doloresdd
01.05.06, 19:11
Proszę pomóżcie bo już nie wiem co robić. Mój 3-letni synek ściągnął dziś na
siebie z półki już wyłączone ale jeszcze rozgrzane żelazko. Czubek żelazka
uderzył go pod okiem i dotknął skóry. Znacie jakieś sposoby pielęgnacji
takich oparzeń? Chyba będzie miła bliznę do końca życia. Prosze , poradźcie
coś.