Dodaj do ulubionych

praca w Czechach

IP: 82.139.11.* 21.04.07, 18:37
czy ktoś z waszych znajomych lub z rodziny wyjechał teraz niedawno do pracy do
Pilzna w fabryce Panasonica?
Jeśli tak to dał może znać jak tam jest, jakie warunki itd.?
Martwię się o kogoś bo nie daje znaku życia...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka