Gość: starwars fan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 19:24 czy wie ktos moze, gdzie obecnie zanjduje sie automat do gry Star Wars? z gory dziekuje za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kubiś Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 19:33 Czy chodzi tobie przypadkiem o Flipera ? ..... Kubiś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sempre Volley Re: automat Star Wars IP: 80.51.57.* 04.05.05, 19:43 Żeby automat znaleźć, czujnym i uważnym być musisz. Szkolić się jeszcze długo powinieneś, bo siły Imperium nadciągnąć mogą. Stary już jestem, młodzi pałeczkę przejąć po mnie muszą nim Vader nadciągnąć zdąży. Szukaj młody Jedi, znaleźć automat należy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starwars fan Re: automat Star Wars IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 23:02 chodzi mi o automat do gry, a nie flipera. jeszcze kilka miesiecy temu stal w Tesco, ale juz tam go nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =R= Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 08:14 Był chyba własnością Jokera, więc może w Jokerze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: automat Star Wars IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.05, 16:18 Napewno byl pinball (flipper) Star Wars Epizod 1 z wypasionym wyswietlaczem - hologramem w Porterze na gorze - w klubie bilardowym. Super automacik, ale nie wiem czy jest jeszcze, bo gralem na nim ze 2 miesiace temu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Forumowicz Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 22:04 Jeżeli ktoś z was lubi flipery " Te prawdziwe " to chętnie udostępnię mu odrobinę swojej wiedzy na ten temat i podziele się uwagami na GG 4018317 Forumowicz Odpowiedz Link Zgłoś