCZAJAJĄ DO TEGO NASZYCH STRÓŻÓW PRAWA .
          Wstyd panowie kierowcy, gdyby nie "WY" co nauczyliście ich, to łapówek by nie
          było !!
    • Gość: KUMPLE KRAXIARZA Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 11:55
      W KOŃCU KTOŚ ICH ZAŁATWIŁ. POZDRAWIAMY TEGO ZAWODNIKA
      • Gość: Malediwy Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 14:17
        Sam regularnie dokładam policjantom do tych samochodów i pięknych domów. Byłem
        również kiedyś umówiony na odwiedziny w trójkącie, żeby tam wrzucić 50 zł w
        służbową szufladę:-)
    • Gość: jasiu... A mi się raz udało IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 02.02.05, 15:29
      Naprawdę byłem bez kasy, stary rozlatujący się maluch. I krótka rozmowa:
      - Wie pan dlaczego chcemy z panem rozmawiać.
      - Wiem i proszę o najłagodniejszy z możliwych wymiar kary.
      - To proszę za pokutę kupić sobie kodeks drogowy i poczytać sobie w wolnych
      chwilach. Może się jeszcze czegoś z niego pan dowie. Dziś skończy się na
      pouczeniu, ale nie zawsze mamy dobre humory. To do widzenia i proszę ostrożniej.
      I nic - puścił, a miał na suszarce 66 km/h a było ograniczenie do
      pięćdziesiątki. Nie wiem, czy byli z Częstochowy, było to na trasie kilka lat temu.
    • Gość: Mateusz Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 15:59
      moim zdaniem bardzo dobrze sie stało akurat znam ta sprawe bardzo dobrze. bo
      zanm tego kierowce.trzeba tepic korupcje
      • Gość: Fred Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 80.51.236.* 02.02.05, 18:28
        Gość portalu: Mateusz napisał(a):

        > moim zdaniem bardzo dobrze sie stało akurat znam ta sprawe bardzo dobrze. bo
        > zanm tego kierowce.trzeba tepic korupcje


        Tak, trzeba tępić korupcie, a tych co dają nie należy tępić. Tych dopiero należy
        sku......ów tępić !!! nauczyli, przyzwyczaili do dziadowania a teraz najwięcej
        głosów widzę zabierają.
    • Gość: lolo Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:15
      te policjant z innego pionu nie badz taki madry i pokaz jaka ty masz wille i
      samochod bo tych z drogowki znasz po mundurach a ci z innych pionow chodza po
      cywilnemu i nie sa aniolami i maja lepsze bryki
    • Gość: fako Re: a baby o tym plotkuja na forum!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:25
      jeden matol z drugim dali pare zl za prawko a teraz sie chwala na necie??
      powinni was namierzyc i za dawanie w lape posadzic bo po co dawales jak masz
      tyle kasy jezdzij taksowkami a nie peplasz w swiat!!!!!!!???????
    • Gość: hehehe Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:47
      Nie dawać kasy ale dupy dawać pedały jedne.. wszystkie tera takie odważne ale jak przyjdzie co do czego to płaczą
      • Gość: Fred Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 80.51.236.* 02.02.05, 18:37
        Gość portalu: hehehe napisał(a):

        > Nie dawać kasy ale dupy dawać pedały jedne.. wszystkie tera takie odważne ale j
        > ak przyjdzie co do czego to płaczą


        Właśnie, ćwoki najpierw dają w łapsko, uczą korupcji a później pocą się,
        żygowini piszą patafiany jak to i ile dali oraz w jaki sposób. Coś nie było tak
        jak należy, trzeba było nie dawać kutafony powalone i nie było by tematu. W
        pisaniu widać wszyscy co dawali tacy mądrzy, szkoda że gdzie indziej nie umieli
        być tacy wspaniali. Nie chlać, nie łamać przepisów i nie dawać patafiany /to do
        tych co dawali w łapsko kutafonow/. A teraz jaki to temat, ho ho !! żygać się
        qu.. już od tego chce.
        Pozdrawiam tych mądrych, co nie dają w łapsko !
    • dudo99 Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę 02.02.05, 18:50
      Gość portalu: kubek napisał(a):

      > Czy ktoś jest tym zaskoczony?


      Tym, że biorą z pewnością nie !!!!!!
      A może teraz podyskutujemy o tych kretynach co ich tego nauczyli i dają w tą
      tzw. "łapę" !!!!!!
      Tych to powinno się dopiero tak dla przykładu upie... !!!! albo wsadzić na
      kilka latek, na drugi raz na myśl by kretynom nie przyszło dać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka