Dodaj do ulubionych

jaka u Was pogoda?

30.09.05, 11:37
u nas -Wroclaw-Polska: temp 11 stopni i wieje.Przed chwila lekko padalo ale
teraz juz nie.Jest szaro i nie ma nawet promyka sloncasad
Obserwuj wątek
    • enja11 Taka jak u Ciebie;-)) 30.09.05, 11:37

      • viviene12 Schwarzwald 30.09.05, 11:39
        hehe no niecalkiem, ale niech bedziesmile
        slonce, stopnie zgaduje - z 18?? lekka jesien.
        • mmala6 to prawdziwa "polska" jesien:-))) 30.09.05, 11:40

          • viviene12 nie chce Was denerwowac 30.09.05, 11:45
            ale u nas do tego dlugi weekend - poniedzialek wolnysmile
      • enja11 O sorry 30.09.05, 11:43
        właśnie sprawdziłam i u mnie na balkonie jest prawie 15 stopni. No, ale może
        dlatego, że osłoniętywink
    • wiolkak Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:40
      u nas mimo 160 km różnicy pogoda identyczna, nawet mi sie nie chce tyłka ruszyc
      z domu
    • pampeliszka Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:46
      wlasnie wyszlo slonce, wiec sie zaraz wybierzemy na spacer
      ale chyba jest zimno, patrzac na to, w czym ludzie chodza po ulicy
      a ulewny deszcz był wczoraj i to prawie przez cały dzien
      • wiolkak Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:48
        u nas coś oszukują z tym deszczem, cały dzień straszonko a opadów tak sobie
    • wenus.z.willendorfu Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:48
      Kraków- jakieś 13 stopni, deszcz co chwilę pokapuje (w jednej takiej przerwie
      zapakowałam Frutkę do nosidła i poszłyśmy kupić gazetę). Na spacer dzisiaj to
      chyba już się nie wybiorę...Nie lubię, jak mi kapie na głowę, a parasol i wózek
      to dla mnie trochę za wiele szczęścia na raz smile
      • mmala6 Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 11:57
        wlasnie zaczelo padac....

        Enja, a gdzie Ty mieszkasz? bo ja na Nowym Dworze (o matko! przeciez wiesz, bo
        podgladam Was jak plywaciewink)
        • wiolkak Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:01
          to lepiej ty wpadnij do nas, u nas jeszcze nie pada tylko straszy chmurami
          • mmala6 Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:02
            ja dzis nigdzie nie wychodze!chocbym miala dzem jesc caly dzien to nie ruszam
            sie z domu, zawijam sie w koc i ....siadam przed kompemwink)
            • wiolkak Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:04
              ja zaraz muszę grubą położyć spac bo utrudnia, a posiedze jak szanowny tatuś
              wróci z roboty i przejmie "cieżkie prace w kamieniołomie" z córcią
        • enja11 na Gądowie 30.09.05, 12:22
          dziwne, bo niedaleko, a tu nie pada;-0)
          • mmala6 Re: na Gądowie 30.09.05, 12:52
            to rzu beretemsmile)
            teraz tez juz nie pada....ale fatalnie jest, fatalnie...Matus spi juz dwie
            godziny, co sie dziwic, najchetniej wskoczylabym do niego do lozeczkasmile
            • xemm1 Re: w naszej części Wrocka 30.09.05, 13:13
              pojawia się nieśmiało słoneczko, ale nad Nowym dworem widzę ciemne chmury ...
              oj ciemne wink
              • mmala6 moze to nad Lesnica?;-))) 30.09.05, 13:16
                albo Muchoborem?
                kurcze, juz ucieklo to slonce!Xemm!oddawaj nasze slonce!big_grin nie zaluj dziecku!
            • mmala6 przejasnialo nagle 30.09.05, 13:14
              Matus juz sie obudzil i wlasnie zjadl obiadek...raz kozie smierc!idziemy na dwor!smile
              • xemm1 Re: OJ Oj oj.... 30.09.05, 13:19
                Mmala pożałowałaś i nad Muchoborem znowu chmurki buuuuuuuu
    • abit26 Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 13:24
      W Gdańsku nie pada i jest 15 stopni.O, nawet słoneczko leciutko wygląda smile
      Idziemy szubciutko na spacerek, trzeba łapać okazje
    • jakw dobra max 13 brak deszczu i słońca 30.09.05, 16:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka