anmarzena
31.01.05, 11:04
Nasz syn 15 m-cy od 7 m-ca swoje życia samodzielnie zaspiał w swoim
łóżeczku, bo nas bardzo cieszyło, ale niestety od 5 dni boi się spać w
łóżeczku. Doszło nawet do tego że przestał sypiać w dzień, choć wieczorem
jest już taki padnięty to jak go wkładam do łóżeczka to natychmiast zaczyna
się drzeć i to może trwać bardzo długo a i tak nie uśnie, dopiero jak go
biorę do łóżka to słodko usypia. Nie chce go do tego przyzwyczajać, ale juz
po prostu nie mam siły. Jak go uśpię w łóżku i chce przenieść do łóżeczka to
albo zaraz się budzi i łąpie się mnie ( własnie jakby sie czegoś bał ) albo
budzi sie w łóżeczku po 2-3 godzinach i na nowo zaczyna płakać. Nie wiem już
co mam robić, aby znowu spokojnie spał u siebie