Dodaj do ulubionych

Nie dokarmiać ptaków na Bulwarze

05.03.06, 16:43
Takie zalecenia wydano w związku z pierwszym przypadkiem ptasiej grypy
w kraju(Toruń)zaleca się nie dotykać martwych ptaków,
a koty trzymać w zamkniętych pomieszczeniach,
psy wyprowadzać na spacer wyłącznie na smyczy i pod karą grzywny,
nie wolno spuszczać psa ze smyczy.
Głowne zalecenie to nakaz nie dokarmiania ptactwa dziko żyjącego,
nad zbiornikami wodnymi którym to w przypadku Elbląga,
jest rzeka Elbląg,
tak więc zwracam się z apelem do współmieszkańców tego miasta,
nie pozwólcie aby ten wirus dotarł do Elbląga.
Obserwuj wątek
    • posejdon_el Re: Nie dokarmiać ptaków na Bulwarze 05.03.06, 17:42
      Właśnie mówili o Elblągu w kurierze TVP3. Znaleźli dziś dwa martw ptaki, na
      razie wysłano je do badań do Olsztyna.
      • generallo Pomyłka 05.03.06, 17:48
        2 martwe ptaki znaleziono w piątek w Toruniu,
        przy bazie AZS-u a nie w Elblągu :)
        • posejdon_el Do Generallo 05.03.06, 19:10
          Kiedy mówię, że mówili w TVP3 o Elblągu, pokazywali nawet kanał, i powiedzieli,
          że ptaki z Elbląga wysłano do Olsztyna to nie neguj moich słów.
          • the_jazz Re: Do Generallo 05.03.06, 19:21
            Ale wał, a ja pare dni temu właśnie karmiłem łabędzie :/ :)
            • francuz_el Re: Do Generallo 05.03.06, 21:05
              No to Ci się teraz dostanie the_jazz od generallo ;-)
              • the_jazz Re: Do Generallo 05.03.06, 23:15
                Pokornie spuszczam głowę i załuję... :(
            • generallo Jeśli przed piątkiem 3-go 06.03.06, 06:13
              to ci wybaczam to dokarmianie ;)
              ale już tego nie rób
          • generallo Puławy 06.03.06, 06:12
            Tylko niby dlaczego nie wysłano tych ptaków do Puław,
            skoro cała Polska wysyła tam podejrzane martwe ptaki?
    • Gość: obywatEl_NDG Re: Nie dokarmiać ptaków na Bulwarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 21:55
      Jutro wybieram się do Torunia, to Wam przywiozę jakąś ptaszynę i podrzucę na
      bulwar, coby i o Elblągu było głośno. W każdym serwisie dziś mowiono o Toruniu -
      szkoda by zaprzepaścić takiej szansy na darmową promocję :P
      • generallo Ciemniaku ! ! ! 06.03.06, 06:14
        tylko tej ptaszyny nie dotykaj !!!!
        no chyba że chcesz wykitować :(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka