Dodaj do ulubionych

Na Dzień Edukacji Narodowej

10.10.07, 22:34
SZANOWNI PAŃSTWO,
KOLEDZY DYREKTORZY, NAUCZYCIELE
I PRACOWNICY OŚWIATY!

W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ, życzę wszystkim olbrzymiej satysfakcji
z wykonywanego posłannictwa, jakim jest kształtowanie postaw i umiejętności
młodego pokolenia Polaków. Niech wysiłek nasz zostanie dostrzeżony przez
społeczeństwo i doceniony finansowo przez władzę ustawodawczą, wykonawczą oraz
samorządową na miarę naszych oczekiwań i sprawiedliwości społecznej.
Niech każdy dzień będzie przeżywany z uśmiechem na ustach i przynosi
życzliwość innych ludzi.

Tego i wszystkiego co najlepsze życzy Andrzej Zatoń
– dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Popowie
oraz bezpartyjny kandydat na Posła RP z listy Platformy Obywatelskiej nr 8
poz. 11.

www.andrzejzaton.blogspot.com
Obserwuj wątek
    • Gość: Teresa Maria W. Re: Na Dzień Edukacji Narodowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 23:54
      Dobrymi chęciami piekło usłane.
    • Gość: +- wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 22:16
      Panie Andrzeju
      Dlaczego na stronie PO w Częstochowie nic o Panu nie ma?

      platforma-czestochowa.org/index.php?modules=zasoby&action=strony,285&id=167
      • Gość: :) Re: wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 22:33
        > Dlaczego na stronie PO w Częstochowie nic o Panu nie ma?<

        bo ten pan jest w POooo POooo wie? :)
        • Gość: :) Re: wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 22:36
          Mimo wszystko to miły gest z zyczeniami dla nauczycieli od kandydata na posła
          też nauczyciela.Inni nauczyciele-kandudaci na to nie wpodli.:)
          • Gość: pawel Re: wybory IP: 89.174.23.* 12.10.07, 22:44
            Zapomniales o uczniach w tych zyczeniach, w koncu dzien edukacji
            narodowej, to tez ich swieto.

            p.s. swieto jest dopiero w niedzielę;p
            • Gość: ... Na Dzień Komisji Edukacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.07, 12:10
              Szanowni Państwo
              Koledzy Dyrektorzy, Nauczyciele
              i pozostali Pracownicy szkoły...
              ..............................

              Tego i wszystkiego życzę.........

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka