Dodaj do ulubionych

Sanktuarium na górce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 07:48
cóż, wszystko zaczęło się od samowoli budowlanej ok.10 lat temu i nikogo to
nie interesuje, niedługo Góra będzie "święta", a tuż obok jest rezerwat
przyrody. Jak to sięma do zagosopadrowania terenu???
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Sanktuarium na górce IP: *.blachownia.sdi.tpnet.pl 29.09.06, 09:11
      Jak wszystko w tym chorym kraju, opanowanym przez "czarną mafię".
    • Gość: koteczek Re: Sanktuarium na górce IP: *.czest.enion.pl 29.09.06, 09:25
      Obok kościoła jest ogrodzony plac ale z zawsze otwartą bramą. Jest tam stado
      kundli które atakują każdego kto przechodzi obok kościoła, niedawno mało nie
      zagryzły człowieka. Czy te psy należą do księdza z tego kościoła?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka