gosiak1610
19.01.11, 22:48
Do mam będących na urlopie wychowawczym albo macierzyńskim. Jak sobie radzicie z ciągłym siedzeniem w domu. Dla mnie osoby, która non stop była aktywna zawodowo i każdą chwilę spędzała aktywnie jest to ogromny szok. Bardzo kocham swojego synka i nie zamieniłabym go za nic w świecie, ale po 3 miesiącach siedzenia w domu zaczynam powoli mieć dość. Ciągle to samo:pieluchy, obiad, karmienie, sprzątanie. Nie widzę sensu żeby rano się myć i czesać. Zaczynam się objadać i zamiast chudnąć przy karmieniu piersią to tyję. Wszystko byłoby ok, gdybym wiedziała że to tymczasowe że po urlopie macierzyńskim wrócę do pracy, ale już wiem że muszę iść na wychowawcze na dłuższy okres. Jak wy sobie z tym radzicie?