Gość: www.krakowian.pl
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.04.06, 20:25
W nowym rządzie Samoobronie ma przypaść w udziale budownictwo i rolnictwo. To
oni teraz będą odpowiadać za obiecane trzy miliony mieszkań i nie realizowanie
dopłat bezpośrednich. Teraz już wiem po co ta koalicja. Wstyd.