23.01.05, 18:50
Chciałam podziekowac za tzw. iskre która pozwoliła mi podjąć
decyzję .Pisałam ,że do tej pory tzn ponad 2 lata moja córka nie umie zasnąć
bez cyca.i mnie trochę objechałyście ,że to powinna byc moja decyzja o
odstawieniu córeczki do żródła.Troche to zmaodyfikowałam i porozmawiałam z
moją jak się okazuje mądra dwulatką,że jest juz wystarczająco duża aby
zasypiac bez cyca ,że mama sie do niej pzrytuli ale cycus będzie spał sobie w
spokoju.dałam pzrykład koleżanki /jej .która juz nie śsie cyca .Ku mojemu
zdumieniu Juska powiedziała dobrze mamusiu jestem duża.I Od tej pory czyli od
6 stycznia nie śsie cyca i zasypia . i już .Za to dziekuje bo człowiek
powinien rozmawiac nie tylko sam ze sobą
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka