ola_mi
09.08.11, 09:20
Młody ma 4,5roku. W niedziele wieczorem nagle wzrosła mu teperatura ciała do 37,6.Wczesniej szalał z kolega więc myslałam że się zgrzał.W nocy temperatura 38,6 więc podałam Nurofen. A od rana walka z temp. 39,7. Spadła po kolejnej dawce nurofenu a po dwóch godzinach znowu wzrosła do 39,1. Podałam Paracetamol i tak od wczoraj do dzisiaj walczymy. Wczoraj zrobiłam CRP. Wyniosiło niewiele ponad 10 (nie wiem czy dzis może byćjużdużo wyższe???). Innych objawów do dziś brak. Nic go nie boli.
Wczesniej leciałam dol ekarza przy pierwszym dniu tak wysokeij temperatury, bo zwsze temu towarzyszył silny kaszel lub ból gardła i wymioty i była angina lub zapalenie ucha. Teraz jest ta gorączka i nic poza tym. Ile mogę w domu poczekać zbijając ją? Jeszcze liczę że to może trzydniówka....