Dodaj do ulubionych

10 przykazań oDNOwy

22.08.11, 18:41
1.Po władzę idzie się dla samej władzy, kasy, swawoli, zbytków, dobra wszelakiego, stanowisk, przywilejów oraz po to aby ją mieć i móc się nią upajać, a nie dla realizowania nikomu niepotrzebnych koncepcji czy programów.
2.Pamiętać trzeba, aby natychmiast usuwać, rugować i wyrzucać tych co kiedykolwiek podpadli, tych co podpadają na bieżąco i tych co do których jest podejrzenie że podpadną w przyszłości.
3.Pod żadnym pozorem nie wolno usuwać swoich, nawet jeżeli na sumieniu mają grzechy ciężkie, albowiem oni służyć będą najwierniej i do zadań wywiadowczych, kontrolnych i podsłuchowych przeznaczeni będą.
4.Jedna ci jest w odnowie granatowa z przymurszałych i jej cześć, chwałę i pokłony oddawał będziesz.
5.Każdy szczęśliwy posiadacz paszportu MOPS oraz każdy członek „Stowarzyszenia dla Naszych Przyjaciół” prędzej czy później awansowan będzie i dostąpi zaszczytu bycia „kimś”.
6.Każdy kto dzierży w imieniu oDNOwy najlichsze nawet stanowisko lub podrzędną funkcję ma przyzwolenie, aby kląć, wrzeszczeć, złorzeczyć, domżalić, poniżać, i znęcać się nad maluczkimi, albowiem tylko tak lud prosty w ryzach utrzyman być może.
7.Dobór kadr w placówkach naszych następować będzie w sposób naturalnych znajomości: szwagierka kuzyna, teść kolegi, siostra znajomej, zięć teściowej, synowe radnej, dziecko sąsiada, teściowa syna mojego przyjaciela, takoż krewni, przyjaciele i koledzy bardzo dobrych znajomych.
8.To co ogłosim naszym autorytetem i jestestwem, a takoż naszą wiarygodnością, wyrocznią, powagą i potęgą obowiązującym na terenie naszego pięknego powiatu prawem naturalnym będzie.
9.Lud prosty pamiętać musi, że my jak dobrzy komuniści, jeżeli mówimy że nie damy to z pewnością nie damy, a jak mówimy że damy to mówimy.
10.Dzień, w którym zwyciężyła opcja nasza, będzie dniem hucznych zabaw, festynów rodzinnych, uciech duchowych i cielesnych, a w drugiej kadencji dniem zwycięstwa w naszym pięknym powiecie ogłoszon będzie.

Podpisała jej tytularność – Maryna Badziewic,
Obserwuj wątek
   • skalar2011 Re: 10 przykazań oDNOwy 22.08.11, 20:05
    Rudzianie ? dejcie się spokój,wszyscy widzą co wyrabia najbrzydsza z pomarszczonych, a wy tu jakimś kitem historycznym chcecie nom mydlić oczy.
    pogięło wos? myślicie że ktoś uwierzy jeszcze teraz w wasze kłamstwa,ludzie dali się nabrać tylko raz i wszyscy już tego żałują,takiej ferajny jeszcze u władzy nie było .A wszystko za nasze, wyborców pieniądze.Niech ktoś nareszcie ta banda rozkurzy,byle szybko.
    • rower444 Re: 10 przykazań oDNOwy 22.08.11, 20:29
     paczka oDNOwy nie puści takiego darmowego dojenia,
     to dobry sposób żeby leżeć i napełniać konto bankowe
     chorobliwa chciwość jest nieuleczalna
     oni tylko czekają na datę wpływu na konto
     reszta to mydliny........
      • volwer do smieszkowicza 22.08.11, 22:35
       "Grażka ci już nie wybaczy
       łez nie zamieni ci w smiech,
       chociaż tak pięknie tłumaczy
       zdradę,podłość i grzech

       kiedyś ją przeklniesz w rozpaczy
       bo jest okrutna i zła
       tego ci też nie wybaczy..
       ech lepiej wypij do dna
       "

       dzisiaj takie ulotki krążyły po ortopedii,i izbie przyjęc.
       może dlatego było tak nerwowo?Podludek wychodził sam z siebie..i bryzgał piana.
