Gość: WWW
IP: *.com
22.10.06, 13:14
Idę sobie dzisiaj do kościółka (sanktuarium św. Józefa), a tam przed wejściem
stoją 3 babki, wystrojone jak na odpust i rozdają ulotki wyborcze partii
Tadeusza Wrony!!!! Pytam się gdzie jest granica dobrego smaku i czy obecny Pan
Prezydent jest tak zdesperowany, że musi się chwytać wszelkich sposobów????
Wstyd Panie Prezydencie, wstyd!!!!