Dodaj do ulubionych

Wlasny interes

03.07.09, 19:58
Witajcie

Potrzebuje Waszaj opini w sprawie wlasnego biznesu.

Co prawda pracuje u prywaciarza ktory nawet fajnie placi ale czasem jest z
niego kawal h... I chcialbym sie dowiedziec czy w dzisiejszych czasach oplaca
sie wogóle zakladac cos na wlasna reke, ze tak powiem zaczac od zera (myslalem
o załozeniu wlasnego baru)

Dzieki za opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: Asus Re: Wlasny interes IP: *.chello.pl 03.07.09, 20:25
      Nie warto, otworzysz jakiś interes, będziesz się rozwijał,
      zatrudnisz pracownika, będziesz mu dobrze płacił, chuchał, dmuchał
      na niego, a on i tak Cię na forum od ch.ja wyzwie.
    • Gość: gościuuu Re: Wlasny interes IP: *.2.8.74.tvksmp.pl 03.07.09, 23:28
      Bar?! Masz na start min. 100tys zł? Masz własny, wyremontowany, spełniający
      normy lokal? Masz wszystkie odbiory tego lokalu (straż, sanepid, etc.)? Cierpisz
      na bezsenność? Jesteś pracoholikiem? Jesteś gotowy zamieszkać w tym barze żeby
      go pilnować? Jesteś w stanie zrezygnować z urlopów? Jesteś pewien, że otrzymasz
      koncesje? Zrobiłeś badanie rynku? Jesteś pewien że znajdziesz porządnych
      pracowników? Masz nerwy ze stali? Umiesz negocjować? Jeśli na któreś z tych
      pytań odpowiedź brzmi NIE - odpuść sobie. I nie radzę tego jako właściciel
      jakiegoś baru tylko obserwator tego rynku.
      • Gość: ja_maly Re: Wlasny interes IP: 212.87.241.* 04.07.09, 00:57
        Kolejny który chce zostać ch....em.
        • Gość: barowicz Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 07:22
          czyli w sumie sie nie olpaca wlasnego interesu rozkrecac ??
          • Gość: pracownik _knajpy Re: Wlasny interes IP: *.3-85.cust.bluewin.ch 04.07.09, 13:31
            opłaca się :) tylko trzeba tego interesu pilnować i chuchać na niego
            i dmuchać i przede wszystkim samemu zapier.... co najmniej 5 dni w
            tyg. około 12 godzin dziennie najmniej i jeszcze mieć kogoś na
            prawdę zaufanego i odpowiedzialnego kto Cię zastąpi w razie dnia
            wolnego
            • Gość: mlekovit Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 14:47
              moj znajomy ma na oku rozkrecenie takiego interesu i sie zastanawia czy nie isc
              w tym kierunku,troche sie cyka czy da se rade ale jego kobieta go namawia do
              tego by szedl w tym kierunku
      • Gość: bziznesmen Re: Wlasny interes IP: *.desire24.com 05.07.09, 18:16
        po czesci masz racje ale nie uwazam by na start trzeba bylo tyle kasy,co prawda
        jest duzo chodznia za tym i trzeba pilnowac ale nie jest powiedziane ze caly
        czas tam byc,bede miec pracownikow wlasnych i bede pracowac,czasem bede tam
        siedziec ale nie caly czas,wielu znajomych ma interes i przychodza tylko na
        koniec zamknac i zebrac kase. I wg mnie nie trzeba miec tyle kasy na poczatek i
        tu jest w wielkim bledzie,a koncesje sie dostanie bez problemu a placi sie z
        tego co wiem 525 zl na rok, a wykonczenie lokalu nie jest kwestia tragiczna
    • Gość: do tonydrew Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.09, 16:03
      Każdy dzisiaj coś próbuje robić na własną ręke zakładając własny
      interes.Wszystko się rozdrabnia i jest coraz trudniej w każdej branży.
      Każdy myśli jak lepiej zarobić.Próbuj-powodzenia życzę.
    • a-agniesia Re: Wlasny interes 04.07.09, 23:43
      Nawiązując do tematu własnego biznesiku
      JAk myślicie co lepiej otworzyc sklep z normalna odzieza czy ciucholand?
      • Gość: l- Re: Wlasny interes IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.09, 11:23
        Zalezy na co Cie stac. Normalna odziez latwiej sprzedac mimo tego, ze
        drozsza. Z doswiadczenia Ci powiem, ze jak nie masz dostepu do naprawde
        dobrych uzywek, to daj sobie spokoj. Szkoda czasu, pieniedzy... i nosa
        ;)