       • robertdebruss Re: do smieszkowicza 23.08.11, 21:43
        Dziś jest ich dzień
        a jutro odejdą w cień,
        bo oni sami tacy nijacy
        sami wybiją się w pień.

        Kto wtedy komu wybaczy
        że był obłudny i zły
        nic nie pomogą błagania, targanie włosów i łzy

        I choćby wyli z rozpaczy, że to nie oni lecz my.
        żegnać się będą w podskokach
        bo przecież RUDA to my.
    • najlepszy.boleklolek Re: 10 przykazań oDNOwy 27.08.11, 14:14
     Skalar a ile razy dali się nabrać przez brabie i ekipę ? Stadiony i co jeszcze tam obiecywała ? Jacyś modzi latali koło niej żeby to lepiej wyglądało i co mówiła prawdę ? A teraz w jakiś gazetkach widziałem następne obietnice hehe
   • 1802ef Re: 10 przykazań oDNOwy 25.08.11, 21:01
    Boluś,nie musi być ale jest,nie wiem czyś już próbował dostać sie na audiencja do naszej Prezydent (ale myśle,że ty nie masz z tym problemów,bo to wynika z twoich lizusowskich wpisów), ja próbowałam i to w bardzo ważnej sprawie i usłyszałam, że" p.Prezydent nie przyjmuje stron" , to mam pytanie czy p.Prezydent jest dla mieszkańców czy mieszkańcy dla P. Prezydent.Bo z tego wynika ,że jesteśmy tylko do głosowania i płacenia podatków żeby było z czego te wcale nie małe pensje płacić.Do następnych wyborów pójdą chyba tylko pracownicy UM i to nie wszyscy.
    Pozdrawiam pPrezydent i życzę więcej odwagi Rudzian nie trzeba się bać z nimi trzeba współpacować,jakoś poprzednika nikt nie zabił,nie zelżył,a ponoć był taki nic wart.
  • rower444 Re: 10 przykazań oDNOwy 27.08.11, 14:31
   LOLEK co to za hasiok z tymi twoimi wypowiedziami
   chyba ten upał stopił ci twardy dysk w deklu
   a co do zachłanności tych gości oDNOwy
   to sami sobie wystawiają metkę
   za kasę robią wszystko i każdego zagryzą .......
   • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 27.08.11, 22:19
    Zorok! Każda ekipa ma swoje przykazania i jest to naturalne. Ale oDNOwa jest wyjątkowa pod każdym względem. Przyznasz, że takich cudaków nasz piękny powiat jeszcze nie gościł. Mówią, że nie będą budować OTI- budują, sprzedadzą "Wiadomości"- nie sprzedają, nie sprzedadzą PEC-u- sprzedają, nie będą zwalniali- wyrzucają, zwalnianym zabezpieczą pracę- fanzolą, będą zatrudniać fachowców- zatrudniają swoich, mają przygotowane tereny pod inwestycje- są w lesie, będą tanio budować- oddają to co wybudował AS, nie będą się zadłużać- wypuszczają obligacje, nie będą budować spalarni- już mówią o małej, a skończy się na dużej ( tylko 600 mln poszło sie domżalić),dofinansowanie dostają tylko swoi, stanowiska tylko dla mopsików i.t.d., i.t.p. Skrzyżowanie Szwejka, Kononowicza, kota Klakiera i Gargamela. Pozdrawiam.
    • w36 Re: 10 przykazań oDNOwy 28.08.11, 02:39
     zajec_pagadi napisał:


     > Mówią, że nie będą budować OTI- budują, sprzedadzą "Wiadomośc
     > i"- nie sprzedają, nie sprzedadzą PEC-u- sprzedają, nie będą zwalniali- wyrzuca
     > ją, zwalnianym zabezpieczą pracę- fanzolą, będą zatrudniać fachowców- zatrudnia
     > ją swoich, mają przygotowane tereny pod inwestycje- są w lesie, będą tanio budo
     > wać- oddają to co wybudował AS, nie będą się zadłużać- wypuszczają obligacje, n
     > ie będą budować spalarni- już mówią o małej, a skończy się na dużej ( tylko 600
     > mln poszło sie domżalić),dofinansowanie dostają tylko swoi, stanowiska tylko d
     > la mopsików i.t.d., i.t.p.

     Fajnie to tu zebrałeś. Choć przykładów tej specyficznej przewrotności rządów od-nowy jest o wiele więcej. Na przykład wielce trąbiona przez Dziedzicową w mediach oszczędność na sprzedaży auta po Stani, która okazała się tylko przeparkowaniem z UM do spółki miejskiej.
     Tak na marginesie, to przestawienie tego auta ma przecież jeszcze inny aspekt, jeśli już wiemy że Domżalski w chwili tego ruchu miał już swoje konkretne plany życiowe ;)
     • skalar2011 Re: 10 przykazań oDNOwy 28.08.11, 08:14
      prezes wodolej przecież dobrze wiedział co sobie po wyborach zafunduje i jak się ustawi,pamiętacie jaki był pyskaty w sprawie Insigni, za droga była dla Prezydenta ale dla mości prezesa odpowiednia.
      ciekawi mnie też za jaką kasę imć Wodolej pojechał do Paryża skoro taka bieda w mieście?
     • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 29.08.11, 20:58
      Wszystkie sprawy można załatwiać po ludzku, albo po rudzku. Veni, vidi, vici w naszym rodzimym wydaniu wygląda tak: zwyciężyłam- nie bardzo wiem po co, zobaczyłam- nasz piękny powiat przez pryzmat całego mnóstwa posad i stanowisk, rozdzieliłam- co tylko się dało, zostałam- i trwać będę bez sensownego pomysłu do końca świata i o jeden dzień dłużej.
      • volwer Re: 10 przykazań oDNOwy 29.08.11, 22:29
       kazdy dzień po sławetnej konieczności ponownego odczytania roty przysięgi na sesji(ODnowa i najaśniejsza tak spieszyli sie do przejecia władzy- ze kandydatka nie złozyła prawidłowo roty przysięgi-i zdenerwowany Zbynio musiał namawiać swoją idolke ,by raz jeszcze złożyła prawidłowo slubowanie ..,kazdy dzień po tym dniu jest tym jednym dniem za długo..kiedy ODnowa się szarogęsi w urzedzie,szpitalu i miescie
       suma wszystkich dni za długo... jest wciąż nieznana.
  • rower444 Re: 10 przykazań oDNOwy 30.08.11, 19:44
   Boluś przeczytaj te 10 przykazań oDNOwy i napisz tak uczciwie z całą szczerością ile jest w tym nieprawdy, chłopie wykaż się że masz argumenty i walcz o ten honor oDNOwicielki oraz całego jej dworu szlachetnie urodzonych.........
   bierz pióro do garści i nie czekaj na instruktaż, wykaż się samodzielnością umysłu
   tylko żebyś potem lustra nie potłukł jak w oczka spojrzysz .........
    • volwer obradowanie 02.09.11, 22:07
     tak się Odnowa namawia i rozwija(,wszelkie podobieństwa do znanego wodolejcy oraz Teda w tym filmie są oczywiście niezamierzone i przypadkowe)

     www.youtube.com/watch?v=mCajFZcxPEA&NR=1
     • zajec_pagadi Re: obradowanie 06.09.11, 19:34
      Lekkostrawna z wyrafinowanych! Musze ci powiedzieć, że zaczynają mnie wnerwiać te wiecznie domżalące ludziska. Postanowiłem więc skodyfikować najważniejsze dziedziny życia naszego pięknego powiatu. Przygotuję więc podstawowe obowiązki obywateli, elementarne obowiązki naszych deputowanych, kodeks pracowników samorządowych oraz dekalogi obowiązków grup społecznych i grupek zawodowych. Wszystkim wyżej wymienionym nada się prawa dopiero wtedy, kiedy wywiążą się z obowiązków. Ponadto przygotowuję też życiorysy prominentnych przedstawicieli naszego życia społecznego, gospodarczego i politycznego, aby- jak mawiał wielki poeta- mogli trafić pod strzechy. Obecnie łażę i szukam odpowiednio dużej strzechy, żeby mogli trafić pod nią wszyscy oDNOwieni.
