Dodaj do ulubionych

Sprawa stłuczki po dwóch latach wraca do sądu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.06, 23:09
> Jak się jednak dowiedzieliśmy, złożył do Sądu Okręgowego
> w Częstochowie wniosek o wznowienie postępowania w sprawie
> Mirosława S. Uzasadnił to tym, że kierowca volkswagena powinien
> odpowiadać przed sądem nie jako sprawca kolizji, a wypadku
> - bo takie są ustalenia Inspektoratu KWP w Katowicach.

Gazeto! Kto złożył wniosek o wznowienie postępowania? Szef kłobuckiej policji
czy adwokat?
Obserwuj wątek
    • Gość: :-) SKL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 22:33
      "SKL" to lepsze niz "zielony listek" na szybie
      pelna improwizacja na drodze i nigdy nie wiesz co sie moze zdarzyc
      ;-)
    • Gość: pp Re: Sprawa stłuczki po dwóch latach wraca do sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 11:01
      Jedno skrzyżowanie w tym wielkim mieście Kłobucku i jeszcze na nim są stłuczki.
    • Gość: duduś Re: Sprawa stłuczki po dwóch latach wraca do sądu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 11:03
      Jak widzę na ulicach Cz-wy tych z rejestracją SKL to omijam ich z daleka bo to
      najgorsi kierowcy. Nie lepsi są ci z rej. EPJ !!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka