Dodaj do ulubionych

Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlowego

IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 24.09.03, 15:53
Marian! Jesteś wielki! CKM na zawsze!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Majron Tablica świetlna! IP: *.realestate.net.pl 24.09.03, 16:02
      Zacznijcie od tablicy świetlnej bo to co mamy woła o pomstę do
      nieba. Pamiętam że po mistrzostwie w '96 roku miała być
      tablica, siedzenia, cuda wianki. I co? Położyli tylko trochę
      krzesełek na głównej trybunie. Więc kibice nie ma się co
      łudzić. Fajne stadiony to możecie obejrzeć co najwyżej w TV.
      Przykre to ale prawdziwe.
    • Gość: Lotnik Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.premex.pl 24.09.03, 16:20
      Oj, żeby to tylko wypaliło. Chociaż to oświetlenie
      zainstalujcie!!!
      • Gość: cecil Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: 213.199.204.* 24.09.03, 22:14
        Niestety, ale to co napisał mój poprzednik to prawda. Po
        zdobyciu złota w 96 także były obiecanki ze strony miasta i
        opcji politycznych .. Miało być oświetlenie itd .... minęło
        kilka lat i co ... dupa blada :-(
        • Gość: LIMA Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.wp3.ptc.pl 25.09.03, 07:18
          Ja też pamiętam te obietnice w 1996 roku. Niestety po kilku
          miesiąc jak ucichło szaleństwo po zdobyciu mistrzostwa wszystko
          umarło śmiercią naturalną. Ale ja pamiętam jeszcze inną
          obietnicę pewnego pana. Chodzi mi mianowicie o
          naszego "kochanego" pana prezydenta Tadeusza Wronę. Kiedyś dawno
          temu deklarował na stadionie że jak go wybierzemy w wyborach to
          będzie oświetlenie i remont stadionu. Wybraliśmy go a on się
          wypiął. Obawiam się że tym razem też tak będzie.
          • desmond1 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow 25.09.03, 07:48
            Powiem szczerze nie słyszałem tych obietnic z 1996 r., ale może dobrze nie
            słuchałem. Ale wydaje mi się że montowanie samej świetlnej tablicy nie miało
            sensu. W Toruniu na stadionie, który jest w opłakanym stanie (Miejski to przy
            nim San Siro)zamontowano taką tablicę i powiem oszczędnie, żeby nie obrażać
            Torunian wygląda to dość śmiesznie.
            Lima być może nie wiesz, ale remont już się zaczął - przed sezonem wymieniono
            całą infrastrukturę stadionu. I to jest dobra droga. Trzeba to robić z głową od
            podstaw. Efekty na pewną przyjdą.
            I na koniec prezydent tak do końca się chyba nie wypiął, bo przecież cały
            artykuł jest o podjęciu decyzji o remoncie, trzeba najpierw przeczytać a potem
            skomentować. Pozdr.
            Forza Włókniarz !!!
    • Gość: rafako Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 25.09.03, 09:06
      Wydaje mi sie ze remont stadionu przydal by sie bardzo,jest to
      jedyny taki obiekt w Czestochowie i wypadalo by w niego troszke
      zainwestowac.A tak swoja droga chcialbym kiedys zobaczyc mecz
      zuzlowy rozgrywany wieczorkiem przy sztucznym oswietleniu.
    • Gość: Bono24 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.ap.edu.pl 25.09.03, 10:32
      Oby tylko nie skończyło sie na obietnicach jak po DMP w 1996
      roku!!!...osobiście wierzę, że p.prezes Maślanka ma 100-krotnie
      większe przebicie, pomysły i układy niż...p.Rospondek,która tak
      wtedy naobiecywała będąc Prezydent Miasta...pozdrawiam Pana
      Maślanke dziekując mu za jego ogromny wkład w Mistrzostwo'2003!:)
      • Gość: urzędas Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 25.09.03, 11:24
        Co do pieniędzy to we Włókniarzu to do tej pory jego działacze wspominają z
        nostalgią czasy rządów p.Rozpondek. Tyle kasy, ile wtedy dawało miasto to teraz
        nawet nie mają co marzyć o połowie. Tylko niestety niewiadomo w co została
        władowana. Bo na pewno nie w stadion. A czyja to wina? Wszak jeszcze dodam, że
        w 1997 Włókniarz spadł do drugiej ligi.
    • Gość: Alex Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.03, 15:22
      Brawo Marian, to jest menago z prawdziwego zdarzenia a co do
      stadionu to obawiam sie Panie Marianie ze miasto ponownie sie
      wypnie. Widzialem na stadionie w niedziele ze Pan Wrona, Pan
      Szczuka, Pan Wolski juz spijali smietanke sukcesu Wlokniarzy.
      Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze, tylko to nam pozostalo.
      WIELKIE GRATULACJE I PODZIEKOWANIA DLA WSZYSTKICH ZAANGAZOWANYCH
      W SUKCES WLOKNIARZA. :))))
    • Gość: I.LEŚNIKOWSKI RZECZNIK UM W SPRAWIE REMONTU STADIONU IP: *.czestochowa.um.gov.pl / 192.168.3.* 25.09.03, 15:38
      Chciałbym Państwa uspokoić i wyjaśnić kilka spraw. Właścicielem stadionu
      Miejskiego jest Gmina Częstochowa, czyli Miasto. Stadion przekazano w użyczenie
      klubowi krótkoterminową umową do końca roku.
      Własnosć określa w sposób jednoznaczny kto ponosi odpowiedzialność za
      utrzymywanie się przez lata obecnego stanu stadionu oraz kto zapłaci za
      przyszłe inwestycje. Urząd Miasta, jako właściciel obiektu, zaplanował na
      bieżące remonty w 2003 roku: 500 tys. zł. Umowa zawarta pomiędzy miastem a
      klubem, przewiduje wykonanie następujących prac:

      · wymianę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej,
      · remont kompleksu szatni dla zawodników gości i gospodarzy,
      · remont wiaduktu nad parkiem maszyn,
      · wymiana zgnitych ławek drewnianych na nowe,
      · naprawa murków oporowych,
      · docieplenie budynków wraz z otynkowaniem, koszty nadzoru budowlanego.

      Urząd Miasta w „Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Częstochowy" zaplanował 12 mln
      złotych na inwestycje dla Stadionu Miejskiego przy ul. Olsztyńskiej. Pierwotnie
      w planie były to kwoty rozpisane do 2010 roku. Podczas ostatniej sesji, po
      propozycjach radnych, Prezydent przyjął autopoprawkę o przyspieszeniu tych
      inwestycji do 2007 roku. Nie trzeba go było trzeba do tego namawiać. Zdobycie
      przez częstochowski klub tytułu mistrzowskiego jest najlepszą promocją regionu.

      Zakres przewidywanych prac:
      · przebudowa widowni z całkowitą wymianą siedzisk z drewnianych na
      indywidualne – plastikowe (pojemność trybun ok. 19 tys. miejsc),
      · wykonanie dodatkowych boksów dla zawodników (24 szt.) – od tego zależy
      czy na stadionie będą mogły się odbywać imprezy rangi światowej,
      · nagłośnienie i oświetlenie toru, trybun i całego stadionu,
      · dostosowanie zaplecza socjalno-technicznego do rozgrywania meczów piłki
      nożnej,
      · monitoring obiektu i widowni,
      · zadaszenie części trybun,
      · węzły komunikacyjne i likwidacja barier architektonicznych
      · renowacja płyty boiska piłkarskiego.

      W ramach zagospodarowania całego terenu przewiduje się możliwość wykorzystania
      jego części (np. wokół korony, przy bramie głównej) na inną działalność
      sportową, np.: korty, siłownie oraz działalność usługowo-handlową.

      Ireneusz Leśnikowski
      rzecznik prasowy Urzędu Miasta Częstochowy
      • Gość: Filip Re: RZECZNIK UM W SPRAWIE REMONTU STADIONU IP: *.look.ca 25.09.03, 19:19
        Do 30 listopada ma być gotowa koncepcja modernizacji. Powstało w mieście lobby
        na rzecz tej inwestycji, działają w niej ludzie z różnych opcji politycznych i
        jest atmosfera współpracy. Liczymy na pomoc Urzędu Marszałkowskiego i na
        fundusze z Unii Europejskiej.
        ________________________________________________________________________________

        Popieram !
        Dac im stadion. Niech przynajmniej ten stadion zrekompensuje ich codzienna
        biede.
        Dac im silniki z zagranicy, najlepiej z Niemiec, dac dobrych swiatowych
        zuzlowcow. Niech wyja na tym stadionie do rozpuku.
        Bo od poniedzialku znowu pujda do fabryk i beda ciezko pracowac na splate
        zagranicznego zadluzenia. Miller daj im stadion !
    • Gość: lenin Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.03, 23:37
      Przeciez to nie towarzysz Maślanka zadbał o wszystko lecz Małagowski. Czerwony
      baron czestochowskiego sportu jedzie na jego plecach. Rure wydechowa mu w d...!
    • Gość: baron24 Re: Marian Maślanka o przebudowie stadionu żużlow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 17:32
      ciekawe czy to prawda po mistrzostwie w 1996 roku tez mial byc
      remontowany stadion i co i do tej pory kupa!!!!!!
    • Gość: west Dziennikarska skromność IP: *.proxy.aol.com 29.09.03, 04:10
      Włókniarz zdobył przed tygodniem tytuł Mistrza Polski.
      W ciągu tych kilku dni nie ukazał się w Gazecie Wyborczej na
      internecie żaden artykuł na temat drużyny.
      Czyżby to dziennikarska skromność, może obojętność, a może brak
      fachowości.
      Jest to jakby nie było sukces (których nie ma w nadmiarze)
      częstochowskiego sportu i należałoby go wyeksponować.
      Wygląda na to, że Częstochowski Oddział GW przysnął.
      • Gość: Aaa Re: Dziennikarska skromność IP: 195.116.246.* 29.09.03, 07:42
        Oczywiście, że tak - jak zawsze śpi!!! Ale polecam inne gazety - "Życie
        Częstochowskie", gdzie sport prowadzi Marek Magiera (tam to nawet o piłce
        nożnej piszą, bo w GW tego nie uświadczysz:) albo audycje w Fonce - ostatnia
        to dłuuugi wywiad z M.Maślanką
        • Gość: ewa Trzeba pochwalić UM, bo na stronach urzędu sporo IP: 212.87.232.* 29.09.03, 15:52
          waidomości się znalazło, jak nigdy! Brawo! nareszcie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka