azaton
10.10.07, 22:34
SZANOWNI PAŃSTWO,
KOLEDZY DYREKTORZY, NAUCZYCIELE
I PRACOWNICY OŚWIATY!
W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ, życzę wszystkim olbrzymiej satysfakcji
z wykonywanego posłannictwa, jakim jest kształtowanie postaw i umiejętności
młodego pokolenia Polaków. Niech wysiłek nasz zostanie dostrzeżony przez
społeczeństwo i doceniony finansowo przez władzę ustawodawczą, wykonawczą oraz
samorządową na miarę naszych oczekiwań i sprawiedliwości społecznej.
Niech każdy dzień będzie przeżywany z uśmiechem na ustach i przynosi
życzliwość innych ludzi.
Tego i wszystkiego co najlepsze życzy Andrzej Zatoń
– dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Popowie
oraz bezpartyjny kandydat na Posła RP z listy Platformy Obywatelskiej nr 8
poz. 11.
www.andrzejzaton.blogspot.com