Gość: aga Re: ZNAM SIĘ TYLKO NA WŁOSACH IP: 195.116.81.* 06.09.05, 11:04 Witam bardzo bym prosila o Pana adres na maila agapok@poczta.fm, szukam wlasnie kogos takiego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: ZNAM SIĘ TYLKO NA WŁOSACH IP: 195.116.81.* 06.09.05, 11:04 Witam bardzo bym prosila o Pana adres na maila agapok@poczta.fm, szukam wlasnie kogos takiego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 19:12 mam czarne kolor obecnie na włosach ale chciałabym zmienić na jasne kolezanka doradziła mi zebym najpierw zrobiła sobie pasemka i stopniowo rozjasniała pasemkami prosze o porade Odpowiedz Link Zgłoś
stylista1 Re: Re anka 07.09.05, 16:00 szczerze? daruj sobie.a jeśli włosy farbowałaś farbą z drogerii to nawet o tym niemyśl. pierwsze pasemka na czarne farbowane włosy wyjdą w najlepszym razie w kolrze pomarańczowo-żółtym. każde kolejno nałożone (powiedzmy, że po 4-5tyg.) będą coraz jaśniejsze, lecz włosy coraz krótsze - połamią się. w tej metodzie nieuniknione jest nakładanie pasemek na wcześniej już nałożone pasemka, itd., itd.. jeśli farbowałaś włosy farbami profesjonalnymi można się pokusić o zdjęcie koloru na całości włosów (ale dużo pracy - dużo kasy). zawsze możesz też "zagęścić" swoje włosy kilkoma dopinanymi pasemkami w kolorze blond. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: studentka do p. stylisty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 17:31 Wyslalam opis i foto. Czekam na porade. Pozdrawaim! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy ZNAM SIĘ NIE TYLKO NA WŁOSACH IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 08.09.05, 03:42 W których partiach ciała najbardziej włosy cię kręcą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witch Re: ZNAM SIĘ NIE TYLKO NA WŁOSACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 09:25 na jajkach, a co tam też jesteś łysy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Re: ZNAM SIĘ NIE TYLKO NA WŁOSACH IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 08.09.05, 15:55 Spodziewam się, że jako doświadczona witch (czarownica, wiedźma, czasami czarodziejka) wiesz, że ilość włosów jest odwrotnie proporcjonalna do doświadczenia. Również w tych partiach ciała, które cię kręcą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witch Re: ZNAM SIĘ NIE TYLKO NA WŁOSACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 17:32 nie od depilacji jestem gladka na wzgorku, hihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Re: ZNAM SIĘ NIE TYLKO NA WŁOSACH IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 09.09.05, 05:54 Chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że dużo jeździsz na rowerze albo jesteś świeżo po goleniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy Stylista artysta IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 10.09.05, 23:28 Witch, jeżeli mozna udzielić ci porady, proponowałbym skromną, dobraną do naturalnego koloru włosów peruczkę. Jak włosy trochę odrosną, będziesz mogła czesać się "na jeża". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: ZNAM SIĘ TYLKO NA WŁOSACH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.05, 19:09 sama rozjaśniam włosy i nie mogę już znieść ich blado żółtego koloru. co mogę zmienić? chcę jasne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Minka prośba o sugestie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.05, 23:48 W jaki sposob moge zmienic fryzurę?Moj mail to: roxy100@gazeta.pl. Czy moge prosic o jakies namiary na dobrego styliste i fryzjera zarazem? Do kogo sie udac, zeby dobral mi fajna fryzure? Jestem szatynką o włosach do połowy plecow, lekko kręconych, raczej suchych, bez grzywki, mam owalną twarz. Kiedys moje włosy były b.geste,niestety ostatnio sie przerzedzily, końcówki suche. Po umyciu mam na głowie efekt "piór" wszystkie włosy są praktycznie jednej długości i jedyne co z nimi robię, to zaczesuję do tyłu i suszę dyfuzorem. Grzywka w moim przypadku jest wykluczona, bo wyglądam w niej strasznie. Z góry dziękuję za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
stylista1 Re: ZNAM SIĘ TYLKO NA WŁOSACH 12.09.05, 14:01 po pierwsze idź do fryzjera przy najbliższym rozjaśnianiu. ogólnodostępne preparaty rozjaśniające wieeeeelokrotnie bardziej naruszają strukturę włosa niż profesjonalne. od strony technicznej - rozjaśnianie to nie koloryzacja (umiejscowienie sztucznego pigmentu w strukturze włosa), a wybarwianie z pigmentu naturalnego. procesowi temu zawsze towarzyszą pewne niepożądane odcienie na różnych stopniach rozjaśnienia. na poziomie jasnego blondu, tj. poziomie 10 zawsze pojawia się odcień mniej lub bardziej żółty. kolejnym krokiem powinno być tonowanie włosów farbą semi-permanentną (bez amoniaku) do odcienia docelowego np. jasny zimno-beżowy blond. UWAGA!!! proces rozjaśniania nie kończy się w raz z chwilą spłukania z włosów rozjaśniacza, a trwa jeszcze przez wiele długich godzin. powstrzymuje go tylko profesjonalny, do tego przeznaczony, neutralizator, bądź stabilizator (zależy od producenta). i jeszcze jedno w linii detalicznej nie znajdziesz odpowiednika farby semi- permanentnej. jak już napisałem na początku powierz swoje włosy profesjonalistom. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś