Gość: wierząca
IP: 82.160.8.*
24.08.05, 13:29
Co sądzicie o ilości kosciołów w Częstochowie. Właśnie powstaje nastepny na
Osiedlu Słonecznym. Czy 70 rodzin utrzyma nowyą świątynie. Księża powinni dać
na utrzymanie domów dizcka i na ubogich a nie budować nowe kościoły, których
w okolicy Słonecznego jest 5. kościół powstaje na dziko i bez zgody
mieszkańców. Moze gazeta się tym zainteresuje