Dodaj do ulubionych

automat Star Wars

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 19:24
czy wie ktos moze, gdzie obecnie zanjduje sie automat do gry Star Wars? z
gory dziekuje za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: Kubiś Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 19:33
      Czy chodzi tobie przypadkiem o Flipera ? ..... Kubiś
      • Gość: Sempre Volley Re: automat Star Wars IP: 80.51.57.* 04.05.05, 19:43
        Żeby automat znaleźć, czujnym i uważnym być musisz. Szkolić się jeszcze długo
        powinieneś, bo siły Imperium nadciągnąć mogą.
        Stary już jestem, młodzi pałeczkę przejąć po mnie muszą nim Vader nadciągnąć
        zdąży.
        Szukaj młody Jedi, znaleźć automat należy...
      • Gość: starwars fan Re: automat Star Wars IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 23:02
        chodzi mi o automat do gry, a nie flipera. jeszcze kilka miesiecy temu stal w
        Tesco, ale juz tam go nie ma.
        • Gość: =R= Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 08:14
          Był chyba własnością Jokera, więc może w Jokerze?
    • Gość: qwerty Re: automat Star Wars IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.05, 16:18
      Napewno byl pinball (flipper) Star Wars Epizod 1 z wypasionym wyswietlaczem -
      hologramem w Porterze na gorze - w klubie bilardowym. Super automacik, ale nie
      wiem czy jest jeszcze, bo gralem na nim ze 2 miesiace temu..
      • Gość: Forumowicz Re: automat Star Wars IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 22:04
        Jeżeli ktoś z was lubi flipery " Te prawdziwe " to chętnie udostępnię mu
        odrobinę swojej wiedzy na ten temat i podziele się uwagami na GG 4018317
        Forumowicz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka