Dodaj do ulubionych

Nowa koalicja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 20:25
W nowym rządzie Samoobronie ma przypaść w udziale budownictwo i rolnictwo. To
oni teraz będą odpowiadać za obiecane trzy miliony mieszkań i nie realizowanie
dopłat bezpośrednich. Teraz już wiem po co ta koalicja. Wstyd.
Obserwuj wątek
    • Gość: VX204 Re: Nowa koalicja IP: 212.87.244.* 27.04.06, 20:44
      Gość portalu: www.krakowian.pl napisał(a):

      > W nowym rządzie Samoobronie ma przypaść w udziale budownictwo i rolnictwo. To
      > oni teraz będą odpowiadać za obiecane trzy miliony mieszkań i nie realizowanie
      > dopłat bezpośrednich. Teraz już wiem po co ta koalicja. Wstyd.

      Dostaną jeszcze sztucznie utworzony resort rybołóstwa morskiego.
      PIS i jego tanie państwo,co za obłudna partia.
      "Widziały gały,kogo wybierały",wydaje się w tym momencie niestosowne,ale
      niestety Polacy płacą cenę " wolnorynkowego socjalizmu Kaczyńskich".
      • Gość: jr Re: Nowa koalicja IP: *.brama.prenet.pl 27.04.06, 21:21
        ciekawe ile jeszcze resortow podziela w ramach "odchudzania" wydatkow na administracje mieli kasowac a tu dziela tworzac ich wiecej
        co do resortow ktore dostala Samoobrona to PiS dal im latwa reka by pozniej moc powiedziec ze to wina zsamoobrony ze taka lipa w rolnictwie i budownictwie bo wie ze bedzie tam tragicznie i nie chce stracic na popularnosci.

        echh czego sie nie zrobi by sie dorwac do koryta:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka