Dodaj do ulubionych

Finał MŚ 2010 w technologii 3D

14.06.10, 17:55
Ponieważ mój mąż jest fanem piłki nożnej (nie dość, że kiedyś był piłkarzem,
teraz z racji dobrobytu małżeńskiego i zrzędliwej żony gra już tylko w
oldbojach smile, to jest jeszcze trenerem - więc i ja mam z nią kontakt na co
dzień) zamówiłam dziś bilety na finały w 3D. I tak chciałam się podzielić
wieścią jaką to wspaniałomyślną i dobrą żoną jestem tongue_outPP niech ma smile
Chciałabym, aby do końca nie wiedział co się święci, ale to chyba nie
możliwe... Jak powiem: kochanie, zamówiłam bilety na świetny film, na 11.07 na
20:30 to raczej nie będzie zachwycony smile
Obserwuj wątek
    • byakhee eee... 14.06.10, 20:31
      Myslalam, ze kupilas nowego Sony big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka