Gość: emka IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.09.03, 15:53 Marian! Jesteś wielki! CKM na zawsze!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Majron Tablica świetlna! IP: *.realestate.net.pl 24.09.03, 16:02 Zacznijcie od tablicy świetlnej bo to co mamy woła o pomstę do nieba. Pamiętam że po mistrzostwie w '96 roku miała być tablica, siedzenia, cuda wianki. I co? Położyli tylko trochę krzesełek na głównej trybunie. Więc kibice nie ma się co łudzić. Fajne stadiony to możecie obejrzeć co najwyżej w TV. Przykre to ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lotnik Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.premex.pl 24.09.03, 16:20 Oj, żeby to tylko wypaliło. Chociaż to oświetlenie zainstalujcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cecil Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: 213.199.204.* 24.09.03, 22:14 Niestety, ale to co napisał mój poprzednik to prawda. Po zdobyciu złota w 96 także były obiecanki ze strony miasta i opcji politycznych .. Miało być oświetlenie itd .... minęło kilka lat i co ... dupa blada :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LIMA Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.wp3.ptc.pl 25.09.03, 07:18 Ja też pamiętam te obietnice w 1996 roku. Niestety po kilku miesiąc jak ucichło szaleństwo po zdobyciu mistrzostwa wszystko umarło śmiercią naturalną. Ale ja pamiętam jeszcze inną obietnicę pewnego pana. Chodzi mi mianowicie o naszego "kochanego" pana prezydenta Tadeusza Wronę. Kiedyś dawno temu deklarował na stadionie że jak go wybierzemy w wyborach to będzie oświetlenie i remont stadionu. Wybraliśmy go a on się wypiął. Obawiam się że tym razem też tak będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
desmond1 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow 25.09.03, 07:48 Powiem szczerze nie słyszałem tych obietnic z 1996 r., ale może dobrze nie słuchałem. Ale wydaje mi się że montowanie samej świetlnej tablicy nie miało sensu. W Toruniu na stadionie, który jest w opłakanym stanie (Miejski to przy nim San Siro)zamontowano taką tablicę i powiem oszczędnie, żeby nie obrażać Torunian wygląda to dość śmiesznie. Lima być może nie wiesz, ale remont już się zaczął - przed sezonem wymieniono całą infrastrukturę stadionu. I to jest dobra droga. Trzeba to robić z głową od podstaw. Efekty na pewną przyjdą. I na koniec prezydent tak do końca się chyba nie wypiął, bo przecież cały artykuł jest o podjęciu decyzji o remoncie, trzeba najpierw przeczytać a potem skomentować. Pozdr. Forza Włókniarz !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafako Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 25.09.03, 09:06 Wydaje mi sie ze remont stadionu przydal by sie bardzo,jest to jedyny taki obiekt w Czestochowie i wypadalo by w niego troszke zainwestowac.A tak swoja droga chcialbym kiedys zobaczyc mecz zuzlowy rozgrywany wieczorkiem przy sztucznym oswietleniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bono24 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.ap.edu.pl 25.09.03, 10:32 Oby tylko nie skończyło sie na obietnicach jak po DMP w 1996 roku!!!...osobiście wierzę, że p.prezes Maślanka ma 100-krotnie większe przebicie, pomysły i układy niż...p.Rospondek,która tak wtedy naobiecywała będąc Prezydent Miasta...pozdrawiam Pana Maślanke dziekując mu za jego ogromny wkład w Mistrzostwo'2003!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urzędas Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 25.09.03, 11:24 Co do pieniędzy to we Włókniarzu to do tej pory jego działacze wspominają z nostalgią czasy rządów p.Rozpondek. Tyle kasy, ile wtedy dawało miasto to teraz nawet nie mają co marzyć o połowie. Tylko niestety niewiadomo w co została władowana. Bo na pewno nie w stadion. A czyja to wina? Wszak jeszcze dodam, że w 1997 Włókniarz spadł do drugiej ligi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.03, 15:22 Brawo Marian, to jest menago z prawdziwego zdarzenia a co do stadionu to obawiam sie Panie Marianie ze miasto ponownie sie wypnie. Widzialem na stadionie w niedziele ze Pan Wrona, Pan Szczuka, Pan Wolski juz spijali smietanke sukcesu Wlokniarzy. Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze, tylko to nam pozostalo. WIELKIE GRATULACJE I PODZIEKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZAANGAZOWANYCH W SUKCES WLOKNIARZA. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: I.LEŚNIKOWSKI RZECZNIK UM W SPRAWIE REMONTU STADIONU IP: *.czestochowa.um.gov.pl / 192.168.3.* 25.09.03, 15:38 Chciałbym Państwa uspokoić i wyjaśnić kilka spraw. Właścicielem stadionu Miejskiego jest Gmina Częstochowa, czyli Miasto. Stadion przekazano w użyczenie klubowi krótkoterminową umową do końca roku. Własnosć określa w sposób jednoznaczny kto ponosi odpowiedzialność za utrzymywanie się przez lata obecnego stanu stadionu oraz kto zapłaci za przyszłe inwestycje. Urząd Miasta, jako właściciel obiektu, zaplanował na bieżące remonty w 2003 roku: 500 tys. zł. Umowa zawarta pomiędzy miastem a klubem, przewiduje wykonanie następujących prac: · wymianę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, · remont kompleksu szatni dla zawodników gości i gospodarzy, · remont wiaduktu nad parkiem maszyn, · wymiana zgnitych ławek drewnianych na nowe, · naprawa murków oporowych, · docieplenie budynków wraz z otynkowaniem, koszty nadzoru budowlanego. Urząd Miasta w „Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Częstochowy" zaplanował 12 mln złotych na inwestycje dla Stadionu Miejskiego przy ul. Olsztyńskiej. Pierwotnie w planie były to kwoty rozpisane do 2010 roku. Podczas ostatniej sesji, po propozycjach radnych, Prezydent przyjął autopoprawkę o przyspieszeniu tych inwestycji do 2007 roku. Nie trzeba go było trzeba do tego namawiać. Zdobycie przez częstochowski klub tytułu mistrzowskiego jest najlepszą promocją regionu. Zakres przewidywanych prac: · przebudowa widowni z całkowitą wymianą siedzisk z drewnianych na indywidualne – plastikowe (pojemność trybun ok. 19 tys. miejsc), · wykonanie dodatkowych boksów dla zawodników (24 szt.) – od tego zależy czy na stadionie będą mogły się odbywać imprezy rangi światowej, · nagłośnienie i oświetlenie toru, trybun i całego stadionu, · dostosowanie zaplecza socjalno-technicznego do rozgrywania meczów piłki nożnej, · monitoring obiektu i widowni, · zadaszenie części trybun, · węzły komunikacyjne i likwidacja barier architektonicznych · renowacja płyty boiska piłkarskiego. W ramach zagospodarowania całego terenu przewiduje się możliwość wykorzystania jego części (np. wokół korony, przy bramie głównej) na inną działalność sportową, np.: korty, siłownie oraz działalność usługowo-handlową. Ireneusz Leśnikowski rzecznik prasowy Urzędu Miasta Częstochowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: RZECZNIK UM W SPRAWIE REMONTU STADIONU IP: *.look.ca 25.09.03, 19:19 Do 30 listopada ma być gotowa koncepcja modernizacji. Powstało w mieście lobby na rzecz tej inwestycji, działają w niej ludzie z różnych opcji politycznych i jest atmosfera współpracy. Liczymy na pomoc Urzędu Marszałkowskiego i na fundusze z Unii Europejskiej. ________________________________________________________________________________ Popieram ! Dac im stadion. Niech przynajmniej ten stadion zrekompensuje ich codzienna biede. Dac im silniki z zagranicy, najlepiej z Niemiec, dac dobrych swiatowych zuzlowcow. Niech wyja na tym stadionie do rozpuku. Bo od poniedzialku znowu pujda do fabryk i beda ciezko pracowac na splate zagranicznego zadluzenia. Miller daj im stadion ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lenin Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.03, 23:37 Przeciez to nie towarzysz Maślanka zadbał o wszystko lecz Małagowski. Czerwony baron czestochowskiego sportu jedzie na jego plecach. Rure wydechowa mu w d...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baron24 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 17:32 ciekawe czy to prawda po mistrzostwie w 1996 roku tez mial byc remontowany stadion i co i do tej pory kupa!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: west Dziennikarska skromność IP: *.proxy.aol.com 29.09.03, 04:10 Włókniarz zdobył przed tygodniem tytuł Mistrza Polski. W ciągu tych kilku dni nie ukazał się w Gazecie Wyborczej na internecie żaden artykuł na temat drużyny. Czyżby to dziennikarska skromność, może obojętność, a może brak fachowości. Jest to jakby nie było sukces (których nie ma w nadmiarze) częstochowskiego sportu i należałoby go wyeksponować. Wygląda na to, że Częstochowski Oddział GW przysnął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaa Re: Dziennikarska skromność IP: 195.116.246.* 29.09.03, 07:42 Oczywiście, że tak - jak zawsze śpi!!! Ale polecam inne gazety - "Życie Częstochowskie", gdzie sport prowadzi Marek Magiera (tam to nawet o piłce nożnej piszą, bo w GW tego nie uświadczysz:) albo audycje w Fonce - ostatnia to dłuuugi wywiad z M.Maślanką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Trzeba pochwalić UM, bo na stronach urzędu sporo IP: 212.87.232.* 29.09.03, 15:52 waidomości się znalazło, jak nigdy! Brawo! nareszcie! Odpowiedz Link Zgłoś