Bardzo zmartwiłam się sprawdzając ząbki mojej 9 miesięcznej córeczki. Dopiero
co wyszło jej 6 ząbków a problem polega na tym że na jedynce i dwójce na górze
ma białą kreskę z żółtą plamą. Ktoś podrzucił mi pomysł że to wada szkliwa
dużo się o tym naczytałam i pisze że należy bezzwłocznie zgłosić się do
dentysty. Moja córcia nie należy do najgrzeczniejszych i nie wyobrażam sobie
że dała by coś sobie zrobić. Proszę o jakąś poradę!!! PS. porównywałam zdjęcia
wad szkliwa i właśnie tak to wygląda