Gość: kubek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 20:26 Czy ktoś jest tym zaskoczony? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: r Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 20:53 nieprawdopodobne!!! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraxiarz Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 09:06 mialem podobna sytuacje - ogniwo wypadkowe zatrzymalo mi prawko z sugestia, ze moze mi pomoc;) umowilismy sie w trojkacie. Czekalem na panow godzine przyjechali i zapytali co robimy kraxiarz? No to ja prosze o lagodny wymiar kary:) Panowie wypisali 100 (bo bylo zdarzenie a wiec sie nalezalo) na to ja pytam a co poza tym? Panowie na to -co laska - wiec co laska dalem - 50 zl w momencie gdy mandat mialem juz w rece:))) Chytrosc nie zawsze poplaca:))))) Pozdrawiam PS A moze to ci sami? Sprawiali wrazenie lapowkarzy - rutyniarzy;) Kraxiarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MANIEK SENSACJA!!!!!!!TO U NAS NIC NOWEGO!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 21:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.05, 22:45 Kierownictwo KMP o policjantach z drogówki " z tzw.ogniwa" od conajmniej 2 lat wie ,że biorą łapówki w budynku komendy ale z tym nic nie robi. Ludzie stojący przed drzwiami "tych z ogniwa " o godzinie 14.00 i około 22.00 to czekający na wręczenie łapówki za zwrot prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego, po kolizji. Procedura jest prosta ,sprawca kolizji otrzymuje mandat np. za 100, 200 zł ale kosztuje go to 600 zł więcej, bo jest stawka 300 zł na głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.21.pl / 213.199.204.* 01.02.05, 23:24 Ja, bo jak ja chciałem dać kasę to nie chcieli :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Psamtik Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.prenet.pl 02.02.05, 11:44 To zależy ile im dać chciałeś. Jak mało to niedziw się, że nie chcieli. Co oni za drobnymi maja sie uganiać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pirat Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 195.117.123.* 01.02.05, 23:27 dlaczego ja nie mogę trafić na tych co biorą? zawszę muszę płacić mandat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIKO Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:21 Podnieście im panowie komendanci pensje to nie będzie łapownictwa,ci policjanći mają jak wszyscy rodziny na utrzymaniu.Ciekawe jak długo w obecnej sytuacji kryminogennej popracuje ktoś za 1200zł. Policjant w naszym pięknym kraju powinien zarabiać conajmiej 6000 zł.Będąc na ich miejscu tagrze bym brał.Najlepiej to teraz biednego policjanta "szaraczka" upie......ić i panowie komendanći mają wynik,powodzenia!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: policjant Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:41 Jeżeli chcą więcej zarabiać ,to nie muszą pracować w policji.A swoją drogą to proszę sprawdzić w jakich willach mieszka wielu policjantów z drogówki i jakimi jeżdżą samochodami.Panoszą się jak święte krowy i tylko szargają opinię policjantom z innych pionów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 07:39 Zawsze daje i zawsze biorą, tylko za zdjęcie z fotoradaru wystawili mi mandat. Przecież to normalni ludzie!!! Tylko idiota nie weźmie a pieniądze z mandatu zasilą tylko budżet tych oszołomów z rządu. Pozdrawiam drogówke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ............. Re:Wystarczy popatrzeć na ich samochody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:32 Do pracy jeżdżą samochodami , które kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych, czasami w rodzinie mają więcej takich samochodów. Zyją wystawnie/rodzina 4 osobowa, dot.policjanta z 26 letnim stażem pracy/ za jedną pensję? W gestii policji nie jest rozliczanie posiadanego majątku z dochodem rodziny,ale gdzie w tym momencie są inne służby , jak np.urzędy skarbowe, które na bieżąco znają dochody , płacone są u nich podatki od nabytych samochodów i innych dóbr? Czy w Czestochowie rozliczono któregoś pana w białej czapeczce i stwierdzono , że jego oficjalny dochód nie wystarczy nawet na zapłacenie mediów i skromne życie a jeżdzi nowym samochodem za kilkadziesiąt tysięcy, spłaca kredyty, kształci dzieci.Rodzina wyjeżdza na wczasy, sobotnio-niedzielne wypady w góry itd. Kto w koncu rozliczy tych panów z drogówki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polijant Re:Wystarczy popatrzeć na ich samochody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:44 Zgadzam sie z Tobą i popieram w 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ankieter DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 08:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 14:50 Byłem zmuszony dać bo zabrali mi prawo jazdy ponieważ miałem kolizję drogową na skryżowaniu Jagiellońska- Bohaterów Monte Casino.Prowadzę firmę i bez prawa jazdy nie jestem w stanie prowazdzić działalności gospodarczej.W szpitalu kiedy przyjechali sprawdzić mój stan trzeżwości , byłem trzeżwy .Sam im zaproponowałem , że dam im po 100 zł ,aby nie zabierali mi prawa jazdy. W obecności innych osób/3 osby/powiedzieli ,że za 100 zł nie będą się paprać.Podali mi numer pokoju w komendzie to może coś zalatwimy. Prace kończyli o 14.00 więc okolo 13-tej przyszedłem,czekali na mnie. Powiedzieli , że jeżeli nie dostaną po 300 na łeb to nie ma rozmowy.W sumie dałem im bezpośrednio 750 zł a mandat otrzymałem za 150 zł.Prawo jazdy mi zwrocili.Nie znam nazwisk ale byli to młodzi policjanci z drogówki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zezer Re: DAŁEŚ POLICJANTOM Z RD ŁAPÓWKĘ-WPISZ SIĘ IP: 80.51.236.* 02.02.05, 15:46 Gość portalu: Romek napisał(a): > Byłem zmuszony dać bo zabrali mi prawo jazdy ponieważ miałem kolizję drogową na > > skryżowaniu Jagiellońska- Bohaterów Monte Casino.Prowadzę firmę i bez prawa > jazdy nie jestem w stanie prowazdzić działalności gospodarczej.W szpitalu kiedy > > przyjechali sprawdzić mój stan trzeżwości , byłem trzeżwy .Sam im > zaproponowałem , że dam im po 100 zł ,aby nie zabierali mi prawa jazdy. W > obecności innych osób/3 osby/powiedzieli ,że za 100 zł nie będą się > paprać.Podali mi numer pokoju w komendzie to może coś zalatwimy. Prace kończyli > > o 14.00 więc okolo 13-tej przyszedłem,czekali na mnie. Powiedzieli , że jeżeli > nie dostaną po 300 na łeb to nie ma rozmowy.W sumie dałem im bezpośrednio 750 > zł a mandat otrzymałem za 150 zł.Prawo jazdy mi zwrocili.Nie znam nazwisk ale > byli to młodzi policjanci z drogówki No to jak to ?? byłeś w szpitalu tam przyjechali a później byłeś w trójkącie i tam dałeś !! Ja to tym co tak właśnie dają w ŁAPĘ, TO BYM ŁEBY POURYWAŁ, TAK WŁAŚNIE ĆWOKI UCZĄ DAWAĆ I PRZYZWYCZAJAJĄ DO TEGO NASZYCH STRÓŻÓW PRAWA . Wstyd panowie kierowcy, gdyby nie "WY" co nauczyliście ich, to łapówek by nie było !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KUMPLE KRAXIARZA Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 11:55 W KOŃCU KTOŚ ICH ZAŁATWIŁ. POZDRAWIAMY TEGO ZAWODNIKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malediwy Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 14:17 Sam regularnie dokładam policjantom do tych samochodów i pięknych domów. Byłem również kiedyś umówiony na odwiedziny w trójkącie, żeby tam wrzucić 50 zł w służbową szufladę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu... A mi się raz udało IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 02.02.05, 15:29 Naprawdę byłem bez kasy, stary rozlatujący się maluch. I krótka rozmowa: - Wie pan dlaczego chcemy z panem rozmawiać. - Wiem i proszę o najłagodniejszy z możliwych wymiar kary. - To proszę za pokutę kupić sobie kodeks drogowy i poczytać sobie w wolnych chwilach. Może się jeszcze czegoś z niego pan dowie. Dziś skończy się na pouczeniu, ale nie zawsze mamy dobre humory. To do widzenia i proszę ostrożniej. I nic - puścił, a miał na suszarce 66 km/h a było ograniczenie do pięćdziesiątki. Nie wiem, czy byli z Częstochowy, było to na trasie kilka lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mateusz Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 15:59 moim zdaniem bardzo dobrze sie stało akurat znam ta sprawe bardzo dobrze. bo zanm tego kierowce.trzeba tepic korupcje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fred Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 80.51.236.* 02.02.05, 18:28 Gość portalu: Mateusz napisał(a): > moim zdaniem bardzo dobrze sie stało akurat znam ta sprawe bardzo dobrze. bo > zanm tego kierowce.trzeba tepic korupcje Tak, trzeba tępić korupcie, a tych co dają nie należy tępić. Tych dopiero należy sku......ów tępić !!! nauczyli, przyzwyczaili do dziadowania a teraz najwięcej głosów widzę zabierają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:15 te policjant z innego pionu nie badz taki madry i pokaz jaka ty masz wille i samochod bo tych z drogowki znasz po mundurach a ci z innych pionow chodza po cywilnemu i nie sa aniolami i maja lepsze bryki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fako Re: a baby o tym plotkuja na forum!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:25 jeden matol z drugim dali pare zl za prawko a teraz sie chwala na necie?? powinni was namierzyc i za dawanie w lape posadzic bo po co dawales jak masz tyle kasy jezdzij taksowkami a nie peplasz w swiat!!!!!!!??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehe Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 16:47 Nie dawać kasy ale dupy dawać pedały jedne.. wszystkie tera takie odważne ale jak przyjdzie co do czego to płaczą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fred Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę IP: 80.51.236.* 02.02.05, 18:37 Gość portalu: hehehe napisał(a): > Nie dawać kasy ale dupy dawać pedały jedne.. wszystkie tera takie odważne ale j > ak przyjdzie co do czego to płaczą Właśnie, ćwoki najpierw dają w łapsko, uczą korupcji a później pocą się, żygowini piszą patafiany jak to i ile dali oraz w jaki sposób. Coś nie było tak jak należy, trzeba było nie dawać kutafony powalone i nie było by tematu. W pisaniu widać wszyscy co dawali tacy mądrzy, szkoda że gdzie indziej nie umieli być tacy wspaniali. Nie chlać, nie łamać przepisów i nie dawać patafiany /to do tych co dawali w łapsko kutafonow/. A teraz jaki to temat, ho ho !! żygać się qu.. już od tego chce. Pozdrawiam tych mądrych, co nie dają w łapsko ! Odpowiedz Link Zgłoś
dudo99 Re: Policjanci z drogówki wzięli łapówkę 02.02.05, 18:50 Gość portalu: kubek napisał(a): > Czy ktoś jest tym zaskoczony? Tym, że biorą z pewnością nie !!!!!! A może teraz podyskutujemy o tych kretynach co ich tego nauczyli i dają w tą tzw. "łapę" !!!!!! Tych to powinno się dopiero tak dla przykładu upie... !!!! albo wsadzić na kilka latek, na drugi raz na myśl by kretynom nie przyszło dać. Odpowiedz Link Zgłoś