        Pozdrawiam
        l-
        • Gość: konrad Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.09, 19:26
          Przchodząc z klasy robotniczej do klasy ,,wyzyskiwaczy,, zaszczep
          się na wszystkie możliwe choroby bo zwolnienia lekarskie przynależą
          tylko klasie wyzyskiwanej a Tobie pozostanie tylko zapieprzać na
          okrągło .
          • Gość: gosc Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 22:20
            wg mnie wlasny interes to dobra sprawa,jak sie ma jeszcze jakas osobe zaufana z
            ktora mozna to zrobic tez interes to bedzie o wiele latwiej
            • Gość: Wesoły Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 22:56
              Bar... zależy gdzie... jeśli własny lokal i w uczęszczanym miejscu to tak. Jeśli
              wynajmowany to już bym się zastanawiał... chyba, że coś dla wszystkich typu mała
              gastronomia, albo coś na tyle oryginalnego żeby przyciągało i jednocześnie
              pozwalało się przyzwyczaić i polubić lokal, tak żeby klient wracał.
              A ogólnie odnośnie biznesu to wg mnie trzeba zająć się czymś, co każdy kupi i
              każdego na to stać lub czymś przełomowym, lub ekskluzywnym dla ścisłej grupy
              odbiorców. No i ceny... w dzisiejszych czasach to ważny aspekt.
              Osobiście jakbym miał zaczynać od początku to chyba bym zdecydował się np na
              jakąś hurtownię czy sklepik w popularnym miejscu z czymś tanim i co każdy może
              sobie kupić w dowolnym momencie. np okulary przeciwsłoneczne, przybory do
              pisania itp
    • Gość: fakt Re: Wlasny interes IP: 212.59.230.* 07.07.09, 12:57
      No cos ty chcesz byc c.h.u.j.e.m.???
      Zatrudnisz jakiegoś nieroba i cię od chu... wyzwie na forum!
      Zastanów się przed taką decyzją.
      • Gość: do wesołeg0 Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 14:08
        Twoja wypowiedż jest ciekawa.Lecz pewnymi zdaniami sam sobie
        przeczysz.Np lokal wynajmowany.Temat trudny,ale wielu próbuje i
        jakoś coś wychodzi,trzeba być cierpliwym i dużo osobistej pracy
        włożyć-aby były wyniki zadawalające.Powodzenia życzę.
        • Gość: oliwka* Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 19:57
          A ja wynajmę lokal 56m na cichą dzialalność gospodarczą TANIO!
          Pozdrawiam
          • Gość: ldoti Re: do wszystkich chetnych na wlasny biznes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.09, 14:10
            witam..przegladajac wszelkiego rodzaju odpowiedzi..wypowiedzi na
            temat biznesu zauwazylam, ze my polacy bardzo lubimy narzekac..nawet
            jak jest dobrze to musi byc cos zlego..coz takie czasy - trzeba
            dzialac..majac pomysl..kapital..moze cos z dotacji unijnych badz z
            urzedu pracy mozna byloby cos rozkrecic..ja jestem sama i chcialabym
            otworzyc cos swojego po powrocie z zagranicy..dlatego jesli bylby
            ktos zainteresowany wspolpraca niech sie wypowie..pozdrawiam i zycze
            milego dnia
        • Gość: Wesoły Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.09, 22:45
          Nie, myślę że nie zaprzeczam sobie :)
          Po prostu dopuszczam możliwość wynajmowania ale zdecydowanie wolałbym być
          właścicielem lokalu. Wszystko zależy od okoliczności...
    • Gość: ldoti Re: Wlasny interes IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.09, 14:29
      a moze wejsc w siec z żabką
      • Gość: bc Re: Wlasny interes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 19:18
        raczej nie warto
        • Gość: angelolog Re: Wlasny interes IP: 195.205.202.* 08.07.09, 19:28
          Upić się warto, upić się warto!
          W szynku na rogu wygłupić się warto!
          W dobrej kompanii popić, to warto!
          Czystą kroplami zakropić, to warto!
          Wódkę do łbów ponalewać, to warto!
          Siedzieć, popijać i śpiewać, to warto!
          Z sercem ściśniętym, z duszą otwartą,
          Upić się, upić, to jedno, co warto!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka