Dodaj do ulubionych

Kto Prezydentem Częstochowy?

IP: *.net / 82.160.62.* 08.01.06, 19:51
Czy słyszeliście o tym jakie pogłoski krążą po Cze-wie?
Otóż włodarze lewicy ponoć uchwalili, iż wspólnym kandydatem na Prezydenta
Częstochowy będzie Jacek KASPRZYK a wiceprezydentami mają zostać Krzysztof
MATYJASZCZYK i jeszcze osoby reprezentujące partie, które poprą ten pomysł,
być może ktoś z demokratów.pl??!!!Wiecie coś na ten temat????
Obserwuj wątek
    • Gość: Klos Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.06, 23:04
      Kasprzyk w Częstochowie miał mniej głosów niż Matyjaszczyk ja na jego miejscu poprostu bym się zapadł pod ziemie kogo on chce przekonać że jeszcze coś znaczy w Częstochowie. Trzeba zrobić to co Olejniczak w Warszawie staruchów na zieloną trawke. Kasprzyk niech spada do Sejmiku a najleiej z własnej listy. Zobaczymy jaki on wielki jak dostanie 700 głosów, niech sie lepiej weźmie za uczciwą robotę.
      • Gość: gadugadu bo skonam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 23:12
        ale on dopiero zaczął pracowac - odkąd matuszki partii sie wyrzekł bo myslał że
        na tym zyska, a okazało sie ze SDPL poległ i słusznie. dajmy mu teraz choc
        odrobine popracować - niech ten "sojalista" hehehehe, wie jak to jest
      • Gość: (: Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 16:26
        Kasprzyk miał więcej głosów w Częstochowie niż Matyjaszczyk.Albo z matematyką albo z pamięcią nietęgo...
    • Gość: gosc fajnie, bo wrona ma kolejna kadencje w kieszeni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 23:47
      a te towarzystwo które wymieniasz ... szkoda mówić
    • Gość: xzx Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: 82.160.34.* 09.01.06, 10:49
      Słyszaółem, że Wiesław Maras miałby ochotę powrócić w rodzinne strony. Też nie
      był rewelacyjny, ale chyba zdobył doświadczenie w sejmiku śląskim.
      • Gość: :) Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 21:05
        Nie rozumiem dlaczego Maras, Matiaszczyk i czolowy przedstawiciel Huty Stali
        Kasprzyk nie potrafia zrozumiec prostej zaleznosci - zeby wygrac wybory trzeba
        czegos dokonac. Maras potrafi doskonale wysiadywac na krzeselku na ktorym go
        posadza, w sumie nie robi zupelnie nic... Matiaszczyk dosc ciezko mysli, jest
        zarozumialy i po prostu nie nadaje sie na takie stanowisko (to nie sklep
        spozywczy, czy knajpa, tylko duze miasto !!!), a Kasprzyk ... wystarczy na niego
        popatrzec... cowboy bez konia... W trojke nie zdobeda tylu glosow co Wrona :),
        ktory jako prezydent jest marny, no ale swoich konkurentow niestety z latwoscia
        przebija.
        Lewica potrzebuje nowej twarzy, czlowieka dynamicznego i stanowczego, a nie
        okladow z rumianku.
        • Gość: (: Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.06, 16:23
          Maras owszem - do niczego.Matyjaszczyk już całkiem lepiej i sporo głosów zebrał, młody, z energią,a Kasprzyk żaden kowboj, znany polityk, doświadczony i ma ogromną rzeszę wyborców za sobą-pokazały to nawet ostatnie wybory.lewico zjednocz się,bo tylko z jednym kandydatem dasz radę Wronie! Matyjaszczyk?...za młody, za "wyrywny", niech ochłonie. Kasprzyk tak
    • Gość: Tyl Tomasz Re: Kto Prezydentem Częstochowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 20:15
      Pragnę oświadczyć iż Partia Demokratyczna "demokraci.pl" w Częstochowie nie
      prowadziła i nie prowadzi żadnych rozmów koalicyjnych z partiami SDPL oraz SLD.
      Łacze pozdrowienia.
      Sekretarz PD w Częstochowie
      Tyl Tomasz
    • starysmyk Re: Kto Prezydentem Częstochowy? 09.01.06, 20:59
      A ja slyszalem, ze bedzie swoja kandydature wysunal Jerzy Palka (Nawrocki),
      byly nauczyciel fizyki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka