Gość: wio
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.09.06, 07:48
cóż, wszystko zaczęło się od samowoli budowlanej ok.10 lat temu i nikogo to
nie interesuje, niedługo Góra będzie "święta", a tuż obok jest rezerwat
przyrody. Jak to sięma do zagosopadrowania terenu???