generallo
05.03.06, 16:43
Takie zalecenia wydano w związku z pierwszym przypadkiem ptasiej grypy
w kraju(Toruń)zaleca się nie dotykać martwych ptaków,
a koty trzymać w zamkniętych pomieszczeniach,
psy wyprowadzać na spacer wyłącznie na smyczy i pod karą grzywny,
nie wolno spuszczać psa ze smyczy.
Głowne zalecenie to nakaz nie dokarmiania ptactwa dziko żyjącego,
nad zbiornikami wodnymi którym to w przypadku Elbląga,
jest rzeka Elbląg,
tak więc zwracam się z apelem do współmieszkańców tego miasta,
nie pozwólcie aby ten wirus dotarł do Elbląga.