tu.sezamka 19.11.10, 23:37 krótkie mi sie baaaardzo podobają. takie, żeby było widać troche uda nawet! za to bez dekoltu... taki półgolfik leciutki, kojarzy mi sie z paryżanką czy lubiecie krótkie i czy któraś z was sobie sprawiła taką na wesele? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bombastycznie Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 19.11.10, 23:41 ja miałam, taką na styl Marylin Monroe którą miała na tym słynnym zdjęciu przy szybie od metra ale nie białą a kremowo-złotą Odpowiedz Link Zgłoś
maly.lew Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 19.11.10, 23:42 niskim i szczupłyn pasują krótkie! Odpowiedz Link Zgłoś
izak31 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 04:31 nie tylko niskim . Ja jestem bardzo wysoka i do slubu miałam sukienkę mini. Sukienka była biała i do tego dłuugi biały welon ślub był cywilny . komentarze o kolorze i welonie do cywilnego możecie sobie darowac, mam je gdzies ;P Odpowiedz Link Zgłoś
wyssana.z.palca Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 08:40 Byłam na ślubie, gdzie dziewczyna z przodu miała króciutką, z tyłu robiła się dłuższa, do tego miała długie kozaki. I długaśny welon. Mi podobało się średnio, ale to chyba już kwestia samej sukienki.. Bo generalnie pomysł z krótką kiecka super Masz jakieś zdjęcia sukienek? Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 09:57 gdzie dziewczyna z przodu miała króciutką, z tyłu robiła się dłuższa, do tego miała długie kozaki. I długaśny welon ...a kozaczki były białe?p Odpowiedz Link Zgłoś
duzeq Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 09:52 Ja ani krotkiej, ani bialej nie zalozylam , natomiast bylam na slubie kogos, kto mial krotka, cudna sukienke. I to mala czarna byla )). Odpowiedz Link Zgłoś
klubgogo Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 10:23 Ja miałam krótką w kolorze ecru, ale ślub był cywilny, po ślubie małe przyjęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
vefa Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 10:59 Ja. Piękną princeskę i żakiet z MONNARI. Do ślubu kościelnego. Po naszej mszy była kolejna, następna para już czekała przed kościołem i wcale pannie nie zazdrościłam tych niebieskich kwiatków poprzyczepianych do bezy. Odpowiedz Link Zgłoś
magdakingaklara Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 11:14 www.lansik.pl/7220/slub-ploszajskiego/ Odpowiedz Link Zgłoś
zoofka Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 11:28 OJEZU! ja nie brałam, ale gdybym teraz miała brać ślub drugi raz, to na 100% w krótkiej www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/suknie-slubne-,ec/odziezowe-pole-sukienka-slubna-z-koronki;6913,prod.html ta mi kiedyś wpadła w oko Odpowiedz Link Zgłoś
magdakingaklara Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 11:37 Fajna Mi osobiscie tez podobaja sie krotkie ale nie cierpie białych sukien jak i juz oklepanych ecru bleee Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak :D 20.11.10, 11:37 Wyglądają jakby kamerdyner wyprowadzał na spacer pudla. Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 11:25 Drugi ślub brałam w krótkiej sukience w kolorze bordo Odpowiedz Link Zgłoś
bu-zia Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 12:16 ja brałam, no tyle ze juz ładnych parenascie lat temu . Biała, stylizowana na lata 60-te z mnóstwem sztywnych halek pod spodem i szerokim paskiem w wowczas bardzo szczuplej talii . Jestem niska, wtedy bardzo szczupla i kazda dluga suknia totalnie mi nie pasowala, za to w krotkiej (w zasadzie nie calkiem, bo do polowy łydki) wygladalam niezle, do tego takze idac w lata 60-te mialam biała przepaskę na włosach.........ach, gdzie te czasy...... Odpowiedz Link Zgłoś
11buba Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 12:30 ja brałam - wąska do kolan w kolorze śmietanowym ślub kościelny, potem kolacja Odpowiedz Link Zgłoś
bluealabama.1 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 12:45 dobre z tym pudlem,uśmiałam się - ale czego oczekiwać od gwiazdy "z łapanki"...poza tym nie znoszę go ,miałam okazję go poznać-nadęty bufon,do tego bardzo brzydki Odpowiedz Link Zgłoś
i.zdrapka BOMBA :) 20.11.10, 13:11 mi niesamowicie podoba sie ta na górze po lewej - Ernest... piękna jak marzenie tylko włosy raczej rozpuszczone - upięte tylko lekko z boków, bez welonu: www.ameliste.pl/moda-i-uroda/suknie-slubne-2011/923-krotkie-suknie-slubne-2011 co Wy na to? wg mnie bardzo pasuje takiej bez cycków, małej i szczupłej Odpowiedz Link Zgłoś
tu.sezamka Re: BOMBA :) 20.11.10, 13:20 ernest - uniwersalna, dla młodziutkiej i nieco starszej panny młodej z w miarę prostymi nogami / ew. lekko koślawymi i ta na górze po prawej ładna - ale raczej tylko dla młodziutkiej i ślicznej... Odpowiedz Link Zgłoś
maly.lew Re: BOMBA :) 20.11.10, 13:28 ale sukienka nie biała-biała, tylko biała-śmietankowo-waniliowa i do tego super ażurowy elegancki but na baaardzo wysokim cieniutkim obcasie. a w ręku nie bukiet tylko jakiś 1 kwiat -np. orchidea fioletowo-różowa... to samo druhna z 1 kwiatkiem. tak to widzę właśnie u siebie - bo jestem też mała i w długiej bym sie czuła o-krop-nie Odpowiedz Link Zgłoś
hanalui Re: BOMBA :) 21.11.10, 19:54 i.zdrapka napisała: > mi niesamowicie podoba sie ta na górze po lewej - Ernest... piękna jak marzenie > tylko włosy raczej rozpuszczone Rozumiem prostote, ale ta sukienka to tak prosta jakby ten slub mialby bys za kare w niej . Jesli juz to ta na gorze po prawej chyba lepiej sie prezentuje chodz ciezko powiedziec bo bokiem modelka stoi. Z tych kolekcji to swietna jest: Krótka suknia ślubna Figueras, Pronovias 2011 z piórkami - przedostatni rzad, pierwsza po prawej (przynajmniej na zdjeciu, ciekawe jak te piorka w rzeczywistosci sie prezentuja), lub ostatni rzad piersza po lewej - Krótka suknia ślubna z prostym gorsetem Oscar de la Renta 2011 (tez na focie, ciekawe jak sie ma dorzeczywistosci) Odpowiedz Link Zgłoś
tu.sezamka Re: BOMBA :) 21.11.10, 22:56 jak dla mnie pierwsza po prawej - śliczna! a pierwsza po lewej... wysmakowana. dla kuzynki - ta po prawej! dla mnie - ta po lewej! i basta! Odpowiedz Link Zgłoś
cherry.coke Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 15:41 Ostatnio pod tym katem mierzylam taka: www.monsoon.co.uk/evening-dresses/florrie-dress/invt/75226741/ Mam jednak watpliwosci do co piorek (etyczne, nie estetyczne, wygladaja fajnie). Odpowiedz Link Zgłoś
izabelcia1979 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 18:39 słuchaj ja byłam kiedyś na takim ślubie i laska miała krótką kieckę świetnie wyglądał ale ksiądz kazał jej wyjść i się poprostu ubrać.Pogadaj najpierw z wielebnym żebty nie było obciachu ,powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 18:43 Nie wierzę Odpowiedz Link Zgłoś
byki.z.pampeluny Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 18:52 żartujesz??? na to nigdy bym nie wpadła... z brzuszkiem może brać ślub, ale w krótkiej sukience to juz, nie? aha... Odpowiedz Link Zgłoś
imasumak I co? Wyszła? 21.11.10, 17:55 izabelcia1979 napisała: > słuchaj ja byłam kiedyś na takim ślubie i laska miała krótką kieckę świetnie wy > glądał ale ksiądz kazał jej wyjść i się poprostu ubrać.Pogadaj najpierw z wiele > bnym żebty nie było obciachu ,powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
