Dodaj do ulubionych

Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!!

IP: 217.153.180.* 24.11.06, 14:40
Poszukuję firmy odzyskujacej dane tj. wykasowane SMS-y z telefonu komórkowego
Motorola V66i. Czy ktoś korzystał z takich usług i zna rzetelna i niedrogą
firmę ?
Obserwuj wątek
    • Gość: On Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 17:06
      Jest taka firma w Katowicach
    • harry1983 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 24.11.06, 17:16
      Obawiam się, że koszt takiej usługi przekroczyłby wartość potencjalnie odzyskanych danych - jeżeli chodzi Ci o kontrolowanie męża / chłopaka to raczej sobie daruj, bo wydasz fortunę. Firmy się cenią.
    • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 17:43
      Żaden koszt nie jest tak duży aby poznac prawdę o mężu, który uchodzi za ideał
      a nim nie jest ! To może byc ostatnia cena jaką zapłacę w tym małżeństwie.
      • Gość: wd Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.euselect.com 24.11.06, 21:27
        Cena takiej operacji może wahać się od kilkuset do wielu tysięcy złotych w
        zależności od stanu w jakim są te skasowane dane. Jeżeli dane zostały
        wielokrotnie nadpisane to w ogóle nie da się ich odzyskać. Wyluzuj się. Szkoda
        Twojej kasy. Lepiej weź ją i idź się rozerwać. Znajdź sobie jakiegoś
        przystojnego faceta a zaraz Ci się humor poprawi.
        • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 21:58
          Wielkie dzięki, może faktycznie nie warto, tylko po 14-tu latach małżeństwa
          pewnie zapomniałam jak się uwodzi facetów.
          • Gość: misia Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 195.116.125.* 24.11.06, 22:10
            nie mysle zeby to mozna bylo zapomniec.... glowka do gory
            odplac mu pieknem za nadobne :)
            • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 22:16
              Szukam dowodów, bo ich nie mam. Moja historia jest bardzo skąplikowana. Teraz
              kierują mną duże emocje ale może nie mam racji i rozwalę coś ważnego !!!
              • Gość: Neli Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.juranet.czest.pl 24.11.06, 22:34
                Wiem, że to może wydać się śmieszne, ale idź do dobrej wróżki, będzie taniej, to
                czy dobra poznasz po tym, że to ona będzie mówić a ty słuchać, nie daj sie
                ciągnąć za język! możesz jedynie zadawać pytania, jak ona skończy swoje gadki.
                W moim przypadku dowiedziałam się wszystkiego, ale niestety ta Pani już nie
                żyje. Mąż był w szoku, skąd wiem jak wygląda ta osoba, skoro mieszka w odległym
                mieście. Tak go to zwaliło z nóg, że resztę sam wyśpiewał. I wiesz co? posłałam
                go do diabła, bo tego był wart a i tak wiedziałam od niej, że tym razwem to ta
                kobieta złamie mu serce i pozbawi kasy. Tak się stało, po kilku latach jest
                prawie goły i chciałby wrócić, ale ja właśnie ułożyłam sobie szczęśliwie życie,
                z dobrym człowiekiem. Jak mi wtedy mówiła wróżka, że jeszcze bedę bardzo
                szczęśliwa i spotkam dobrego mężczyznę, to nie chciałam wierzyć. Jednak po
                kilku latach tak się stało! Nikt nigdy nie będzie szczęśliwy krzywdząc innych,
                to zło do niego wróci!!!
                • Gość: tomasz Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 23:48
                  jak cie slucham kobieto i patrze ze jestes totalna analfabetka to wcale sie nie
                  dziwie mezowi ze wali cie na boki.moze lepiej z nim pogadaj i sie zainteresuj
                  co sie dzieje w waszym malzenstwie a nie zawracaj ludziom glowy wypisujac
                  jakies pobozne zyczenia o odzyskaniu smsow.nie wiem komu wspolczuc czy tobie
                  czy temu biedakowi co ma taka zone
                  • Gość: misia do tomasza IP: 195.116.125.* 24.11.06, 23:54
                    no tak meska solidarnosc....
                • Gość: radomado Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 80.48.49.* 25.11.06, 00:27
                  a ja jak czytam te bzdety o wrózkach to sie zastanawiam czy ty kobieto jestes
                  normalna??dla mnie to nie jest smieszne ...to jest załosne!!
                  jestem ciekaw czy ten dobry człowiek wie ze ty nie za bardzo psychicznie jestes
                  zdrowa?
                  wrózki....jakie kobiety sa banalne...obiad bys zrobiła dobry ,piwo chłopu
                  kupiła,nie gledziła jak sie z kumplami umówi ,do roboty jakiejs poszła ale nie
                  kur.. do wrózki!
                  • Gość: Krzychu Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 00:51
                    Wpierwej Oszukiwana udaj sie do szpeca od komórek i zapytaj czy w ogóle taka operacja jest technicznie możliwa. Według mnie raczej nie, bo komórki nie mają nośnika magnetycznego typu dyskietka/twardy dysk.

