Gość: Do redakcji
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.05.06, 23:09
> Jak się jednak dowiedzieliśmy, złożył do Sądu Okręgowego
> w Częstochowie wniosek o wznowienie postępowania w sprawie
> Mirosława S. Uzasadnił to tym, że kierowca volkswagena powinien
> odpowiadać przed sądem nie jako sprawca kolizji, a wypadku
> - bo takie są ustalenia Inspektoratu KWP w Katowicach.
Gazeto! Kto złożył wniosek o wznowienie postępowania? Szef kłobuckiej policji
czy adwokat?