Gość: Oszukiwana IP: 217.153.180.* 24.11.06, 14:40 Poszukuję firmy odzyskujacej dane tj. wykasowane SMS-y z telefonu komórkowego Motorola V66i. Czy ktoś korzystał z takich usług i zna rzetelna i niedrogą firmę ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: On Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 17:06 Jest taka firma w Katowicach Odpowiedz Link Zgłoś
harry1983 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 24.11.06, 17:16 Obawiam się, że koszt takiej usługi przekroczyłby wartość potencjalnie odzyskanych danych - jeżeli chodzi Ci o kontrolowanie męża / chłopaka to raczej sobie daruj, bo wydasz fortunę. Firmy się cenią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 17:43 Żaden koszt nie jest tak duży aby poznac prawdę o mężu, który uchodzi za ideał a nim nie jest ! To może byc ostatnia cena jaką zapłacę w tym małżeństwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wd Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.euselect.com 24.11.06, 21:27 Cena takiej operacji może wahać się od kilkuset do wielu tysięcy złotych w zależności od stanu w jakim są te skasowane dane. Jeżeli dane zostały wielokrotnie nadpisane to w ogóle nie da się ich odzyskać. Wyluzuj się. Szkoda Twojej kasy. Lepiej weź ją i idź się rozerwać. Znajdź sobie jakiegoś przystojnego faceta a zaraz Ci się humor poprawi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 21:58 Wielkie dzięki, może faktycznie nie warto, tylko po 14-tu latach małżeństwa pewnie zapomniałam jak się uwodzi facetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 195.116.125.* 24.11.06, 22:10 nie mysle zeby to mozna bylo zapomniec.... glowka do gory odplac mu pieknem za nadobne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 22:16 Szukam dowodów, bo ich nie mam. Moja historia jest bardzo skąplikowana. Teraz kierują mną duże emocje ale może nie mam racji i rozwalę coś ważnego !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neli Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.juranet.czest.pl 24.11.06, 22:34 Wiem, że to może wydać się śmieszne, ale idź do dobrej wróżki, będzie taniej, to czy dobra poznasz po tym, że to ona będzie mówić a ty słuchać, nie daj sie ciągnąć za język! możesz jedynie zadawać pytania, jak ona skończy swoje gadki. W moim przypadku dowiedziałam się wszystkiego, ale niestety ta Pani już nie żyje. Mąż był w szoku, skąd wiem jak wygląda ta osoba, skoro mieszka w odległym mieście. Tak go to zwaliło z nóg, że resztę sam wyśpiewał. I wiesz co? posłałam go do diabła, bo tego był wart a i tak wiedziałam od niej, że tym razwem to ta kobieta złamie mu serce i pozbawi kasy. Tak się stało, po kilku latach jest prawie goły i chciałby wrócić, ale ja właśnie ułożyłam sobie szczęśliwie życie, z dobrym człowiekiem. Jak mi wtedy mówiła wróżka, że jeszcze bedę bardzo szczęśliwa i spotkam dobrego mężczyznę, to nie chciałam wierzyć. Jednak po kilku latach tak się stało! Nikt nigdy nie będzie szczęśliwy krzywdząc innych, to zło do niego wróci!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 23:48 jak cie slucham kobieto i patrze ze jestes totalna analfabetka to wcale sie nie dziwie mezowi ze wali cie na boki.moze lepiej z nim pogadaj i sie zainteresuj co sie dzieje w waszym malzenstwie a nie zawracaj ludziom glowy wypisujac jakies pobozne zyczenia o odzyskaniu smsow.nie wiem komu wspolczuc czy tobie czy temu biedakowi co ma taka zone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misia do tomasza IP: 195.116.125.* 24.11.06, 23:54 no tak meska solidarnosc.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radomado Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 80.48.49.* 25.11.06, 00:27 a ja jak czytam te bzdety o wrózkach to sie zastanawiam czy ty kobieto jestes normalna??dla mnie to nie jest smieszne ...to jest załosne!! jestem ciekaw czy ten dobry człowiek wie ze ty nie za bardzo psychicznie jestes zdrowa? wrózki....jakie kobiety sa banalne...obiad bys zrobiła dobry ,piwo chłopu kupiła,nie gledziła jak sie z kumplami umówi ,do roboty jakiejs poszła ale nie kur.. do wrózki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzychu Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 00:51 Wpierwej Oszukiwana udaj sie do szpeca od komórek i zapytaj czy w ogóle taka operacja jest technicznie możliwa. Według mnie raczej nie, bo komórki nie mają nośnika magnetycznego typu dyskietka/twardy dysk. Radomado... ja bym dodał: odpowiednią bieliznę by se kupiła, trochę zadbała o siebie, mniej sztywna w pościeli była etc, etc... Kurde, skąd ja to znam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 10:07 Tomaszu; szukałam ludzi, którzy znają firmę świadczącą takie usługi a nie psychologów z bożej łaski. Co do mojego zadbania, sztywności w łóżku i seksownej bielizny to zdziwiłbyś się. A analfabetą jesteś Ty bo nie rozumiesz pytania jakie zadałam na forum. Jak Ci się nie podobało to trzeba było go pominąc. Następnym razem zapytam Cię o czym mogę pogadac na forum i czy jest to temat warty zawracania ludziom głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdziwiony Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.man.czest.pl 25.11.06, 10:14 Jak na kobietę "rogacza" to jesteś bardzo wygadana Odpowiedz Link Zgłoś
synsama666 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 10:20 Ja to się Twojemu chłopu nie dziwię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neli Do Radomado IP: *.juranet.czest.pl 25.11.06, 13:33 Mam super pracę na stanowisku i odpowiedzialną, zarabiam dużo więcej od mojego M., uwielbiam gotować i czuje się spełniną kobietą. Zastanawiam się, czy z Tobą wszystko w porządku, masz w sobie wiele zgryźliwości. Ja Tobie nie mówię jak masz żyć, pisałam do autorki pytania a Tobie nikt nie kazał się wtrącać. Zajmij się swoim życiem i nie pouczaj innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karla Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 10:17 no właśnie, nie działaj pod wpływem emocji bo one są złym doradcą, "gdy emocje już opadną jak po wielkiej bitwie kurz" zobaczysz wszystko w jaśniejszym świetle i wtedy dopiero możesz podjąć dobrą decyzję, powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
takijeden81 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 10:42 nie podejmuje się oceny po co Ci to wszystko bo każdy może zrobić w swoim życiu co mu się podoba.moja sugestia jest inna.jeśli jesteś tak zdesperowana aby się dowiedzieć czegoś więcej o mężu zamiast odczytania głupiego sms-a wynajmij sobie prywatnego detektywa :)może strzelam ale podejewam że koszty będą podobne a informacji napewno więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 212.87.229.* 25.11.06, 11:44 Znajdz dojście do pracownika operatora u ktorego ma twój mąż telefon.Operator ma wszystkie smsy przychodzace i wychodzace danego numeru.Jesli sama nie dasz rady, to dobry detektyw ma na bank wejścia i Ci pomoże.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 11:58 jak slucham takich glupich wypowiedzi o detektywach i jego dojsciach do pracownikow telefonii komorkowych to jedno mi sie nasuwa stwierdzenie znajdz sobie kobieto dobre dojscie do solidnego psychologa bo masz powazne problemy z glowa,wcale sie nie dziwie twojemu mezowi bo z taka kobieta tez bym nie dal rady wytrzymac.a moze zaloz mu podsluch w majtkach?albo wsadz mu dupe kamere? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja a ten Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 15:46 to czytajac jego wypowiedz stwierdzam ze Adam to pospolity cham. Tobie by sie przydala kamera w mozgu ustawiona na troszke kultury. Bo czyajjac Twoj wpis odmnosze wrazenie ze z takim mozgiem to w Twojej dupie nawet kamera by zgnila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 15:50 ty adam raczej idź do szkoły- bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem! A takie głupie komentarze.... no cóż, świadczą o twojej pseudo inteligencji( czyt. prostactwa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 16:00 Nie spodziewałam się, że moje jedno konkretne pytanie wywoła tyle negatywnych emocji. No cóż chyba teraz są takie czasy. Nie jestem typem zazdrosnej żony, która wkoło węszy zdradę, ale nie jestem też typem naiwnej kobiety, która może życ w trójkącie. Mój mąż kłamie więc nie znam innej drogi. Dajcie spokój już z wywodami, chodziło mi o konkrety. Rozumiem, że każdy mężczyzna który tak na mnie naskoczył czułby się w mojej sytuacji komfortowo i udawałby, że wszystko jest OK. Pozdrawiam złośliwców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinki Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.prenet.pl 25.11.06, 18:01 Na tym forum, nawet banalne zdanie o pogodzie wywołuje negatywne emocje. Odpowiedz Link Zgłoś
filoon4 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 18:03 Ludziska są poprostu zestresowani sytuacją w kraju :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mate Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.ipt.aol.com 25.11.06, 18:48 Moja Droga, pomysł z prywatnym detektywem chyba byłby najlepszy choć odzyskanie SMS z telefonu nie powinno być aż tak kosztowne. Oczywiście nie mówimy o sytuacji gdy odzyskujemy SMS z archiwów operatora sieci komórkowej. Pozdrawiam serdecznie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:11 Dziewczyno daj luz pewnie jeśli to tylko chwilowy romas a chłop jest spokojny ,dba o ciebie, dom i dzieci to zaraz sie znudzi pamienką i ją kopnie w tyłek. pewnie ten twoj facet dał by sie pokroić za Ciebie znasz taki dowcip: Siedzi mąż z żoną w restauracji jedzą dobry objad, w pewnym momęcie podchodzi do stolika super prześliczna lasia i całuje faceta witając się i mówiac "do zobaczenia jutro kochanie". Żona oburzona pyta meża kto to był! A on spokojnie - kochanka. Więc ona na to :" no to koniec rozwiode się z tobą"! A mąż wiesz że bardzo cię kocham i zrobił bym dla ciebie wszystko, będzie mi broakowało naszych wakacji na Dominikanie, zakupów w Rzymie i Paryżu, naszego przytulania w nocy. W tej chwili wchodzi ich znajomy z nieznajomą kobieta pod rękę. A zaskoczona żona pyta męża z kim przyszedł Karol? Mąż na to z kochanka. A żona wiesz co nasza jest sympatyczniejsza... Może ją poznaj i pogadaj albo ją to spławi albo się zaprzyjaźnicie może ona jest całkiem sympatyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fachowiec Dzwoń tutaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:05 Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź: 0800 90 90 90 To jest bezpłatny numer firmy Ontrack, która zajmuje się takimi rzeczami (odzyskiwaniem danych, a nie wykrywaniem zdrad czy innych takich tam ;) Czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu. Prawdziwi fachowcy :) Polecam :) P.S. Oby się okazało że Twoje podejrzenia są bezpodstawne :) Życzę powodzenia i szczęśliwości w małżeństwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gusia Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:49 oj panowie, którzy tutaj negatywnie wypowiadają się o Oszukanej ....czyżby blady strach na Was padł, że Wasze kobiety wezmą się za Was???nie podoba się Wam, że kobieta może przeciwstawić się zdradzie i może nie chce udawać, że wszystko jest OK?? tak trzymaj Oszukana. Ja swego czasu również musiałam wziąć sprawy w swoje ręce bo inaczej mój małżonek do usranej śmierci wmawiałby mi jak to jest mi wierny...a rzecz jasna nie był. Miałam łatwiej - jak się wstawił na imprezie to zapomniał skasować smsy od "ukochanej" więc z jego komórki przesłałam je na swoją komórkę.i dowód miałam gotowy. potem jeszcze brałam billingi i widziałam jak się kontaktuje z "ukochaną" (bo rzecz jasna ją też namierzyłam i jej numer). i możecie sobie pisać PAnowie drodzy, że pewnie byłam ułomna bo mój mąż mnie zdradzał i pewnie o niego nie dbałam itd..guzik wiecie.... jak ktoś ma zdradę wpisaną w geny to żona może dbać o niego i nic to nie da.a mnie szkoda było mojego czasu na dbanie o kogoś kto ma inne rozrywki. mój były bardzo był zdziwiony jak mu powiedziałam co wiem o nim i jego "ukochanej". miałam dużą satysfakcję. a ja ułożyłam sobie życie na nowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 21:30 Dzięki, że są jeszcze ludzie w naszym miasteczku. Kawał Janka bardzo mi się podobał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulina Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.i-dsl.info 26.11.06, 22:17 jezeli masz kabel usb to po podlaczeniu telefon do kompa mozesz sprawdzic wszystkie esy wysylane i otrzymane w tym telefonie Odpowiedz Link Zgłoś