       • skalar2011 Re: obradowanie 07.09.11, 22:59
        coś ty wolver ci oDNOwieni myślą że maja immunitet i są nietykalni,ale to tylko mrzonka którą wbija im do głowy napuszona z oklapniętych jakby już zapomniała że z każdego stołka można szybko spadać................a teraz to już na dobre.
        • zajec_pagadi Re: obradowanie 27.09.11, 16:38
         Wysmukła z nadętych! Po moim ostatnim wpisie, że różnym obywatelom nada sie prawa dopiero wtedy, kiedy wywiążą sie ze swoich obowiązków, rozpętała sie burza w całym naszym pięknym powiecie. Dostałem całe mnóstwo telefonów, maili,listów, przesyłek poleconych i zbędnych paczek. Postanowiłem ugiąć sie pod naporem zmasowanej krytyki i w pierwszej kolejności przygotować katalog praw deputowanych, ze szczególnym uwzględnieniem deputowanych będących blisko jej gderliwości.
         • zajec_pagadi Re: obradowanie 27.09.11, 16:53
          Deputowani wszystkich stanów, niezależnie od płci, wieku, stanu posiadania, orientacji, światopoglądu, wyznania i przynależności mają prawo:
          1. Milczeć zawsze i wszędzie.
          2. Nie wyrażać swoich opinii o programie oDNOwy i zatrudnianiu fachowców brata.
          3. Przychodzić na posiedzenia Rady Mędrców i zachowywać się zgodnie z oczekiwaniami cienkolistnej z wyłupiastych.
          4. Domżalić, narzekać, szkamrać i biadolić na resztki opozycji pętającej sie po powiecie.
          5. Głosować zgodnie ze swoim sumieniem, jeżeli tylko sumienie zgodne jest z przygotowanymi projektami uchwał.
          6. Dostrajać swoje sumienie do szybko zmieniającej się rzeczywistości.
          7. Oczekiwać godnej diety za głosowania zgodne z sumieniem.
          8. Oczekiwać, że stworzone zostaną nowe miejsca pracy dla rodzin deputowanych, którzy głosowali zgodnie ze swoim sumieniem.
          9. Składać interpelacje, które nie będą wbrew.
          10. Kochać jej wyniosłość i Zbyńka Konowalskiego jak siebie samego.
   • volwer Re: 10 przykazań oDNOwy 28.09.11, 20:32
    niestety Odnowa nie ma wcale pamięci..o swoim programie wyborczym zapomniała juz na drugi dzień..po drugiej turze wyborów prezydenckich w naszym miescie...teraz pamiec mają jeszcze gorszą..wiec tych przykazań nigdy sie nie naucza..ale musza sie starac..dlatego wielu chodzi ze skupioną miną,i powtarza w pamieci :?punkt pierwszy...no własnie jak to leciało?"
   • volwer Re: 10 przykazań oDNOwy 28.09.11, 22:03
    a ja takich .w naszej szpitalnej dyrekcji ..co chodzą i klepia w kółko:Zeby mnie dzis nie wylała..żeby mnie dzis nie wylała..zTadkowi trzeba wybaczyć...jak nikt- z nikogo jest KTOŚ..Chociaż po kątach płacze.... Przeklina swój wredny los!!! Choćby miał krew mieć na rękach...To nie podskoczy mu nikt.!!!.A wielu zawsze wystęka: TADEK IS FOREVER GIT!!!!szcze jeden dzień dłużej..żeby nie wylała..a Zynio to wszystko w sreberko zawija..i wodą z kranu polewa.
    • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 22.10.11, 18:58
     W poprzednim odcinku skodyfikowałem wszystkie prawa rodzimych rajców. Ale tam gdzie są prawa muszą być i obowiązki. Z uwagi na kruchość i wrodzoną delikatność naszych deputowanych, nie można na ich wątłe barki kłaść zbyt dużo uciążliwych obowiązków. Ponadto obowiązki muszą być zawarte w komunikatach jasnych, wyraźnych, klarownych, oczywistych, kategorycznych, dobitnych, żołnierskich, niedwuznacznych i stanowczych, żeby nie stanowiły podstawy do finezyjnych dywagacji niektórych powiatowych filozofów n.p. Jożina z Bażin.
     • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 22.10.11, 19:15
      Bez względu na płeć, wygląd, wiek, wyznanie, wykształcenie, preferencje, kondycję psychiczną, orientacje, inklinacje, peregrynacje, frustracje, wariacje, perturbacje oraz przynależność partyjną deputowany ma obowiązek:
      1. Milczeć zawsze i wszędzie.
      2. Nie pruć sznuta nadaremnie.
      3. Przyjmować za swoje, prawdy objawione przez cytrusową z rozedrganych.
      4. Dźwigać rękę tylko za projektem uchwały lub własną potrzebą.
      5. Występować z mowami pochwalnymi jej gderliwości na terytorium całego naszego pięknego powiatu.
      6. Stale podnosić swój poziom intelektualny do standardów obowiązujących w oDNOwie( najwyższy poziom 10 zarysów).
      7. Zawsze zachowywać się godnie i zgodnie.
      8. Zadawać pytania przygotowane tylko przez cyborga dwojga nazwisk.
      9. Głosować zawsze zgodnie ze swoim sumieniem to znaczy z wcześniej przygotowanymi projektami uchwał.
      1o. Zawsze kochać, miłować i szanować jej wyniosłość i Zbyńka Konowalskiego.
      • volwer Re: 10 przykazań oDNOwy 23.10.11, 11:58
       no i jeszcze obowiazkowo raz na dwa miechy meldować się w klinice u Podludka,tam zrzucic z siebie( do dyktafonu oczywiscie) wszystko co sie ma na sumieniu...Najasniejsza uwielbia potem tego wysłuchiwać.
       • kati.8.6 Re: 10 przykazań oDNOwy 27.10.11, 23:54
        Czytam te wypowiedzi atakujące obecną władzę od niedawna i wniosek mam jeden - osoby,które pełniły różne vipowskie funkcje za czasów P.Stani cierpią bardzo z powodu odsunięcia od władzy ( i pełnych koryt ). Proszę państwa nie ośmieszajcie się ,przecież osoby mające pojęcie kto w mieście stracił stołek , a kto go dostał i być może za 3 lata straci, mają ubaw po pachy - ODROBINĘ HONORU
         • kati.8.6 Re: 10 przykazań oDNOwy 28.10.11, 22:19
          Oczywiście,że nową władzę trzeba będzie rozliczyć, ale przed następnymi wyborami.Nie mogę tylko sobie przypomnieć, czy rozliczono starą władzę, która chyba rządziła 10 lat ? To sporo, czyż nie? Można wiele zbudować ( kredyty) i wiele nabroić - czasu było sporo.
          Nie jest w porządku obrzucać błotem po 10 miesiącach rządów, będzie na to czas przed następnymi wyborami. A tak na marginesie, nie mam nic wspólnego z obecną władzą, to paranoja dzielić mieszkańców miasta na zwolenników Stani lub Dziedzic - odrobina dystansu. Natomiast współczuję zwolnionym pracownikom instytucji miejskich, ale pamiętajmy ,że wyrzucanie na bruk, śmieciowe umowy o pracę to głównie domena firm prywatnych. Praca w miejskich firmach to marzenie wielu osób - stała pensja,prawa pracownicze, urlopy, fundusz socjalny, odprawy w przypadku zwolnień grupowych - luksus i stabilizacja
        • zista Re: 10 przykazań oDNOwy 28.10.11, 11:15
         Wśród likwidowanych placówek(i nie tylko) i zwalnianych z nich osób nie były same vipy. Ludzie-jedyni żywiciele rodzin-nikt nie patrzył,czy będą mieli z czego żyć,zrobić opłaty,dać dzieciom jeść.
         Nie każdy miał szczęście znaleźć pracę (jak już to też na gorszych warunkach ).
         HONOR trzeba schować sobie do kieszeni ,kiedy staje się w kolejce do PUPu i MOPSu.
         A Miasto, nie wiem czy w ten sposób oszczędza ...........? Kosztem mieszkańców........!!!
         • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 30.10.11, 12:26
          Kati 86! Dobrze, że zabrałaś głos w tak ważnej sprawie jak obrona czci i honoru prominentnych przedstawicieli oDNOwy. Wyobraź sobie, że niektórzy internauci zaczęli się z nich nabijać już po kilku miechach rządzenia. Jak znam życie to będą z tych hampelmanów i fifroków szydzić i po roku i po trzech latach. Haruję tu jak wół, wymyślam koncepcje rozwoju, urealniam programy, podpowiadam rozwiązania, wskazuję projekty, przedkładam propozycje, szkicuję plany, planuję szkice, przedstawiam prognozy. Razem i w porozumieniu z innymi będziemy towarzyszom oDNOwionym robić dobrze. Bo jak mawiał Sztaudynger:" Honoru trzeba strzec, od frontu i od plec".
         • robertdebruss Re: 10 przykazań oDNOwy 30.10.11, 13:08
          Masz rację ZISTA w tym co piszesz .Z drugiej strony są tacy co honor mają gdzieś, na dodatek potrafią się tak zakręcić aby zapewnić przyszłość swoim wnukom, że się włosy na głowie jeżą. Nie za wyprawkę szkolną, za o wiele większe pieniądze. Zwolnieni do MOPS-u a inni po organizacjach, bo przecież są biedni, co to kilka tysięcy na miesiąc ?????? za nie ciężko jest się utrzymać a co dopiero zadbać o pokolenie. Pozdrawiam
           • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 20.12.11, 21:07
            Wielce zatroskany i przejęty internauta brod-acz2 w wątku"Wstyd Pani Dziedzic że...." pyta czy oDNOwa w ogóle ma jakiś program dla naszego pięknego powiatu czy lecą na sucho rżnąc głupa!!! Żeby na przyszłość uniknąć nieporozumień przedstawiam główne tezy tego programu:
            1. W żadnym wypadku nie będziemy kontynuowali budowy OTI.
            2. Nie będzie żadnej wyprzedaży majątku komunalnego, w tym sprzedaży PEC.
            3. W trybie pilnym doprowadzimy do prywatyzacji "Wiadomości Rudzkich".
            4. Zatrudnimy fachowców i ludzi kompetentnych w każdej dziedzinie.
            5. Nie będziemy podnosić podatków i cen wody.
            6. Nie będzie likwidacji placówek oświatowych.
            7. Nie będzie zwolnień pracowniczych.
            8. Nie będziemy doprowadzać do zmian warunków pracy i płacy.
            9. Po każdym występku, grzechu, przewinieniu, świństwie, podłości, złym uczynku, cygaństwie mniejszym lub większym lecieć należy do spowiedzi coby sumienie nie ciążyło w pracy dla dobra naszego pięknego powiatu.
            10. Jedna ci jest w oDNOwie gwintowana z pomponem i jej cześć, chwałę i pokłony oddane być muszą.
            • zista Re: 10 przykazań oDNOwy 26.12.11, 11:50
             " Taki stan panuje w państwie,jaki w nim rządzi." S.J.LEC
             Parafrazując powyższe słowa : taki stan panuje w mieście,jaki w nim rządzi, przytoczone przez zajec_pagadi hasła programowe oDNOwy wykonywane są bardzo przewrotnie.
             Jak taka zakłamana i obłudna władza może nami tak długo rządzić i wciskać nam ciemnotę ,że to dla naszego wspólnego dobra tak się dzieje ????
  • rudzian2 Re: 10 przykazań oDNOwy 26.12.11, 12:05
   no właśnie po tych wysoko wykształconych i doświadczonych zawodowo to widać
   niedawno u jednego "fachowca" batoniarza PIP stwierdził stosowanie mobbingu
   to świadczy o tym jak "fachowiec" fachowo zarządza i uczciwie pracuje
   widać jak na dłoni owoce tej partaniny
   jakby ktoś potrzebował "fachowca" do rozpieprzenia i zrujnowania
   jakiegokolwiek zakładu pracy to chętnie dam namiary
   daję 100 % gwarancji i krótki termin na wykonanie
   • skalar2011 Re: 10 przykazań oDNOwy 26.12.11, 12:35
    w końcu Ken batonik pobierał nauki u mistrzyni świata i powiatu w mobingu, są w tym niezrównani, potrafią w mig zniszczyć człowieka z anielsko-sardonicznym uśmiechem i jeszcze wmawiać wszystkim naokoło że są niewinni
    • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 04.02.12, 21:30
     Ponieważ dotychczasowe odznaczenia, wyróżnienia, honorowe obywatelstwa i zaszczyty nadawane w naszym pięknym powiecie, spodziewanych efektów nie przyniosły, ustanawia się nowe ( celem masowego napływu towarzyszy do oDNOwy ) i nadaje się pierwsze, najbardziej zasłużonym:
     1. Przichlast jej grzmotliwości - Ken Zarys.
     2. Medal pupilka z wielką wstęgą - Janeczka.
     3. Lizus-entuzjasta - cyborg dwojga nazwisk.
     4. Wyznawca-poplecznik z małą szarfą - Wit Wantzke.
     5. Towarzysz oDNOwiony - deputowany Jożin, herbu "jeden rządzi, wszyscy biorą kasę".
     6. Odznaczenie kumpla-stronnika z wielką szarfą i małą gwiazdą - Awalina Krówka.
     7. Kompan-zausznik, bez wstęgi i szarfy - dochtor Śmieszkowicz.
     8. Przyjaciel-adherent z wielką gwiazdą - dochtor Podludek.
     9. Medal miłośnika-spowiednika - miss plastic fantastic, Andzia Pazur.
     1o. Medal brzidoka z szarfą fifroka - Zbyniek Konowalski, herbu "ruła".
  • rudzian2 Re: 10 przykazań oDNOwy 06.02.12, 00:49
   tak jak zajec napisał na pozycji nr 1o. Medal brzidoka z szarfą fifroka - Zbyniek Konowalski, herbu "ruła". Synek który zmontował , zainwestował, poustawiał,manifestował, napyskował, nakręcił, zapisał i stworzył d.....kratów pod pożyczonym tytułem oDNOwa , marzyła mu się kontrola i sterowanie zza pleców tej rolmopsowej , został odstawiony na boczny tor a śmietanę mu zbierają pod nosem,
   wpływy i kapitały omijają go szerokim łukiem , za niedługo wróci do sklepiku z rowerkami , będzie pociskać w promocji te swoje lodówki z piwem......
    • zajec_pagadi Re: 10 przykazań oDNOwy 21.04.12, 21:44
     Zachłanna z zawistnych! Śpieszę poinformować, że po ogromnym sukcesie jakim było założenie SKOP-u, we wszystkich dzielnicach naszego pięknego powiatu zaczęły powstawać nowe komitety, których nadrzędnym celem jest ochrona czci i honoru jej grzmotliwości , posłusznych zadów, zaufanych towarzyszy i pozostałych przichlastów. Oto niektóre z nich:
     1. MŁOT - Miejski Łoddział Obrony Towarzyszy.
     2. SIERP - Skupisko i Egzekutywa Rezerw Prezydenta.
     3. GRZMOT - Gminny RZeczywisty Matecznik oDNOwionych Towarzyszy.
     4. FAŁSZ - Federacja Aktywnych Łobrońców Samotnej Zwrotnej.
     5. KONOWAŁ - Komitet Obrony Naszej oDNOwionej Władzy Aczkolwiek Łgarskiej.
     6. GLACA - Gminny Lyjamt Awangardy Czołobitnych Aktywistów.
     7. GŁOMB - Gminna Łorganizacja Obrony Miejskich Boroków.
     8. PURT - Partia Utytułowanych Rudzkich Towarzyszy.
     9. FIFROK - Federacja Inicjatyw Festelnych, Rudzkich Obrońców Kasy.
     10. SKOK - Społeczny Komitet Obrony Konowalskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka