Gość: obywatelka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
24.08.05, 19:55
To nie pierwszy wypadek na tym skrzyzowaniu w ostatnim czasie. Nieco ponad
tydzien temu wywrotka wjechala na przejscie dle pieszych na czerwnoych
swietle potracajac 17-letniego Radka. Chlopak mial duzo szczescia,ale stan
jest bardzo powazny... :( Rodzice i rowiesnicy wszelkimi silami staraja sie
zebrac srodki finansowe na dalsze leczenie chlopca (koszt za dobe ok. 500 zl).
Cholera,w Polsce tylko bogaci moga chorowac...Gdzie ubezpieczalnie i NFZ?