Hm. Wydaje mi sie, ze moja Maja ma uczulenie na rajstopy. Czy waszym dzieciom
sie to zdarzylo moze? A moze uczulila sie na uzywany od dawna proszek? Od 2
miesiecy walcze z uczuleniami. uzywam Persil Gel + Lovela Sensitive...
Wczesniej uzywalam Loveli, ale zmienilam jakies 6 miesiecy temu. Wycofalam z
diety ryby i szpinak, bo podejrzewalam, ze to moze to. Ale ja nadal wysypuje.
Co zejdzie to znowu sypie... Co radzicie?
Pozdrawiamy. Kasia i Maja (24.07.2003)
________________________________________
Majeczka maj law

)))
nnk.art.pl/kotografie/nenkowa.html