tu.sezamka Re: I co? Wyszła? 22.11.10, 00:26 no właśnie?! ... a to było w mieście czy na wsi? i naprawdę jakaś miniówa, czy króka, ale normalna. to jak odlrywaja pół biustu - to ok? a jak nogi - to juz nie można? Odpowiedz Link Zgłoś
pani_kasia Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 20.11.10, 19:32 Ja miałam taką do kolan. Robiliśmy skromną imprezę tylko dla najbliższych i jakoś taka "wielka" suknia mi do tego nie pasowała, a poza tym nie cierpię napuszonych kiecek w stylu bezy. Odpowiedz Link Zgłoś
kroolicze Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 16:27 Ja miałam krótką, białą "bombkę, przepasana w pasie czerwoną kokardą. Była dosyć krótka, bo odsłaniała uda Ale to był ślub cywilny... Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 16:35 ja miałam kremową mini Odpowiedz Link Zgłoś
byki.z.pampeluny Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 17:02 a ja będę miała śmietankowo-waniliową (mniam! ) - odsłaniająco delikatnie uda, o. taka właśnie będę miała, amen Odpowiedz Link Zgłoś
ywwy Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 18:35 ja miałam do kolan - dobrze się czuję w tej długości i świetnie się bawiłam na weselu! Suknia prosta, bez rękawów, wąska, na ramionach delikatny szal, wszystko w ekri Odpowiedz Link Zgłoś
lukas.2004 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 18:50 MNie krótka suknia ślubna kojarzy się przede z teledyskiem Gun N'Roses November Rain. Ta modelka (S. Saymur czy jakoś tak jejbyło) miała właśnie krótką suknię i wtedy szalenie mi się podobała (teraz zreszą też) - takie wtedy to inne było dla mnie. www.forum.wesele-lodz.pl/printview.php?t=4688&start=0&sid=0bccb1851a6450b34113d0cbd02fbb00 Odpowiedz Link Zgłoś
hanalui Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 19:57 Na mnie zawsze wrazenie robila to ta sukienka: wybiegkary.blox.pl/tagi_b/699/vintage.html Odpowiedz Link Zgłoś
tu.sezamka Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 21.11.10, 22:54 wdzięczna. ale prawdę mówiąc nie gustuję w takich kieckach ślubnych retro wolę połączenie klasyki, współczesności i smaku... mi to sie marzy taka a la paryżanka Odpowiedz Link Zgłoś
wuika Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 10:03 Ja miałam krótką kieckę, przed kolano (jak na mnie - bardzo przed kolano, ale tak naprawdę tylko trochę była, ale jednak) Odpowiedz Link Zgłoś
izabelcia1979 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 10:13 tak na [prawdę to te długie są już dość oklepane nie sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
truscaveczka Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 10:57 Nie widziałam takich sukienek w akcji Ja brałam ślub w spodniach Odpowiedz Link Zgłoś
byki.z.pampeluny Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 11:17 serio!!! w kosciele, czy cywilny? super! Odpowiedz Link Zgłoś
mara_jade73 Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 11:27 Ja co prawda nie w tak krótkiej ale chciałam żeby było widac kostki i buty. Co ja sie tego naszukałam. Odpowiedz Link Zgłoś
olafowamama Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 14:00 ja miałam taką, tylko gorset inny- bardziej zakryty slub.isu.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=74383 Odpowiedz Link Zgłoś
aurita Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 14:05 Mialam dluga bo do szczyplych nie naleze. To co opisujesz brzmi fajnie Taka chudziutka Twiggi sobie wyobrazam > za to bez dekoltu... taki półgolfik leciutki, kojarzy mi sie z paryżanką Odpowiedz Link Zgłoś
lacitadelle Re: która z was brała ślub w krótkiej sukni ślubn 22.11.10, 14:08 Ślub brałam w długiej, a na weselu przebrałam się w krótką Odpowiedz Link Zgłoś