Gość: Miechowita
IP: *.net / 82.160.62.*
08.01.06, 19:51
Czy słyszeliście o tym jakie pogłoski krążą po Cze-wie?
Otóż włodarze lewicy ponoć uchwalili, iż wspólnym kandydatem na Prezydenta
Częstochowy będzie Jacek KASPRZYK a wiceprezydentami mają zostać Krzysztof
MATYJASZCZYK i jeszcze osoby reprezentujące partie, które poprą ten pomysł,
być może ktoś z demokratów.pl??!!!Wiecie coś na ten temat????