shellerka
27.12.10, 12:01
od jakiegoś czasu oglądam reklamy h&m i przyznam, że coraz bardziej mnie drażnią.
jestem tolerancyjna, ale na zasadzie - o.k. jesteś gejem, lesbijką - spoko, nie przestaję Cię lubić, nie przeszkadza mi to.
natomiast nie przestaję uważać, że nie jest to coś absolutnie normalnego.
i tym bardziej nie jest to coś, co powinno być promowane, jako coś fajnego.
a coraz częściej tak to właśnie jest pokazywane vide reklama.
straszna jestem?