                    Radomado... ja bym dodał: odpowiednią bieliznę by se kupiła, trochę zadbała o siebie, mniej sztywna w pościeli była etc, etc... Kurde, skąd ja to znam...;)
                    • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 10:07
                      Tomaszu; szukałam ludzi, którzy znają firmę świadczącą takie usługi a nie
                      psychologów z bożej łaski. Co do mojego zadbania, sztywności w łóżku i
                      seksownej bielizny to zdziwiłbyś się. A analfabetą jesteś Ty bo nie rozumiesz
                      pytania jakie zadałam na forum. Jak Ci się nie podobało to trzeba było go
                      pominąc. Następnym razem zapytam Cię o czym mogę pogadac na forum i czy jest to
                      temat warty zawracania ludziom głowy.
                      • Gość: zdziwiony Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.man.czest.pl 25.11.06, 10:14
                        Jak na kobietę "rogacza" to jesteś bardzo wygadana
                      • synsama666 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 10:20
                        Ja to się Twojemu chłopu nie dziwię.
                  • Gość: Neli Do Radomado IP: *.juranet.czest.pl 25.11.06, 13:33
                    Mam super pracę na stanowisku i odpowiedzialną, zarabiam dużo więcej od mojego
                    M., uwielbiam gotować i czuje się spełniną kobietą. Zastanawiam się, czy z Tobą
                    wszystko w porządku, masz w sobie wiele zgryźliwości. Ja Tobie nie mówię jak
                    masz żyć, pisałam do autorki pytania a Tobie nikt nie kazał się wtrącać. Zajmij
                    się swoim życiem i nie pouczaj innych.
              • Gość: karla Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 10:17
                no właśnie, nie działaj pod wpływem emocji bo one są złym doradcą, "gdy emocje
                już opadną jak po wielkiej bitwie kurz" zobaczysz wszystko w jaśniejszym świetle
                i wtedy dopiero możesz podjąć dobrą decyzję, powodzenia.
                • takijeden81 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 10:42
                  nie podejmuje się oceny po co Ci to wszystko bo każdy może zrobić w swoim życiu
                  co mu się podoba.moja sugestia jest inna.jeśli jesteś tak zdesperowana aby się
                  dowiedzieć czegoś więcej o mężu zamiast odczytania głupiego sms-a wynajmij sobie
                  prywatnego detektywa :)może strzelam ale podejewam że koszty będą podobne a
                  informacji napewno więcej.
    • Gość: Rex Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: 212.87.229.* 25.11.06, 11:44
      Znajdz dojście do pracownika operatora u ktorego ma twój mąż telefon.Operator ma
      wszystkie smsy przychodzace i wychodzace danego numeru.Jesli sama nie dasz rady,
      to dobry detektyw ma na bank wejścia i Ci pomoże.Pozdrawiam
      • Gość: adam Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 11:58
        jak slucham takich glupich wypowiedzi o detektywach i jego dojsciach do
        pracownikow telefonii komorkowych to jedno mi sie nasuwa stwierdzenie znajdz
        sobie kobieto dobre dojscie do solidnego psychologa bo masz powazne problemy z
        glowa,wcale sie nie dziwie twojemu mezowi bo z taka kobieta tez bym nie dal
        rady wytrzymac.a moze zaloz mu podsluch w majtkach?albo wsadz mu dupe kamere?
        • Gość: ja a ten Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 15:46
          to czytajac jego wypowiedz stwierdzam ze

          Adam to pospolity cham.

          Tobie by sie przydala kamera w mozgu ustawiona na troszke kultury.
          Bo czyajjac Twoj wpis odmnosze wrazenie ze z takim mozgiem to w Twojej dupie
          nawet kamera by zgnila
        • Gość: filip Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 15:50
          ty adam raczej idź do szkoły- bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem! A takie
          głupie komentarze.... no cóż, świadczą o twojej pseudo inteligencji( czyt.
          prostactwa)
          • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 16:00
            Nie spodziewałam się, że moje jedno konkretne pytanie wywoła tyle negatywnych
            emocji. No cóż chyba teraz są takie czasy. Nie jestem typem zazdrosnej żony,
            która wkoło węszy zdradę, ale nie jestem też typem naiwnej kobiety, która może
            życ w trójkącie. Mój mąż kłamie więc nie znam innej drogi. Dajcie spokój już z
            wywodami, chodziło mi o konkrety. Rozumiem, że każdy mężczyzna który tak na
            mnie naskoczył czułby się w mojej sytuacji komfortowo i udawałby, że wszystko
            jest OK. Pozdrawiam złośliwców.
            • synsama666 Złośliwiec... 25.11.06, 17:55
              pozdrawia przemądrzałą.
            • Gość: Pinki Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.prenet.pl 25.11.06, 18:01
              Na tym forum, nawet banalne zdanie o pogodzie wywołuje negatywne emocje.
              • filoon4 Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! 25.11.06, 18:03
                Ludziska są poprostu zestresowani sytuacją w kraju :-))))
            • Gość: mate Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.ipt.aol.com 25.11.06, 18:48
              Moja Droga, pomysł z prywatnym detektywem chyba byłby najlepszy choć odzyskanie
              SMS z telefonu nie powinno być aż tak kosztowne. Oczywiście nie mówimy o
              sytuacji gdy odzyskujemy SMS z archiwów operatora sieci komórkowej.
              Pozdrawiam serdecznie :))
            • Gość: Janek Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:11
              Dziewczyno daj luz pewnie jeśli to tylko chwilowy romas a chłop jest spokojny ,dba o ciebie, dom i dzieci to zaraz sie znudzi pamienką i ją kopnie w tyłek. pewnie ten twoj facet dał by sie pokroić za Ciebie znasz taki dowcip:
              Siedzi mąż z żoną w restauracji jedzą dobry objad, w pewnym momęcie podchodzi do stolika super prześliczna lasia i całuje faceta witając się i mówiac "do zobaczenia jutro kochanie". Żona oburzona pyta meża kto to był! A on spokojnie - kochanka. Więc ona na to :" no to koniec rozwiode się z tobą"! A mąż wiesz że bardzo cię kocham i zrobił bym dla ciebie wszystko, będzie mi broakowało naszych wakacji na Dominikanie, zakupów w Rzymie i Paryżu, naszego przytulania w nocy. W tej chwili wchodzi ich znajomy z nieznajomą kobieta pod rękę. A zaskoczona żona pyta męża z kim przyszedł Karol? Mąż na to z kochanka. A żona wiesz co nasza jest sympatyczniejsza...
              Może ją poznaj i pogadaj albo ją to spławi albo się zaprzyjaźnicie może ona jest całkiem sympatyczna.
    • Gość: Fachowiec Dzwoń tutaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:05
      Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź: 0800 90 90 90 To jest bezpłatny numer
      firmy Ontrack, która zajmuje się takimi rzeczami (odzyskiwaniem danych, a nie
      wykrywaniem zdrad czy innych takich tam ;) Czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu.
      Prawdziwi fachowcy :) Polecam :)

      P.S.
      Oby się okazało że Twoje podejrzenia są bezpodstawne :) Życzę powodzenia i
      szczęśliwości w małżeństwie :)
    • Gość: gusia Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 19:49
      oj panowie, którzy tutaj negatywnie wypowiadają się o Oszukanej ....czyżby
      blady strach na Was padł, że Wasze kobiety wezmą się za Was???nie podoba się
      Wam, że kobieta może przeciwstawić się zdradzie i może nie chce udawać, że
      wszystko jest OK??
      tak trzymaj Oszukana. Ja swego czasu również musiałam wziąć sprawy w swoje ręce
      bo inaczej mój małżonek do usranej śmierci wmawiałby mi jak to jest mi
      wierny...a rzecz jasna nie był. Miałam łatwiej - jak się wstawił na imprezie to
      zapomniał skasować smsy od "ukochanej" więc z jego komórki przesłałam je na
      swoją komórkę.i dowód miałam gotowy. potem jeszcze brałam billingi i widziałam
      jak się kontaktuje z "ukochaną" (bo rzecz jasna ją też namierzyłam i jej
      numer).
      i możecie sobie pisać PAnowie drodzy, że pewnie byłam ułomna bo mój mąż mnie
      zdradzał i pewnie o niego nie dbałam itd..guzik wiecie....
      jak ktoś ma zdradę wpisaną w geny to żona może dbać o niego i nic to nie da.a
      mnie szkoda było mojego czasu na dbanie o kogoś kto ma inne rozrywki.
      mój były bardzo był zdziwiony jak mu powiedziałam co wiem o nim i
      jego "ukochanej". miałam dużą satysfakcję.
      a ja ułożyłam sobie życie na nowo.
      • Gość: Oszukiwana Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.06, 21:30
        Dzięki, że są jeszcze ludzie w naszym miasteczku. Kawał Janka bardzo mi się
        podobał.
    • Gość: paulina Re: Szukam firmy odzyskujacej skasowane SMS-y !!! IP: *.i-dsl.info 26.11.06, 22:17
      jezeli masz kabel usb to po podlaczeniu telefon do kompa mozesz sprawdzic
      wszystkie esy wysylane i otrzymane w tym telefonie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka