mmala6 30.09.05, 11:37 u nas -Wroclaw-Polska: temp 11 stopni i wieje.Przed chwila lekko padalo ale teraz juz nie.Jest szaro i nie ma nawet promyka slonca Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viviene12 Schwarzwald 30.09.05, 11:39 hehe no niecalkiem, ale niech bedzie slonce, stopnie zgaduje - z 18?? lekka jesien. Odpowiedz Link Zgłoś
viviene12 nie chce Was denerwowac 30.09.05, 11:45 ale u nas do tego dlugi weekend - poniedzialek wolny Odpowiedz Link Zgłoś
enja11 O sorry 30.09.05, 11:43 właśnie sprawdziłam i u mnie na balkonie jest prawie 15 stopni. No, ale może dlatego, że osłonięty Odpowiedz Link Zgłoś
wiolkak Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:40 u nas mimo 160 km różnicy pogoda identyczna, nawet mi sie nie chce tyłka ruszyc z domu Odpowiedz Link Zgłoś
pampeliszka Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:46 wlasnie wyszlo slonce, wiec sie zaraz wybierzemy na spacer ale chyba jest zimno, patrzac na to, w czym ludzie chodza po ulicy a ulewny deszcz był wczoraj i to prawie przez cały dzien Odpowiedz Link Zgłoś
wiolkak Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:48 u nas coś oszukują z tym deszczem, cały dzień straszonko a opadów tak sobie Odpowiedz Link Zgłoś
wenus.z.willendorfu Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 11:48 Kraków- jakieś 13 stopni, deszcz co chwilę pokapuje (w jednej takiej przerwie zapakowałam Frutkę do nosidła i poszłyśmy kupić gazetę). Na spacer dzisiaj to chyba już się nie wybiorę...Nie lubię, jak mi kapie na głowę, a parasol i wózek to dla mnie trochę za wiele szczęścia na raz Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 11:57 wlasnie zaczelo padac.... Enja, a gdzie Ty mieszkasz? bo ja na Nowym Dworze (o matko! przeciez wiesz, bo podgladam Was jak plywacie) Odpowiedz Link Zgłoś
wiolkak Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:01 to lepiej ty wpadnij do nas, u nas jeszcze nie pada tylko straszy chmurami Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:02 ja dzis nigdzie nie wychodze!chocbym miala dzem jesc caly dzien to nie ruszam sie z domu, zawijam sie w koc i ....siadam przed kompem) Odpowiedz Link Zgłoś
wiolkak Re: Wiolkak- zapraszam do Wroclawia 30.09.05, 12:04 ja zaraz muszę grubą położyć spac bo utrudnia, a posiedze jak szanowny tatuś wróci z roboty i przejmie "cieżkie prace w kamieniołomie" z córcią Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: na Gądowie 30.09.05, 12:52 to rzu beretem) teraz tez juz nie pada....ale fatalnie jest, fatalnie...Matus spi juz dwie godziny, co sie dziwic, najchetniej wskoczylabym do niego do lozeczka Odpowiedz Link Zgłoś
xemm1 Re: w naszej części Wrocka 30.09.05, 13:13 pojawia się nieśmiało słoneczko, ale nad Nowym dworem widzę ciemne chmury ... oj ciemne Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 moze to nad Lesnica?;-))) 30.09.05, 13:16 albo Muchoborem? kurcze, juz ucieklo to slonce!Xemm!oddawaj nasze slonce! nie zaluj dziecku! Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 przejasnialo nagle 30.09.05, 13:14 Matus juz sie obudzil i wlasnie zjadl obiadek...raz kozie smierc!idziemy na dwor! Odpowiedz Link Zgłoś
xemm1 Re: OJ Oj oj.... 30.09.05, 13:19 Mmala pożałowałaś i nad Muchoborem znowu chmurki buuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
abit26 Re: jaka u Was pogoda? 30.09.05, 13:24 W Gdańsku nie pada i jest 15 stopni.O, nawet słoneczko leciutko wygląda Idziemy szubciutko na spacerek, trzeba łapać okazje Odpowiedz Link Zgłoś